Sayfa 658/1003 İlkİlk ... 158558608648656657658659660668708758 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 5,257 - 5,264 arası.

Konu: Viop - XV

1. Kamyona bur bakayım dedim şoför yok la vites koluyla beraber

2.  Alıntı Originally Posted by memocan21 Yazıyı Oku
    Sacro ustayi yillardir takip ederim.. forumdaydi yillar önce..yaptigi yanliş ama yine de takip etmek lazim Lakin hareket baslamadan hep söler ne aldigini.. yillar önce bjk karel analizleri ile 4 5kazandirdi..ve hareket baslamadan 1 2hafta öncesinden söledi.. s

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    şu herife hoca moca demeyin uckagıtcının teki sırf millete ne sokmaya çalışıyor diye takip etmiştim üçkagıdını suratına vurdum engelledi beni hocaymış cep uygulamasıyla saniyelik tradeler teknik analizler falan şaka gibi
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

PETKM leri erken vermişsiz. Bu kadar kolay pes etmezler diye düsünmüştüm. Demek ki iyi kitlemişler yukarıdan

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Şişli-İstanbul
    Gönderi
    1,654
     Alıntı Originally Posted by memocan21 Yazıyı Oku
    Sacro ustayi yillardir takip ederim.. forumdaydi yillar önce..yaptigi yanliş ama yine de takip etmek lazim Lakin hareket baslamadan hep söler ne aldigini.. yillar önce bjk karel analizleri ile 4 5kazandirdi..ve hareket baslamadan 1 2hafta öncesinden söledi.. s

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    o iyi bir arkadaştı buradayken. çok sağlam ve sıkı analizleri vardı. bugünkü çizgisinden çok farklıydı. sonra sanırım bazı gruplar vs aracılığıyla bence iyi olmayan bir yola girdi.

5. Cds e bakan varmı 580 civarı %6 sigorta primi demek bu seviyeden buyurun dis borcu cevirin

6.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Kamyona bur bakayım dedim şoför yok la vites koluyla beraber
    Vites kolunda söküp götürmüş mü

16.96 Since 27 Aralık 2023

Dün gece görüslerimi yazmıstım yeniden aktarayım

Biraz okudum arastirdim. Abd en iyi ihtimelle temmuz ayinda virusten kurtulmayi planliyor. Abd de isler duzelmeden dunyanin rayina oturmasi zor. Abd muhtemelen daha ciddi kararlar alacak ve cok daha fazla para basacak.

Fed bu kez tahvil karsiligi para vermiyor piyasaya. Yani bilancosunu kucultme gibi bir sey yok ama virus bittikten sonra faiz silahini kullanmasi gerekecek bu kez.

TL ayni kategoride ki ulkelere gore pozitif ayristi. Digerlerinde kayip bizim iki katimiz ve bu ulkelerin cdsleri de bizimle beraber cok yukseldi ancak bu onlar icin su anda bir problem degil. Cunku Fed ile swap kanallari acik. Bizim ise degil. Bu bizim icin dezavantaj. Merkezin TL basmasi isine gelmez cunku bizim borclarimiz doviz uzerinden. Bir sekilde Imf den para almak zorunda. Biz bize yetemeyiz.

Onumuzde en az 3 aylik bir sure daha var. Hatta Ingiltere 6 aya hazirlanin diyor. Benim tahminim onumuzdeki 3 ay daha hayat duracak. Her gun kamulastirma haberlerini gorecegiz. Issizlik tavan yapacak.

Bu aralar herkes hiperenflasyondan bahsediyor. Ben ise bu surecin sonunun deflasyon olacagini dusunuyorum. Fiyatlar dusecek ama sadece bu degil. Issizlik tavan, uretim ve yatirimlarin olmadigi bir surec.

Ornegin cin ornegini verelim. Cin su anda full kapasite uretim yapabilir ama urettiklerini satacak ulke bulamayinca ne olacak. Ki su anda oyle

Petrol mesela. Arz cok ama talep yok. Resesyona dair en onemli gosterge olmaya devam edecek

V cikisi zor hatta imkansiz. U belki. L buyuk ihtimal. Daha once karsilasmadigimiz bir kriz ve 2008 ile karsilastirmamak gerek. O finansal krizdi ve bazi seyler ilk kez denenmisti ama bu kez farkli.

Bu 106.250 lik long pozdan 5k puan alınır bence.

Sayfa 658/1003 İlkİlk ... 158558608648656657658659660668708758 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •