Sayfa 716/1003 İlkİlk ... 216616666706714715716717718726766816 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 5,721 - 5,728 arası.

Konu: Viop - XV

1.  Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Stoklamaya gerek yok. Sözleşme yap yeter. Cin ucuz stoklamaya başlayınca cümlesi yerine sözleşme yapmaya başlayınca daha doğru olur. Tabi kapora yatırıyorlardır.
    Bizde yapsaydık keşeke

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Fitch bugun petrol daha dibi gormedi dedi aksamina Trump aciklama yapti. Bunlarin hepsi pij.
    Tüketim yokken, fiyat yükselirse bunun sonucu ne olur ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

3.  Alıntı Originally Posted by BeerIsGold Yazıyı Oku
    Maalesef 5 yıllık ülke risk primimiz (CDS) 632bp seviyesine yükseldi. Bugün 10 yıllık tahvilin faizi de %14’e dayandı. Londra’da aylık swaplar %35-36, o/n ise %53-56’larda oluşuyor. Hikayeye sadece “BİST ne olmuş?” şeklinde bakmak çok büyük hata. Ağaç-orman karmaşası bu.
     Alıntı Originally Posted by Thesecret Yazıyı Oku
    Yav sen neredesin, gözüm yollarda kaldı. Giderken gidiyorum deseydin arkandan su dökerdim Sercannnnnnnnnn
    Ceza almışız yine.. Afiyet olsun sen bi 35 liği devirmişindir.. Borsamız dün ve bugün gezegenimizin en sağlam borsası olduğunu gösterdi.. Shortçular soda içmeye devam etsin seans vakti

Yalnız tek bir fark var. O endekste hiç hissem yoktu. Sadece zirveyi bulup short açma niyetim vardı. Dalga diplerinde bazen long açıp yukarı gittikçe azaltıyordum. Kazanç oldu mu dersen yalan yok, sadece çorba parası. Yanlış hatırlamıyorsam 27 Şubat'ta son kez dalga dibinden alım yaptım. Endeks 3000 puan yükseldi ama satmadım. 27 Şubat akşamı Dow inmemesi gereken seviyeye inince 28 Şubat'ta seans açılmadan benden bu kadar deyip seans başlar başlamaz elimdeki kontratları çok az bir karla elimden çıkardım, 3000 puan yerine çorba parasına razı oldum.
    Yine yalan yok, sayımda terslik olduğunu görmeme rağmen düşüşün başladığını göremedim çünkü izlediğim sayımın böyle kıytırık bir son ile bitmemesi gerek diyordum. 3. dalga böyle saçma sapan bitmemeli diye düşündüm. Bu yüzden poz kapattım ama short açamadım. Düşüş çok sert gelince sonra da elim gitmedi short açmaya, büyük bir fırsat kaçırdım.
    Olan oldu, bundan sonrasına bakıyorum artık. Nasipten ötesi yok.
     Alıntı Originally Posted by ConSenSus SenSor Yazıyı Oku
    'Sen hiç değişmedinki' diycem ama 152'+da da aynı böyle boğaydın hesabı, gerçi ew boşver dedin,

arada herdaim güzel insan olmaya takdire şayan gayretlerin sebep denmez öyle..) Zaman faktörü bilahare vesaire.. )

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,790
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Bizde yapsaydık keşeke

Mutlaka yapmışızdır ama kapora filan az ise cücük kadar olabilir. Sonuçta peşin alıyor du isek ekstra kaporada bulmak gerekir.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

6.  Alıntı Originally Posted by BeerIsGold Yazıyı Oku
    Maalesef 5 yıllık ülke risk primimiz (CDS) 632bp seviyesine yükseldi. Bugün 10 yıllık tahvilin faizi de %14’e dayandı. Londra’da aylık swaplar %35-36, o/n ise %53-56’larda oluşuyor. Hikayeye sadece “BİST ne olmuş?” şeklinde bakmak çok büyük hata. Ağaç-orman karmaşası bu.
     Alıntı Originally Posted by Thesecret Yazıyı Oku
    Yav sen neredesin, gözüm yollarda kaldı. Giderken gidiyorum deseydin arkandan su dökerdim Sercannnnnnnnnn
     Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Almazsan fort olursun mort

2ayda yüzde 50 düştü.. Daha ne yapsın adam.. Dünyaya meteor çarpsa düşmez bi daha bu kadar

7. Ulusal petrol rezerv stoğu 100 gün kuralı yok mu? İstediği kadar stoklayabiliyor mu herkes?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,790
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Tüketim yokken, fiyat yükselirse bunun sonucu ne olur ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Arz azalması ile yapılabilir. Sonuçta tüketim yok denmiyor eskiye göre az.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

Sayfa 716/1003 İlkİlk ... 216616666706714715716717718726766816 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •