Sayfa 720/1003 İlkİlk ... 220620670710718719720721722730770820 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 5,753 - 5,760 arası.

Konu: Viop - XV

1.  Alıntı Originally Posted by kotancı Yazıyı Oku

Teb deli gibi long açmış yine

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Teb olmasaydı fake derdim

2.  Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    TEB yatırım Longcusuna saygı ve hürmetlerimi iletirim

Bas gaza aşkın bas gaza

Formosyunu için ne zaman istersen abey

Gereğini yapabilirsin 😀😀😀

Benim için heç ama heç mahsuru yoktur abey

Tüm algoritmalarım Al / Sat üzeri kurulmuştur

Her türlü agresif sert alıma evet ışığını selektör gibi yakıyorum 😊😊😊😊
    Bugün yaktı ışığı

Dün yazmıştım

Saygı ve hürmetle selamlarım
    Yazılarım ve Paylaşımları YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

3. Zahmet olmazsa

Totel pasta ne durumda oldu

Diğer kaç oldu acaba ?

Veriler eksik yanıltıyor benim pastada
    Yazılarım ve Paylaşımları YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

Nedense aklıma hala-billur-amca esprisi geldi.
     Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Ben elimde hisseler iki katına çıksın diğer hisseler yarıya düşsün istiyorum endeks beklentim yok

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir

5.  Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Nedense aklıma hala-billur-amca esprisi geldi.

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir

6.  Alıntı Originally Posted by kotancı Yazıyı Oku

Teb deli gibi long açmış yine

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Korona korkusu yavaş yavaş normale dönüyor.Devletin 2 milyon aileye verdiği 1000 tl yi almak için PTT önünde kuyruklar oluşmuş ,

millet kucak kucağa korona felan takan yok........ Aslında hastalığa yakalananlardan % 4 risk grubunu koruyabilsek yeter ... diğer

sağlıklı olan , genç olanların % 96 sı hastalığı atlatabiliyor.Tedbirler kapsamında risk altında bulunan % 4 veya 5 grubu içinde

bulunan 65 yaş üzeri , kronik astımı olanlar , solunum yetmezliği olanlar , kanser hastaları , aids HİV hastaları , şeker , yüksek

tansiyon hastaları kardeşlerimiz sizler % 4-5 risk grubu içindesiniz.Lütfen kendinizi izole edin evde kalın , evinize girip çıkanlarda

dikkat etsin , size hastalık bulaştırmasınlar , ellerinizi yıkayın , aksıran tıksıranlardan uzak durun , misafirlik olaylarına ara verin ,

iyi beslenin , sarımsak limon bal bunlardan tüketin , Eğer bu risk grubunu koruyabilirsek diğerleri zaten bir şekilde bağışıklık

kazanacaktır..

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Yarın hangi sektörle endeksi tutacaklar fikri olan var mı

Havacılık petrol sıradaki hangisi acaba

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Cam insallah.

8.  Alıntı Originally Posted by sazeli Yazıyı Oku
    Korona korkusu yavaş yavaş normale dönüyor.Devletin 2 milyon aileye verdiği 1000 tl yi almak için PTT önünde kuyruklar oluşmuş ,

millet kucak kucağa korona felan takan yok........ Aslında hastalığa yakalananlardan % 4 risk grubunu koruyabilsek yeter ... diğer

sağlıklı olan , genç olanların % 96 sı hastalığı atlatabiliyor.Tedbirler kapsamında risk altında bulunan % 4 veya 5 grubu içinde

bulunan 65 yaş üzeri , kronik astımı olanlar , solunum yetmezliği olanlar , kanser hastaları , aids HİV hastaları , şeker , yüksek

tansiyon hastaları kardeşlerimiz sizler % 4-5 risk grubu içindesiniz.Lütfen kendinizi izole edin evde kalın , evinize girip çıkanlarda

dikkat etsin , size hastalık bulaştırmasınlar , ellerinizi yıkayın , aksıran tıksıranlardan uzak durun , misafirlik olaylarına ara verin ,

iyi beslenin , sarımsak limon bal bunlardan tüketin , Eğer bu risk grubunu koruyabilirsek diğerleri zaten bir şekilde bağışıklık

kazanacaktır..
    Bu yem gibi o parayı alırken hepsi birbirinden kapsun telef olsun bir daha para vermeyelim diyor

Sayfa 720/1003 İlkİlk ... 220620670710718719720721722730770820 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •