Sayfa 735/1003 İlkİlk ... 235635685725733734735736737745785835 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 5,873 - 5,880 arası.

Konu: Viop - XV

1. Go go Go Go
    Yazılarım ve Paylaşımları YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

Tospa bunları yapıştırdın yapıştırdın sonra gidip garanti mi aldın? Alemsin yaw.

Ne olabilir en fazla ne olabilir

Bist100 50 bin olsa yada 10 bin olsa ne olur garan 3 TL yada 1 TL olsa ne olur o fiyata kim getirebilir yada kim getirmek isteyebilir
    Hergün bir stres bir stres bir gün ya virüsten yada stresten öleceğiz

Aslında birazcık mantıklı düşünürsek bu kadarda sıkıntıya girmeye gerek yok

Nasıl yani

Şöyleki

Bazen çok kafa yormayacaksın yoksa işin içinden çıkılmıyor

Yani

Güvendiğiniz hissenin teknik temel analizini yap piyasayı gözlemle öngörü le sonrada ileri vadede alımını yap dükkanı kapat git.

Örn. Sallıyorum garan 8 TL düşse düşse 5 olsun olmazda hadi olsun sen 3 olacağına inan ama sonunda 10 TL olacağına inanıyorsan alırsın unutursun

Yoksa hergün al sat düşecek çıkacak diye kafayı sıyıracağız

Biraz basit ve genel düşünmek en iyisidir.

Mesela döviz altın petrol bunlar düşecekler ama yükseleceği garanti neden çünkü para kazanmak için yükselmeleri lazım mantık bu

dikkat edilecek 3 şey var

1 alacağın zaman

2 bekleyeceğim zaman

3 alacağın şeyin analizi

Saygılar

4.  Alıntı Originally Posted by gerekli Yazıyı Oku
    Bu güzelmiş.
    Linkini verirmisin
    Abi ne zaman ve nereden indirdigimi hatirlamiyorum. Temizlik yaparken buldum bu aksam.

5.  Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    2 ayda nakit bitiyor ise zaten o arabayı neden almışlar demek lazım.
    Babam sormuş, çeyiz işi yapıyormuş stok ile yakalanmış. İşlerin birden terse dönme riskini genelde insanlar almaz o zaman iş yapamaz. Bir tanıdığım da inşaat malzemesi stoklamıştı elinde kaldı o zaman.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

6.  Alıntı Originally Posted by ALPER Yazıyı Oku
    Tospa bunları yapıştırdın yapıştırdın sonra gidip garanti mi aldın? Alemsin yaw.
    Abi bunlari 6 ay 8 ay belki 10 ay once paylasmisim burada. O garanlardan kar edecem abi😎 500 ussele geri gelmeden nereye gidiyor palacan.

7. Arkadaşlar petkim nisan vadelisi spot fiyattan 8 kuruş daha ucuz. Temettü falanda yok neden böyle acaba bilgisi olan varmı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. 107.125 leri zorluyor aynı şey geçerli. ayılar destekçilerini stop ettirmek istemiyorlarsa buradan hızlıca uzaklaştırmaları gerekiyor fiyatı. yoksa sabah havlu atarlar...
    Yatırım tavsiyesi değildir. Dalga geçiyorum zarar edersin beni dinlersen.

Sayfa 735/1003 İlkİlk ... 235635685725733734735736737745785835 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •