Sayfa 756/1003 İlkİlk ... 256656706746754755756757758766806856 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 6,041 - 6,048 arası.

Konu: Viop - XV

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    3,047
    Güvenmiyorum....

Bu hastalık hiv gibi ölüm sebebi kendi değil.yani kolayca bir raporla perdelersin.mesela;

Kalp krizi

Akciğer yetmezliği

Çoklu organ yetmezliği...

Doktor bin tane bulur.yani bizim TÜİK gibi, YSK gibi güvenilir(!) Kurumların yaptığına bakınca bakanlığa inanamıyorum...

Yalancı çoban hikayesindeki gibi...ya da Andersen den masallar...
    biliyorsunuz ya işte yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir falan...filan...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,789
    Blog Entries
    1
    Sercannn da bunu diyor zaten yumurtada durmak lazım...mal fiyatları düşecek derken parada duruyorsun diyor.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

Alıntı Originally Posted by Sercannn Yazıyı Oku
    İki gözüm dünya yanıyor hemde garipler yakıyor.. Ben şirketler batmaz demiyorum.. Bunlar batmasına karşı alınmış önlemler.. Ben hisselerin fiyatı düşmez diyorum.. Ayrıca biz şimdi mayıs haziranda yüksek doğalgaz faturası mı ödücez biri bunu bana açıklasın
    Borsa 5-10 hisseyle kontrol ediliyor, yükselebilir de düşebilir de,borsanın yönü zaten Viop un etkisi ,ky hangi pozisyonu alıyorsa ters yöne hareket yapılıyor.
    Bu ortamda temettü dağıtılmamasını anlayışla karşılarım ama bilanço ertelenmesi çok yanlış uygulama,BU YANLIŞDAN DÖNÜLMELİ.

YTD

4.  Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Görülen o ki eski faturalara göre ödeyeceğiz sonra okunacak fazla var ise dusulecek.
    Yazıklar olsun o zaman..

5. Doğalgazda 12 ay ortalamasına göre mi fatura gelecek o zaman

Yoksa geçmiş 2/3 aya göre mi

Eğer geçmiş 2/3 aya göre ise bana sağlam fatura gelir yazında kullandığım gaz ile amorti etmem imkansız ödediğimi

Kışın sağlam fatura ödüyoruz çünkü

Umarım 12 ay göz önüne alınır
    Yazılarım ve Paylaşımları YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

6.  Alıntı Originally Posted by sahingonul Yazıyı Oku
    cds 616. moritoyi ilan edecek klasmanda ilerliyoruz. sonsuz para lafı kulağa hoş geliyor ama paranın karşılığı yok.
    karşılıksız para ne demek?
    100 yumurta üretilir. 100 para olmalıdır ki 1 yumurta 1 para etsin.
    krizde 50 yumurta üretilir 10 000 para piyasaya girer. kimse yumurtasını parayla değiştirmez. hele senin paranla hiç değiştirmez.
    şu an yumurta yok miktarlı para bassan ne ifade eder? o yüzden sonsuz para basıyoruz diyorlar. paranın sonu yok. bas allah bas.
    İki gözüm olay şu.. Karşılıksız para gerçek hayatta karşılıksız para ne kadar rezerv olsada dünyada enflasyon olarak döner.. Paramızın satın alma gücü hızla düşer.. Ama borsada böyle değil.. Şu an japonya merkez bankası ve fed başta bütün merkez bankaları para basıp hisse senetlerini topluyor.. Başta modern dediğiniz norveç, isveç, danimarka gibi ülkelerde bireysel yatırımcıların borsa fonlarından çıkması yasak yada büyük zorluklar çıkarılıyor.. Olması gereken bu krizde başta gıda ve temizlik ürünleri ciddi bi enflasyon yaratması borsaların daha fazla düşmemesidir

Alıntı Originally Posted by roxette Yazıyı Oku
    Çok yakın bir doktor arkadaşım göndermiş.

1 Nisan 2020 tarihli , Sağlık bakanı imzalıSağlık Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü , Bizbize Yeteriz Türkiyem konulu , 28892082-869-E.5964251 Sayılı belge

RTE nin açtığı kampanya gereği , Doktor ve üzeri kıdemliler Nisan maaşlarından 1000 tl , diğer sağlık çalışanlarından 500 tl kesinti olacak. Gönüllülük esasmış ancak , katılmak istemeyen sebebini ibraz etmesi gerekiyormuş.

Yorum Yok
    Benim de yorumum yok

8. Rahmetli ustam

Evlat derdi Yarım Kilo Altın

Borsada kriz fiyatlamasıdır

Don gömlek ne varsa satılır yatılır malak gibi 1 in 2 olur derdi

Ah rahmetli ustam şimdi altın bazında borsayı görse vay be derdi

Birde döviz bazlı bir rakamı vardı onu paylaşmayım 😊😊😊 şuan

Gerçekten olurda enflasyon fiyatlaması çartu curtu altına göre fiyatlanması yapılırsa

Fena rakamlar çıkar

7.00 kurla 2 cent tarihi desteğimiz olan geçmişte kafa atsak 140 bin eder

TL bazlı Yeni rekorlar için hazırım

Verelim çoşkuyu verelim mehteri

Ytd
    Yazılarım ve Paylaşımları YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

Sayfa 756/1003 İlkİlk ... 256656706746754755756757758766806856 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız