Sayfa 783/1003 İlkİlk ... 283683733773781782783784785793833883 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 6,257 - 6,264 arası.

Konu: Viop - XV

1.  Alıntı Originally Posted by bb79 Yazıyı Oku
    cevap için teşekkürler

türkçesi ne oluyor

parasımı değerli

asgari ücretimi yüksek ( gerçi yüksektir )

altın ile kıyaslandığı zaman yani
    Asgari ucret yuksek ama ingilterede calisma izni olup olmadigina bakmadan gocmen calistirma cok yaygin yani bizdeki gibi ole her kose basinda kuyumcu yok ztn altin a merakli kitlelerin yasadigi bolgelerde altin vs satanlari bulabiliyorsun yerellerin aaa altin dusmus gideyim de altin alayim gibi bir refleksi yok orta gelir duzeyinin zaten tasarruf imkani cok kisitli kamusal olarak altin ingilterede yatirim araci olabilir ama bireyde cok bu egilim yok

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by borsavizyon Yazıyı Oku
    despc ve arenadayım abi dgzte marjı kadar olmasa da saglam hareket bekliyorum sabırla
    Yanılmıyorsam,Despc yi, Datagate satın aldı ?
    Arena iyi yükseldi.

YTD

Alıntı Originally Posted by bb79 Yazıyı Oku
    Tam bende bunu soracaktım işte

Vadelinin spottan düşük olması alım için fırsatmıdır yada shortta tam tersi ise fırsat mıdır? yoksa tuzak için gel gel midir?
    dün şöyle bir soru sormuştum ama cevabını alamadım?

4.  Alıntı Originally Posted by 777 Yazıyı Oku
    Yanılmıyorsam,Despc yi, Datagate satın aldı galiba?
    dogrudur abi ama çagrı yapmamak için yuzde 49.13 pay devri oldu
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

Pala isini biliyor. Surekli destek etrafinda tutuyor. Normalde burada ne kadar cok vakit gecirirse asagiya sert bir bar olusturmasi gerekir.

6.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Ab nin dagilacagini dusunmuyorum ama eurozone dagilabilir. Tek bir merkezden -frankfurt- yonetmek zor. Ulkeler kendi yerel para birimlerinde daha mutluydular ve buna donmek isteyebilirler ve ayni zamanda paranin kontrolunu saglayabilirler.
    Katılıyorum sana aga. O yüzden Euro short pozisyonumu her fırsatta arttırıyorum. İnş. yanılmayız.
    Burada yer alan paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Benim görüşümdür.

Alıntı Originally Posted by Corbaciyan Yazıyı Oku
    Asgari ucret yuksek ama ingilterede calisma izni olup olmadigina bakmadan gocmen calistirma cok yaygin yani bizdeki gibi ole her kose basinda kuyumcu yok ztn altin a merakli kitlelerin yasadigi bolgelerde altin vs satanlari bulabiliyorsun yerellerin aaa altin dusmus gideyim de altin alayim gibi bir refleksi yok orta gelir duzeyinin zaten tasarruf imkani cok kisitli kamusal olarak altin ingilterede yatirim araci olabilir ama bireyde cok bu egilim yok

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    anlayacağım anladım

teşekkür ederim.

konuyu kapatıyorum

cevaplar için herkese teşekkür ederim.

8.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Sise de 4 saatlikte 10 gunluk ortalama 50 gunlugu bugun yukari kirdi ve bir cikis yapmasi lazim normalde
    35 ve 42 burayı şuanlık aşamaz maalesef.

Sayfa 783/1003 İlkİlk ... 283683733773781782783784785793833883 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •