Sayfa 791/1003 İlkİlk ... 291691741781789790791792793801841891 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 6,321 - 6,328 arası.

Konu: Viop - XV

1.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Sabahtan beri ayni seyi yapiyor. 107.250 300 getirip geri dusuruyor.
    Yapıyorsa vardır bi bildiği

Pala ABi bu karışmak olmaz
    Yazılarım ve Paylaşımları YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

Alıntı Originally Posted by Desperado Yazıyı Oku
    aşı bulunsa da bulunmasa da milleti salacak tüm ülkeler sokağa mayıs gibi en geç ufaktan ufaktan... hazirana da karantina falan kalmaz hiçbir yerde; bundan sonra ölen ölür kalan sağlar bizimdir diyecekler, daha fazla ülkeleri durdurmaya kimsenin gücü yetmez... yazın tekrar salgın biraz biraz hortlasa bile artık karantina marantina kimse ilan etmez, muhtemelen rakamları saklamaya başlar tüm ülkeler...
    Su anda karantinaya alinma sebebinin ilk gerekcesi saglik sisteminin cokmemesi icin. Yoksa bu virusun hepimize bulasacagi malum. Ne kadar gec o kadar iyi.

Alıntı Originally Posted by Desperado Yazıyı Oku
    aşı bulunsa da bulunmasa da milleti salacak tüm ülkeler sokağa mayıs gibi en geç ufaktan ufaktan... hazirana da karantina falan kalmaz hiçbir yerde; bundan sonra ölen ölür kalan sağlar bizimdir diyecekler, daha fazla ülkeleri durdurmaya kimsenin gücü yetmez... yazın tekrar salgın biraz biraz hortlasa bile artık karantina marantina kimse ilan etmez, muhtemelen rakamları saklamaya başlar tüm ülkeler...
    Peki hocam kötü senaryoda milyonlarca ölümün, çöken sağlık ve sosyal güvenlik sistemlerinin sorumluluğunu hangi siyasetçi alacak?

4. BEHZAT Ç Sezon 1 Bölüm 23 Daha çok var. Ben gelene kadar hepsini utulmeyin gelince bana utulursunuz :halay

bir milyon ölüm

bu olacak maalesef

yeterki

şeffaf olalım
    saygılı olalım
    yardım sever olalım
    bilime önem verelim

sonrasında hepsi düzelir zamanla

6. Dolar saatlikte RSI nu vardi. Sonu ne olacsk onemli olan o.

7.  Alıntı Originally Posted by ALPER Yazıyı Oku
    Peki hocam kötü senaryoda milyonlarca ölümün, çöken sağlık ve sosyal güvenlik sistemlerinin sorumluluğunu hangi siyasetçi alacak?
    Parası yeten özel hastanede düzgün servis alacak, yetmeyen maalesef devletten ne çıkarsa bahtına... İtalya'da ispanya'da abd'de her gün 1000 kişi ölüyor şu anda, dile kolay... Gelecek hafta 2-3 bin olmayacağının garantisi yok...

Bunların sorumluluğunu kim alıyorsa o ülkelerde, bizde de o alacak... Tabi halk bir fatura keserse zamanı gelince... Kesmezse de kendi bileceği iş...
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

8. 24.03.2020 - 03.04.2020 arası tam kıstırmış...
    Yatırım tavsiyesi değildir. Dalga geçiyorum zarar edersin beni dinlersen.

Sayfa 791/1003 İlkİlk ... 291691741781789790791792793801841891 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •