Sayfa 799/1003 İlkİlk ... 299699749789797798799800801809849899 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 6,385 - 6,392 arası.

Konu: Viop - XV

1. Bi hsyirsever yardim etse.. şimdi ben düsere girecem.. ama bi haber haber geliyo poyasa yukseliyo..
    Stop koymak ici hangisini tiklicam??
    Yani simdi.107.025 de piyasa.. dusere girecem.. amma 107.300olursada stop koyacam..hangisini tiklicam??Screenshot_20200403-143509.jpg

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by soros74 Yazıyı Oku
    Corona sonrasi AB buyuk ihtimalle dagilacak. Italya eski Basbakanlarindan birisi ABye fena saydirdi. Ispanya da tepkili. Degilmasi bizim acimizdan da iyi olur. AB hayali ugruna surekli taviz vermekten kurtuluruz. ABye aday olacagiz diye Kibrisda vermedigimiz taviz kalmadi.
    italya,isoanya ab ye muhtaç ,bakma posta koyduklarına ,italyanın kamu borcu 3 trilyon dolar .....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,789
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    eşimin şirketinde gece vardiyasındaki bir güvenlik görevlisnde pozitif çıkmış test sonucu...adamın anneannesinde çıkmış önce bakanlık bunu da aramış gelin test yapacağız diye.bunda hiçbir belirti yok en son anneannesi ile 5-6 gün önce görüşüyor ama belirti yok fakat test sonucu pozitif...ne biçim bir virüs yahu bu...kuluçka dönemi bilmem nesi var gerçi ama ilginç ya...
    Sanki ispanyol gribindeki 3 dalga gelmesi gibi. 1.dalga sanki geçen sene geldi.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Normal sartlarda paket servis ya da gel al ile acik olabilecek restoranlar vs de kapatiyor. Buradaki simit sarayi acikti. Kapattilar Carsamba gunu. Evin civarinda iki pideci, bir pizzaci, bir donerci birde hamburgerci var. Gecen hafta hepsi acikti. Su anda tek bir pideci kaldi hepsi kapatti.

Zorunlu kapatilmasa da is yok. Kapatiyor el mecbur.
    Adamlar bozulacak gıdaları tüketip ardından kapatıyorlardır. Adamların elinde hammadde patladı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

5.  Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    sanalda olsa burda bi ğönül bagı oluşuyor,sonuçta hepimiz gemideyiz ve insanız..

dayı gıda için ne diyon!!
    İnsallık varoldukça gıda söktürü de ayakta kalır,
    ne diyim abi,
    aç ayu oynamaz

16.96 Since 27 Aralık 2023

Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    eşimin şirketinde gece vardiyasındaki bir güvenlik görevlisnde pozitif çıkmış test sonucu...adamın anneannesinde çıkmış önce bakanlık bunu da aramış gelin test yapacağız diye.bunda hiçbir belirti yok en son anneannesi ile 5-6 gün önce görüşüyor ama belirti yok fakat test sonucu pozitif...ne biçim bir virüs yahu bu...kuluçka dönemi bilmem nesi var gerçi ama ilginç ya...
    vallahi çok sıkıntı

kaç gündür bende de boğaz ağrısı var ama sıcak bir şey içtimi gidiyor

ayrıca belki yavaş yavaş geçiriyoruz virüsü içimizde bir savaş vardır. bakalım bağışıklık sistemimiz mi kazanacak yoksa zamanla çoğalan coronamı

hayırlısı ailemize bulaştırmasak bari başka bir şeyden korkmuyorum

laneti yensen bile ailende biri belki yenemeyebilir. kısacası aşı tek tedavi yöntemi sen sağlam olsan bile annen baban kardeşin eşin çocuğun onlar bakalım sağlam mı?

çok büyük bir sıkıntı gerçekten

hem sinsi hemde zararlı bir durum

7. Ekmeğe zam gelirse o zaman korkmak lazım

16.96 Since 27 Aralık 2023

Hamalın olayım icbct
    Bugün aldıklarımı geri verdim. 3.8 al, 4 ver.
    3.90 ve altında alıcıyım.

Sayfa 799/1003 İlkİlk ... 299699749789797798799800801809849899 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •