Sayfa 878/1003 İlkİlk ... 378778828868876877878879880888928978 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 7,017 - 7,024 arası.

Konu: Viop - XV

1.  Alıntı Originally Posted by bb79 Yazıyı Oku
    Arkadaş paylaşmış önceki sayfalarda bende geçen yazdım biste ait 25 şirket durmuş etraf boka dönmüş bilinmeyenler dahfa fazla adamlar hala iti savunuyorlar or çocukları bunlar geberip ölselerde kurtulsak yarın birgün parasızlıktan marketlere talana koşacak o zaman ne olacak benim askerim beni mi vuracak Bo or çocukları yüzünden
    O para bitti üçüncü kez harcıyoruz olmayan parayı

2. evet reis olmasa hastanelerde insanlar ölüyordu parasız ilaç milaç yoktu hatırlayın o günleri şimdi Corona tedavisini ücretsiz uygulayan ek ülkeyiz Şehir hastanelerine ne gerek var diyordunuz şimdi Dünyanın en iyi sağlık hizmetini alıyorsunuz hastaysan yaşın ilerlediyse devlet maaşına kadar getiriyor evine Elinde 5000 liralık Telefon Altında sıfır araba eşinde araba evin lüks bi de çıkıp Hükümete salla olmadı Reise salla bu kadar özgürlük çok size Nankörlük etmeyin Fetöcüler gibi beddua ediyorsunuz Allahtan korkun

3. Bu işin genci yaşlısı yok. Benim enişte 40 yaşında iki gün önce aradım aramayın konuşurken zorlanıyorum dedi nefes alamıyordu. Face bile böyle ricada bulundu. Tek başına hastane odasında ama dün sesi biraz daha iyiydi. Tahliller de düzelmiş biraz. Dikkatimi çeken ilk hasta olduğunda beyaz küre normaldi. Viral enfeksiyon da beyaz küre normal olabilirsiniz buda hastalığın seyrini geç farkettirir.

4.  Alıntı Originally Posted by ekinoks9798 Yazıyı Oku
    evet reis olmasa hastanelerde insanlar ölüyordu parasız ilaç milaç yoktu hatırlayın o günleri şimdi Corona tedavisini ücretsiz uygulayan ek ülkeyiz Şehir hastanelerine ne gerek var diyordunuz şimdi Dünyanın en iyi sağlık hizmetini alıyorsunuz hastaysan yaşın ilerlediyse devlet maaşına kadar getiriyor evine Elinde 5000 liralık Telefon Altında sıfır araba eşinde araba evin lüks bi de çıkıp Hükümete salla olmadı Reise salla bu kadar özgürlük çok size Nankörlük etmeyin Fetöcüler gibi beddua ediyorsunuz Allahtan korkun
    Onlar çıraklık kalfalık dönemi idi ustalık dönemi berbat

5.  Alıntı Originally Posted by ugolnili Yazıyı Oku
    koruyuculuğu 0, o maskelerin..........
    Bunu sizin yazmanız kabul edilebilir...
    Burası bir forum...
    herkes her konuda yazıyor/yazabilir, serbest kürsü
    Gel gör ki bilim insanı dediğimiz insanlar çıkıp bunu halka açıkladılar. Maske korumaz...
    Bilimden yoksun bilim insanları.
    https://www.medscape.com/viewarticle/927811#vp_2
    ilk cümlede basit maskelerin yararını söylüyor.
    3 hafta önce yaşadığım şehre izmirden geldiğimde her bir .oku bilen vatandaş ben maske takıyorum diye neredeyse ""bir işe yaramaz niye takıyorsun" diye döveceklerdi.
    Çocuklar, Deliler ve Cahiller. Tüm siyasi ve ekonomik fikirlerinizi TARTIŞMASIZ başımı sallayıp onaylıyorum.
    Selametle.....

6.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Onlar çıraklık kalfalık dönemi idi ustalık dönemi berbat
    Adam baktı eski sistemle iş yürümyor başkanlık sistemine getirdi İşten anlayan bakanlar çalışıyor biraz zaman ihtiyacı var sistemin Bu ülke hepimizin Cumhurbaşkanı da Hükümetde devlet te bizim eleştirelim ama küfür ne hakaret ne bburası borsa topiği Embesillik yapıyor ve gerçekmiş gibi herkesi kandırıyor utanmasa Virüsü reisten bilecek

7. Virüs havadan da bulaşmakta olabilir diye düşünüyorum.

Uzak Doğu ve Avrupa yayılma hızını düşünürsek .

Hadi Çini boşverin

Japon Kore Singapur vs nasıl korundular

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

başkanlık sistemi değil vesayet rejimi var.. kuvvetler ayrılığı kalmadı.. problem çok..

işler akape nin ilk yıllarında da yürümüyordu (çıraklık, kalfalık dönemleri ) , sözde ustalık döneminde de yürümüyor..

bariz gerçek.. nedeni sistem değil , siyasal islamcı zihniyet..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

Sayfa 878/1003 İlkİlk ... 378778828868876877878879880888928978 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •