Sayfa 888/1003 İlkİlk ... 388788838878886887888889890898938988 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 7,097 - 7,104 arası.

Konu: Viop - XV

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,437
     Alıntı Originally Posted by ekinoks9798 Yazıyı Oku
    Olaylar Süreçler Bakış açısına göre değişir fakat Ekonomi realist yaklaşımlarla rakamlarla olur Maaş ödemeleri için İMF e yalvarmadı mı başbakanın 20 yılda 10 kat artmadı mı GSYH onlarca olay yaşadık darbesinden rahibine Gezisine sayamadığım kadar saçma sapan birçok şey ama yıkılmadık ayakta kaldık neden bu kadar şaşırdınız benim gibi düşünen yüzde 52 var reisin oy oranı her AKp li cahil biz Cumhuriyet elitiyiz kafasında bi şeyleri uzlaştırmak mümkün değil Global dünya fikirlerin çatışmasını istiyor siz olumsuzluk pompalayarak pirim yapmanın paradoksundasınız yine başaramayacaksınız yine hüsrana uğrayacaksınız bu virüsü bile en az hasarla biz atlatacağız
    Neyin kafası bu senin etrafında gezinen cahil kesmi bu fromda bulamazsın ..sana cevap bile vermek adam yerine koymak kısaca has******.git kendi çöplüğüne.

hani nerde ispat? burada ispat filan gözükmüyor..

grafik okumayı biliyormusun ?
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

3.  Alıntı Originally Posted by ekinoks9798 Yazıyı Oku
    Olaylar Süreçler Bakış açısına göre değişir fakat Ekonomi realist yaklaşımlarla rakamlarla olur Maaş ödemeleri için İMF e yalvarmadı mı başbakanın 20 yılda 10 kat artmadı mı GSYH onlarca olay yaşadık darbesinden rahibine Gezisine sayamadığım kadar saçma sapan birçok şey ama yıkılmadık ayakta kaldık neden bu kadar şaşırdınız benim gibi düşünen yüzde 52 var reisin oy oranı her AKp li cahil biz Cumhuriyet elitiyiz kafasında bi şeyleri uzlaştırmak mümkün değil Global dünya fikirlerin çatışmasını istiyor siz olumsuzluk pompalayarak pirim yapmanın paradoksundasınız yine başaramayacaksınız yine hüsrana uğrayacaksınız bu virüsü bile en az hasarla biz atlatacağız
    Siz kimsiniz.. Şimdi böyle adamlar varken borsada hisse taşıdğım için bazen vicdan azabı duyuyorum.. Biz hisseyi fed in sonsuz para politikasına güvenerek taşıyoruz.. Siz kimsiniz?

4.  Alıntı Originally Posted by asgaridr Yazıyı Oku
    Bunu sizin yazmanız kabul edilebilir...
    Burası bir forum...
    herkes her konuda yazıyor/yazabilir, serbest kürsü
    Gel gör ki bilim insanı dediğimiz insanlar çıkıp bunu halka açıkladılar. Maske korumaz...
    Bilimden yoksun bilim insanları.
    https://www.medscape.com/viewarticle/927811#vp_2
    ilk cümlede basit maskelerin yararını söylüyor.
    3 hafta önce yaşadığım şehre izmirden geldiğimde her bir .oku bilen vatandaş ben maske takıyorum diye neredeyse ""bir işe yaramaz niye takıyorsun" diye döveceklerdi.
    özel maske lazım,onda bile gözden geçebiliyor ,o yüzden evde oturun diyorlar,doğrusu da bu,he insanlar ne kadar dayaynır ekonomik olarak evde oturmaya o da önemli ayrı bir konu.

Kimin ne olduğu belli ben muhalif sen yalaka bunun inkarı yok ben kabulüm sen kabulmüsün

6. Bence özel veya devlet tüm sağlık çalışanlarına ölümleri halinde şehitlik,
    yoğun bakıma düşenlerine gazilik statüsü verilmeli.
    Kuru bir alkışla olmaz bu iş.
    Virüs yaman bir düşman ve cehapeden pardon cepheden kaçmayan herkeş onurlandırılmalı.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    hani nerde ispat? burada ispat filan gözükmüyor..

grafik okumayı biliyormusun ?
    yok bilmiyorum cahil bir ak partiliyim ben

8. Yav abiler cevap vermeye deymez

Sayfa 888/1003 İlkİlk ... 388788838878886887888889890898938988 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •