Sayfa 889/1003 İlkİlk ... 389789839879887888889890891899939989 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 7,105 - 7,112 arası.

Konu: Viop - XV

Alıntı Originally Posted by şahit Yazıyı Oku
    Bence özel veya devlet tüm sağlık çalışanlarına ölümleri halinde şehitlik,
    yoğun bakıma düşenlerine gazilik statüsü verilmeli.
    Kuru bir alkışla olmaz bu iş.
    Virüs yaman bir düşman ve cehapeden pardon cepheden kaçmayan herkeş onurlandırılmalı.
    Bende şundan yanayım şehit denileceğine yada gazi ailesine bir ömür boyu maaş bağlansın ölen kişinin adıda oturduğu sokağa konulsun bu bence daha faydalıdır

Alıntı Originally Posted by ekinoks9798 Yazıyı Oku
    yok bilmiyorum cahil bir ak partiliyim ben
    kendini en iyi sen bilirsin..o yüzden kendinle ilgili bu yorumuna bir şey diyemem!

ama bizler en azından grafik okumayı bilmediğini gördük..

"10 kat arttı" şeklindeki yalanı nerde duydun bilmiyorum ama kandırılmışsın !
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

Birazdan yönetim gelir hepsini siler 500 akıllı 1 deliye laf yetiştirmiş diye oysaki tam tersi laf anlatmaya çalışıyoruz da anlamıyor diye

4.  Alıntı Originally Posted by bb79 Yazıyı Oku
    Bende şundan yanayım şehit denileceğine yada gazi ailesine bir ömür boyu maaş bağlansın ölen kişinin adıda oturduğu sokağa konulsun bu bence daha faydalıdır
    Maddi bir ödül de verilmeli tabi kalanlara.
    Ama bir de Şehit yakınlarının yaralandığı haklar var.
    Hem de bir onur kalanlar için.
    Cepheyi terk etmedi.
    ölebileceğini bildiği halde
    çarpışmaya devam etti.
    Hak yolunda, insanlık için.

hey yavrum, ben bilem gaza geldim. savulun ben geliyorum.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

5. Yalvarmadı kardeşim.... İsteseler devlet kurumlarını çatır çatır satarlardı. Tutturmuşsunuz memurun maaşını ödeyecek para yoktu. Geç bunları. Sanki tc vatandaşı maaşını dolar yada euro ile alıyor. Basar parayı verir maaşı. Senin beğenmediğin eskiler de kul hakkı yeme korkusu vardı. O adamlar da mutlaka yedi, ama şimdikilerin anca 200 de 1 ni... O zaman doğru dürüst bağış toplanmazdı, emekli maaaşlarında kesinti yapılmazdı. Emeklilerden her sene para kesiliyor, çalışanlardanda tabiiki. Bağışlar ile zorla kesilen paraları saymıyorum bile.
    Son 15 senedir, oraya yardım topla, buraya yardım topla.
    Elin adamı vatandaşa oturun evinizde, kiranızı faturanızı ben hallederim diyor, bizimkiler böyle bir ortamda bağış topluyor halktan. Dünyada 5 ülkede bağış kampanyası yapan yada borç arayan 5 ülke var. Biri ırak, 3 ü Afrika ülkesi, biride turkiye. Yemin ediyorum bugüne kadar bu kadar aşağılandığımı hatırlamıyorum.
    Adam dolar için, vatandaşı için el pençe divan durmuş (sizin bakış açınızla) bir şekilde güvenildiği için parayı bulmuş. Şimdi borç alabileceğin bir yer yok. Adamlar sana güvenip borç vermiyor. Sen hala buradakilere klasik akp kafası ile kendi çapında posta koymaya çalışıyorsun
     Alıntı Originally Posted by ekinoks9798 Yazıyı Oku
    Olaylar Süreçler Bakış açısına göre değişir fakat Ekonomi realist yaklaşımlarla rakamlarla olur Maaş ödemeleri için İMF e yalvarmadı mı başbakanın 20 yılda 10 kat artmadı mı GSYH onlarca olay yaşadık darbesinden rahibine Gezisine sayamadığım kadar saçma sapan birçok şey ama yıkılmadık ayakta kaldık neden bu kadar şaşırdınız benim gibi düşünen yüzde 52 var reisin oy oranı her AKp li cahil biz Cumhuriyet elitiyiz kafasında bi şeyleri uzlaştırmak mümkün değil Global dünya fikirlerin çatışmasını istiyor siz olumsuzluk pompalayarak pirim yapmanın paradoksundasınız yine başaramayacaksınız yine hüsrana uğrayacaksınız bu virüsü bile en az hasarla biz atlatacağız

Sokağa çıkma yasağını şöyle olacak üretim yapan yerler hariç gıda ilaç diğerleri duracak arkadaş banane senin milyonluk mercedes siparişin varsa bekle ben senin yüzünden ölürsem o mercedes banamı bağışlayacaksın ailem için

Bakın mesela ibb 118 kişi virüs kapmış

Durum vahim İtalya dedilerki pis insanlar tuvalet kağıdı kullanmıyor dediler ee tamam ya ispanya ya Fransa hadi abd Almanya İran ve diğerlerini saymıyorum bile ne para ne devlet nede allah sizi aklın mantığın ile aldığın önlemler kurtaracak İtalya ve diğerleri önünde örnek işte görmüyor san daha ne diyeyim malsınız ha çok görmüyorum günlerdir binlerce imam akşamları yalvarıyor allah razı olsun onlardan sayelerinde vaka sayımız 2500 seviyelerinde bir türlü geçirtmiyorlar bu kafa ile dünyanın en iyi sağlık sistemi ede sahip olsak bakın göreceksiniz nüfusa göre en rezil oranlar bizde olacak ayrıca ekonomik yöndende en ağır darbeyi biz alacağız demedi demeyin

akape zihniyetinin çöküşünü, iflasını temsil eden bir sürü nokta var.. ama geçen sene tanzim satış çadırları..bu sene ise tv den "dunya liderinin" halkına iban numarası vererek para istemesi tipik iki örnek..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

8.  Alıntı Originally Posted by kamil79 Yazıyı Oku
    Yalvarmadı kardeşim.... İsteseler devlet kurumlarını çatır çatır satarlardı. Tutturmuşsunuz memurun maaşını ödeyecek para yoktu. Geç bunları. Sanki tc vatandaşı maaşını dolar yada euro ile alıyor. Basar parayı verir maaşı. Senin beğenmediğin eskiler de kul hakkı yeme korkusu vardı. O adamlar da mutlaka yedi, ama şimdikilerin anca 200 de 1 ni... O zaman doğru dürüst bağış toplanmazdı, emekli maaaşlarında kesinti yapılmazdı. Emeklilerden her sene para kesiliyor, çalışanlardanda tabiiki. Bağışlar ile zorla kesilen paraları saymıyorum bile.
    Son 15 senedir, oraya yardım topla, buraya yardım topla.
    Elin adamı vatandaşa oturun evinizde, kiranızı faturanızı ben hallederim diyor, bizimkiler böyle bir ortamda bağış topluyor halktan. Dünyada 5 ülkede bağış kampanyası yapan yada borç arayan 5 ülke var. Biri ırak, 3 ü Afrika ülkesi, biride turkiye. Yemin ediyorum bugüne kadar bu kadar aşağılandığımı hatırlamıyorum.
    Adam dolar için, vatandaşı için el pençe divan durmuş (sizin bakış açınızla) bir şekilde güvenildiği iöin parayı bulmuş. Şimdi borç alabileceğin bir yer yok. Adamlar sana güvenip borç vermiyor. Sen hala buradakilere klasik akp kafası ile kendi çapında posta koymaya çalışıyorsun
    tek isteğim Petrolün yükselmesi Katardan BAE bahreynden kuveytten gelir para şimdiye kadar nasıl finanse ettiysek yine ederiz merak etme

Sayfa 889/1003 İlkİlk ... 389789839879887888889890891899939989 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •