Sayfa 890/1003 İlkİlk ... 390790840880888889890891892900940990 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 7,113 - 7,120 arası.

Konu: Viop - XV

It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

Alıntı Originally Posted by şahit Yazıyı Oku
    Maddi bir ödül de verilmeli tabi kalanlara.
    Ama bir de Şehit yakınlarının yaralandığı haklar var.
    Hem de bir onur kalanlar için.
    Cepheyi terk etmedi.
    ölebileceğini bildiği halde
    çarpışmaya devam etti.
    Hak yolunda, insanlık için.

hey yavrum, ben bilem gaza geldim. savulun ben geliyorum.
    Onur olayı artık farklılaşmalı onlar bana göre pek önem arz etmiyor artık şöyleki umreye giden be diyor Allah bana kabeyi kutsal toprakkarı görmeyi nasip etti yaaa öylemi peki senin açından iyi güzelde öldürdüğün insanlar peki buna değermiydi ha şans tesadüf dersiniz bende şöyle söylüyorum dini ticaret olarak kullanıyorlar bunun sevabı olmaz senin paran var imkanın var gittin hacı oldun 3 ksğıtçının tekisin ams ben senden daha iyi yardım sever ama param yok gidemedim kısacası hacca verilen para ve değer eğitime bilime yada insana verilseydi dahs kıymetli ve anlamlı olurdu o şehit bu şehit diyip insan kandıracağına aile bireylerine yardım maaş oturduğun sokağa caddeye yada okul yaptır adını koy daha iyi

3.  Alıntı Originally Posted by ekinoks9798 Yazıyı Oku
    tek isteğim Petrolün yükselmesi Katardan BAE bahreynden kuveytten gelir para şimdiye kadar nasıl finanse ettiysek yine ederiz merak etme
    Bi bok olmaz... Ne finansı... Bugüne kadar hiç bir şey görmedik.. Sen bir mb daki döviz rezervine bak istersen... Birde borçlara bak. Katar'dan gelse gelse hibe uçak gelir. Tabi ki o da bizim vergilerle alınmadıysa. Hayal alemini bırak arkadaşım. Araplar eline fırsat geçtiğinde senin beğenmediğin gavurlardan daha kötü yapar seni. Senin beyninin mantık bölümü pek iyi çalışmıyor arkadaşım. Mantığın ile değil, duyguların ile hareket ediyorsun. Nasıl ki aşık bir insanda mantık değil, duygular devreye giriyorsa, sende olaya tamamen duygusal bakıyorsun

Unutmadan, burada yazdığın şey ile savunduğun şey çelişiyor. Geçmişte el pençe para arıyorduk demiştin, senin bu söylediğin petrol fiyatları çıkınca KATAR VE BAE den para gelecek demişsin. Be arkadaşım bu borçlanmak yada paraya ihtiyacı olmak değil mi.. Eskiler her yerden borç bulabilirken, şimdikiler borç bulamadığı için ve tükürdüğünü yalamamak için araplara gidiyor. Çünkü artık dostumuzda yok

Çok basit bir soru

Yıllarca askerlerimizi öldüren kimdi apo değilmi

İyide o mu dedi asker vur

o yıllardır köşkünde krallar gibi yaşıyor şuanki zihniyet sayesinde
    Ama o askerleri oraya gönderen emri veren kim hangi zihniyet

Yani besleyen ve öldüren kim

Bende derim ki en sevdiğinizle sınanırsınız inşallah

5.  Alıntı Originally Posted by kamil79 Yazıyı Oku
    Bi bok olmaz... Ne finansı... Bugüne kadar hiç bir şey görmedik.. Sen bir mb daki döviz rezervine bak istersen... Birde borçlara bak. Katar'dan gelse gelse hibe uçak gelir. Tabi ki o da bizim vergilerle alınmadıysa. Hayal alemini bırak arkadaşım. Araplar eline fırsat geçtiğinde senin beğenmediğin gavurlardan daha kötü yapar seni. Senin beyninin mantık bölümü pek iyi çalışmıyor arkadaşım. Mantığın ile değil, duyguların ile hareket ediyorsun. Nasıl ki aşık bir insanda mantık değil, duygular devreye giriyorsa, sende olaya tamamen duygusal bakıyorsun
    güzel bir yaklaşım teşekkür edeim ancak ben aşık falan değilim Ekonominin bu şekilde kötü olmadığını düşünüyorum yardım kampanyası para için değil her olayına bakın Reisin toplumla yaptı hep kitleleri peşinden sürükledi milyonlarca insandan oy almak onları meydanlara dökmek onları ikna etmek kolay mı var mı böyle bir liderlik kabiliyeti bu işi de çözecektir takma kafana

İst ve ank hava kirliliği %41 oranında azalmış

Sokağa çıkma arkadaş çıkma gör faydalarını

Bunu kör bile görmeden anlar dunkof lar sürüsü

Evet gördük

Göğsünde iman
    Elinde kuran
    Dilinde yalan
    Kursağında haram

8.  Alıntı Originally Posted by yemekci Yazıyı Oku
    Arkadaşlar
    Bir arkadaşım söyledi
    Opec+Rusya pazartesi toplantısı ertelenmiş dedi
    Blomberg internatiobal de dinlemiş
    Rusya problem çıkarıyormuş sözde
    ABD deki kaya gazi üreticileri zora girsin istiyormuş

Bu konuda bilgisi olan
    Varmı

SM-G975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Cuma günü olucak diye bir tarih var .

Sayfa 890/1003 İlkİlk ... 390790840880888889890891892900940990 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •