Sayfa 894/1003 İlkİlk ... 394794844884892893894895896904944994 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 7,145 - 7,152 arası.

Konu: Viop - XV

1.  Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Hocam konunun gelişimini buradan takip ediyorum ama bu cümlede şaka yapıyorsun herhalde;Katar harici yazdığın ülkeler senin karşında,ne parası yolluyacak sana? ayrıca koskoca Türkiye Cumhuriyeti,Konya ilimizden küçük,sınırları cetvelle çizilmiş Arap ülkelerinin göndereceği paraya kaldı diyorsan çok ayıp ediyorsun...
    öyle mi görünüyor üstad o ülkelerden arabistandan bile para girişi var yoksa çoktan finansal krizdeydik bağlantılar ile ilgili pek çok yazı okudum ama bilmiyorum ne derece doğru

Alıntı Originally Posted by emektar Yazıyı Oku
    23 yıl önce 04.04.1997 Başbuğ hakka yürüdü
    Türkiye Ankaraya akmıştı.
    Rahmet, özlem, minnetle! Ruhun şadolsun
    Makanı cennet olsun.

Alıntı Originally Posted by asgaridr Yazıyı Oku
    Bunu sizin yazmanız kabul edilebilir...
    Burası bir forum...
    herkes her konuda yazıyor/yazabilir, serbest kürsü
    Gel gör ki bilim insanı dediğimiz insanlar çıkıp bunu halka açıkladılar. Maske korumaz...
    Bilimden yoksun bilim insanları.
    https://www.medscape.com/viewarticle/927811#vp_2
    ilk cümlede basit maskelerin yararını söylüyor.
    3 hafta önce yaşadığım şehre izmirden geldiğimde her bir .oku bilen vatandaş ben maske takıyorum diye neredeyse ""bir işe yaramaz niye takıyorsun" diye döveceklerdi.
    Maskenin işe yaradığını herkes biliyordu. Ortada maske yoktu. Bizim tvlerden çılgın gibi maske üretimi gösterilirken, kimse bu salgının yayılacağını düşünmüyordu. Düşünseydi kaynakların hazır hale getirilmesi erken başlardı. Mesela iranda hastalık başladığı gün biz solunum cihazı üretimine girişirdik.
    Allahtan iyi kötü bir sanayimiz. Yetişmiş insanımız var. Ellerinden geleni yapıyorlar.

Bize en büyük atılan kazık şu oldu. Hasta kişilerin maske takması gerektiği söylendi. Ama hastalığı fark etmeden geçirenler olduğu söylenmedi. Söylemesi gerekenler dsö ve çindi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

4.  Alıntı Originally Posted by yemekci Yazıyı Oku
    ¹
    Sanırım toplantı ertelenmiş
    Cuma diyen bir arkadaş oldu

Ertelenme işi net herhalde

SM-G975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Evet ertelendi Pazartesi olmayacak 2-3 gün ertelendi diyor bloomberg international

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir

5.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Evet ertelendi Pazartesi olmayacak 2-3 gün ertelendi diyor bloomberg international

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir
    beklenti oluşturup fiyat yükseltecekler

6.  Alıntı Originally Posted by tilkiii Yazıyı Oku
    Evcil hayvanların tedavisinde kullanilan bir ilacın tedavide etkin olduğu söyleniyor.

Oldukça mantıklı. Sonuçta kedi,köpek vs hep coronaya yakalanır.

https://www.sciencedirect.com/scienc...66354220302011

Yabancı dili olan bir şu kaynağı okuyuverse.

G008 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yayını okudum. Gerçekten ilginç. Kafamda bir fikir vardı bir ilaç hakkında bu yayın bir noktada fikrime destek oldu.
    Sağlık bakanlığına fikrimi ulaştıracağım. Belki deneme ihtimalleri olur.
    Teşekkürler paylaşım için.
    Çocuklar, Deliler ve Cahiller. Tüm siyasi ve ekonomik fikirlerinizi TARTIŞMASIZ başımı sallayıp onaylıyorum.
    Selametle.....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Eskişehir / Duhul 2007
    Gönderi
    4,631
     Alıntı Originally Posted by yemekci Yazıyı Oku
    ¹
    Sanırım toplantı ertelenmiş
    Cuma diyen bir arkadaş oldu

Ertelenme işi net herhalde

SM-G975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Turkish Market
    @kamerknc
    · 3s
    Pazartesi günü gerçekleştirilmesi planlanan OPEC+ toplantısı iptal edildi.

Hem Rusya hem de Suudi Arabistan birbirlerini suçluyorlar.

Saudi Arabia says Putin’s comments on OPEC+ deal are ‘incorrect’ https://bloomberg.com/news/articles/
    Bear_Bull
    @BearBull26

8.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Maskenin işe yaradığını herkes biliyordu. Ortada maske yoktu. Bizim tvlerden çılgın gibi maske üretimi gösterilirken, kimse bu salgının yayılacağını düşünmüyordu. Düşünseydi kaynakların hazır hale getirilmesi erken başlardı. Mesela iranda hastalık başladığı gün biz solunum cihazı üretimine girişirdik.
    Allahtan iyi kötü bir sanayimiz. Yetişmiş insanımız var. Ellerinden geleni yapıyorlar.

Bize en büyük atılan kazık şu oldu. Hasta kişilerin maske takması gerektiği söylendi. Ama hastalığı fark etmeden geçirenler olduğu söylenmedi. Söylemesi gerekenler dsö ve çindi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Sayın Egeli,özellikle DSÖ nün yatacak yeri yok,bir sağlık otoritesinden ziyade,sahibinin sesi davranışı sergiledi,bizim bilim kurulu üyelerimizden bir çoğu maske takın derken 3 gün önce dahi maskeye gerek yoktur tarzı bir yazı paylaştı,emin değilim siz mi paylaşmıştınız,sağlık bakanlığı bir video yayınlamış,farklı bir ışık kullanarak;kişi konuşurken,partiküller yaklaşık 1 metrelik alana dağılıyor,maske ile ise sadece 10 cm civarı....

Sayfa 894/1003 İlkİlk ... 394794844884892893894895896904944994 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •