Sayfa 9/1003 İlkİlk ... 78910111959109509 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 65 - 72 arası.

Konu: Viop - XV

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
    Dowda kritik seviye 21.700 - 21,800 aralığıydı. Bu bölge korunursa sıkıntı çıkmaz. Kırılırsa tekrar 20,800 e yolcudur abbas.
    Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

2.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Eregl de yanlis olan ne de yukselemiyor. Temettu falan mi. Cok zayif. Iki gundur shortluyom ve veriyor. 7.25 e kadar dusebilir
    salı gk var

3. bir dizi vardı hatırlarmısınız revolution...

dizide şişman biri vardı geçen hafta 100 milyon dolarlık google hissem var...

şimdi düştüğüm duruma bak diyordu...dizide elektrik gitmişti dünyadan elektirkli hiçbişey çalışmıyordu...

birden o aklıma geldi nedense...

4.  Alıntı Originally Posted by memocan21 Yazıyı Oku
    Sn.Arkadaslar bi yardimci olsaniz.. 10yildir piyasadayım..genelde hisse ve varant islemi yaparim.. ama varant islemleri kalkti artik.. dusere giriyorum 2000dusuyor ama varant aynı kakiyor..isbank kafasina gore fiyati yonlendiriyo varant fiyatini.. sizden istegim viob ta hic islem yapmadim.. 10.000 tl ile kisa poz yatirim yaotigimda viop 1000 puan duserse ne kazanirim?? Veya uzun acip 1000puan yukseldiginde ne kazanirim?? Gcm mi gedikmi?? Olsun.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Ben cevaplayım sorunu...

10.000 TL ile değil de 11.700 lira ile pozisyon açtığını düşünelim, çünkü endeks kontratının tanesi 1.170 lira 10 kontrat pozisyon açtığını varsayıyorum, bu durumda;

10 kontrat kısa açtığında VİOP 1000 puan yükselirse 1000 TL zarar edersin...

10 kontrat uzun açtığında VİOP 1000 puan düşerse yine 1000 TL zarar edersin...

5.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Eregl de yanlis olan ne de yukselemiyor. Temettu falan mi. Cok zayif. Iki gundur shortluyom ve veriyor. 7.25 e kadar dusebilir
    Diğerlerine göre çok düşmediği ve pahalı kaldığından olabilir mi?
    Burada yer alan paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Benim görüşümdür.

6. Viop 10 u açmıştım en son .

Başlangıç ve bitiş rakamlarına bakabilir siniz

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

7. Go go go go
    Yazılarım ve Paylaşımları YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

8. Ben ters indikatör gibiyim resmen. Düşecek diye düşünüyorsam yükseliyor, yükselecek diye düşündüğümde düşüyor. O yüzden mecburen yönümü belirleyen sistem tarzı bir şey geliştirdim, daha doğrusu filtreler koydum. Endeks 5 günlük ortalaması üzerinde olduğu sürece yükseleceğini düşünüyorum ve Short açamıyorum. 5 EMA altındayken de tam tersi, Long olamıyorum.

Şu anda hala Long düşünüyorum o yüzden.

Sayfa 9/1003 İlkİlk ... 78910111959109509 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •