Sayfa 903/1003 İlkİlk ... 403803853893901902903904905913953 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 7,217 - 7,224 arası.

Konu: Viop - XV

Alıntı Originally Posted by ilkerx Yazıyı Oku
    Erdoğan Taksim'e yapacağı camiyi 26 yıl önce böyle göstermiş!

Görüntüler 1994 yılının Ocak ayına ait...

https://www.youtube.com/watch?v=2I-srMUBEoY

Taksim Camisi'nin pencere camları takılıyor

https://www.youtube.com/watch?v=Xic_Ua8Rtmg

Bir Caminin projesini 26 yıl önceden düşünen bir liderin aklında daha ne projeler vardır..

Taksim’e caminin uzun hikâyesi...

https://www.turkiyegazetesi.com.tr/y...ur/595567.aspx
    1994 yılındada 3. köprü yapılırsa ciğerlerimiz biter demişti başa geçince o bitirdi ciğerleri arkadaş 30 yıl önce Fethullah ne düşğndüyse yaptı sıra bunda ben biliuorumda boşverin yazmayayım

2. Viop - XV

Sıkıysa başka bir kanal Erdoğan’ın eski yeni zig zag videolarını yayınlasın. Bir Cumhurbaşkanı düşünün, bir özel kanala çıkıyor, ve diyor ki arkadaşlar kılıçdaroğlunun SSK kaseti hazır mı diyor spiker hazır diyor ve yayınlıyorlar. Kendisi iktidarda, o değil ama ondan devletin emrinde olduğu bir kurumu nasıl yönettiği üzerinden hesap soruluyor üstelik 20 yıl önce oluyor bütün bunlar.. o kadar meraklısın konuşmaya çık tv de karşılıklı tartışın neyde çekiniyorsun?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    60 dk lıkta karar noktasında kesişim var ho larda .

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir
    Evet fazla sayıda ort. birleşti.
    Gönlüm yukarı gitmesinde ama genel olarak baba firmaların grafiklerini incelediğimde
    aşağı bir sorti daha yapacak gibi bekliyorum. Bankaların grafikleri daha aşağısını görürüm diyor bende.

4. Ne hikmetse benim bulunduğum şehirde böyle şeyler görmedim. Büyük şehirlerde hastaneler hala kalabalık. Randevusuz zaten bakmıyorlar. Vatandaş özele gidiyor bunu bildiği için. Zamanında şikayet edenler, şimdi randevusuz tedavi bile olamadığı için nasıl saydırıyor biliyormusun dostum.
     Alıntı Originally Posted by ekinoks9798 Yazıyı Oku
    https://www.youtube.com/watch?v=M0b0Ng7ne3I
    hastaneleri beğenmeyenlere savaş ay hatırlatıyor

5.  Alıntı Originally Posted by Vallis Yazıyı Oku
    Evet fazla sayıda ort. birleşti.
    Gönlüm yukarı gitmesinde ama genel olarak baba firmaların grafiklerini incelediğimde
    aşağı bir sorti daha yapacak gibi bekliyorum. Bankaların grafikleri daha aşağısını görürüm diyor bende.
    Evet bankalar öyle diyor banka dışı tepkisi kuvvetli oldu .

Hangisi doğru hangisi yalan belli olacak gibi görünüyor

6.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku

bana yukarıya bir tur atacakmış gibi geliyor...Nisan ayında dövizde biraz düzeltme yapar....Mayıs ayında 2.sorti başlar...

Bana göre 81900 salgının sebep olduğu insanı boyutun faturası... ama borsaların salgının ekonomilerde bırakacağı enkazın faturası henüz satın alınmadığını düşünüyorum..

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku

Şurası bir gerçek bazı sektörler daha fazla etkilenecek bu durumdan.
    Ona göre fiyatlayıp endeskin değerini oluşturuyorlar. Dipten dönüşte
    bankaların geriden geleceğini düşünüyorum. Bu ilelebet gitmez tabi çok güzel fırsatlar bunlar.
    Daha önce yaşadığımız hiçbir krize benzemiyor bu.
    Yukarı uzun bir trend için daha zamanı var bence. Belli bir bantta al ver piyasası.
    Gerçek yukarı trend için daha zamana ihtiyacımız var.

Abd de son 24 saatte 1105 kisi oldu. Olu sayisi 7 bini gecti.

3 gune kalmaz bunlarda 10 bini devirecek

Sayfa 903/1003 İlkİlk ... 403803853893901902903904905913953 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •