Sayfa 920/1003 İlkİlk ... 420820870910918919920921922930970 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 7,353 - 7,360 arası.

Konu: Viop - XV

1.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    10 milyon dan aşağı değil ölen Çin'de
    Çin’in rakamlarının doğru, belli ülkelerin ise sayıları abarttıkları ihtimali olamaz mı?

Esen kalın

2. suandan itibaren 1.0715 altina sarkmaz ise benimde beklentim 1.18 civari eurousd de 1.0715 in altina sarkarsa o zaman beklenti iptal ..

Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Abi euronun ciddi sekilde artmasindan bahsettiginin farkinda misin. Ab ve eurozone da ciddi sikintilar varken bu nasil olacak.
    ....

Alıntı Originally Posted by gerekli Yazıyı Oku
    abd dahamı iyi sanki.
    tencere dibin kara
    seninki benden kara.
    Abd ne kadar kotu olsa da fark etmez. Dolar guven limandir. Fed sinirsiz para basacagim demesine ragmen dxy dusmuyor. Cunku bu kriz 2008 den farkli.

4.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Devasa bir nufusun bu kadar az vaka ve olum sayisina sahip olmasi inandirici gelmiyor. Diger ulkeleri goruyoruz.

Abd de inanmiyor ki istihbarat orgutleri uzerinde calisiyor ve delil topluyorlar.

Ki virusun cikis noktasi burasi.
    sokağa çıkanı sopaladı adamlar

Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Devasa bir nufusun bu kadar az vaka ve olum sayisina sahip olmasi inandirici gelmiyor. Diger ulkeleri goruyoruz.

Abd de inanmiyor ki istihbarat orgutleri uzerinde calisiyor ve delil topluyorlar.

Ki virusun cikis noktasi burasi.
    Bunların hiçbiri kanıt değil Dostum.
    Neyse, çok önemli de değil.

6.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Abd ne kadar kotu olsa da fark etmez. Dolar guven limandir. Fed sinirsiz para basacagim demesine ragmen dxy dusmuyor. Cunku bu kriz 2008 den farkli.
    neyse dostum
    görecez bakalım.
    benim sistemim şimdi o verdiğim grafik
    o sinyal %90 çalışıyor.
    % 10 da yanılma payı.sinyal değiştirir.

Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Bunların hiçbiri kanıt değil Dostum.
    Neyse, çok önemli de değil.
    Kanit gerekmez ki. Bunu kanitlamak zaten bizim isimiz degil. Bu virusun yayilim hizi ortada. Adamlar dunyaya bunu bulastiriyor ama kendi ulkelerinde ki insanlara bulastirmiyorlar.

Cin Sars da da gercek rakamlari sallamisti. Yani saibeli bir ulke.

8. Bir kaç gündür sağlam duran krdmd i incelediğimde yaklaşan bir düşüşten şüphelendim. Bu da beni BİST 30u tekrar incelemeye yöneltti.

Muhtemel seviyenin 80-82 binlerde son bulacağını gördüm. Dolayısıyla zaten flat olan pozisyonumu endeks şort yönünde açarak düşüşü bekleyeceğimi belirteyim.

(Viobta çok Nadiren long açarım, yükseliş yönünde genellikle hisse taşırım. Fakat düşüşlerde düşüşü değerlendirmek için şort açma zorunluluğu nedeniyle viobu kullanıyorum. Bunu da buraya not olarak iliştireyim)

Sayfa 920/1003 İlkİlk ... 420820870910918919920921922930970 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •