Sayfa 993/1003 İlkİlk ... 493893943983991992993994995 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 7,937 - 7,944 arası.

Konu: Viop - XV

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by Volna Yazıyı Oku
    Elimizdeki tavuk döneri yavaşça kenara bırakın
    Bedava nerede tavuk döner var, o kadar yazmışsınız bari bir işe yarasın...
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Foxtv izliyorum diyince biraz düşündüm acaba o 40 dakikalık haberde kaç sefer cehenneme gidersin fatih diye hatim indiriyorsundur şimdi merak etmedim değil yani

3.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Tek başına değil benim bahsettiğim sirkeyi sen bir al çalkala iç anlarsın senin marketten aldığın sirke ile bunun arasında dağlar kadar fark var maydanoz limon sarımsak sirkesi. Kekik yağı al bir bardak suya iki damla at iç gör. Bu arada kekik yağı klebsiella pnomonia karşı etkili bu corono bu bakterinin yaninda basit kalır %50 yaşama şansı var bu mikropla. Bu konu ile ilgili bilimsel yayın var ayrıca ben bir yıl da 5 kez ameliyat oldum bu enfeksiyon yüzunden ilaç sadece bloke ediyor du kekik yağı döktük yaranın içine iki ay en sonunda bitti Allaha şükürler olsun. Yarağı kurutacak ilaç olmadığı halde takdiri ilahi de diyebilirim kurtuldum.
    Sebzeleri sirkeli suda yıkadıktan sonra mutlaka karbonatlı suda tekrar yıkayın.
    OH klorakinin bir özelliği hücre içi organellerde bazikliği arttırıyor. Sabun bazik. Ve en önemlisi virüsün gasrointestinal yayılımının olması gaitada çok çıkması. Mide asidinden etkilenmemiş olabileceğinin göstergesi....
    Çocuklar, Deliler ve Cahiller. Tüm siyasi ve ekonomik fikirlerinizi TARTIŞMASIZ başımı sallayıp onaylıyorum.
    Selametle.....

4. Salgında İkinci bir dalga gelirse mutasyon geçirmiş virüs vakasıyla gelebilir..test cihazları mutasyona duyarlı mı bilmiyoruz
     Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    bir ülkenin siyasetçisi mi bu 2 günde kendini inkar etsin..?

Alıntı Originally Posted by ekinoks9798 Yazıyı Oku
    Viop oymadığımı nerden çıkardın gaybtan haber mi alıyorsun
    burda ertesi günün piyasası hakkında bilgi almaya çalışıyorum ama sen her şeyi biliyorsun beni bile önyargılarından arın faydası olur Allah ile dalga geçme Allah ihmal etmez mühlet verir
    bak yalan söylemek münafıklık alametinin başlarında geliyor güzel kardeşim. onu da yazdık.

yani sabahtan akşama kadar forumda allahın rızasını kazanmak bi yere kadar allah çarpar cidden.

ciddiyim.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

6. Corono tetkiki boğazdan alınan bir parça ile hızlı test ki bunun materyali iki çeşit olsbilir kan plazma yada serumu veya sürüntu ile diğer PCR ile bu PCR kiti öyle milyon milyon olmaz bir kere çok pahalı ve zaman ister. İhraç ettiğimiz ürün farklı bir numuneden tetkik yapıyor bizde de vardır bu Çin'den aldığımiz farklı materyalden hızlı test dir.

7.  Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Hisse var abi elde. 100 bine yakin yerden sepetlerim. Sonra ikinci vurus icin soteye yatarim.
    Garanlar duruyor değilmi.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    Yaw tavık döner nerede dağıtılıyor?
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Sayfa 993/1003 İlkİlk ... 493893943983991992993994995 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •