Sayfa 134/1003 İlkİlk ... 3484124132133134135136144184234634 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 1,065 - 1,072 arası.

Konu: Viop - XV

1. Korona virüsü ile mücadele kapsamında:

1-Tüm yurt dışı yolcu seferlerimiz durdurulmuştur

2- İç hat seferlerimiz CUMARTESİ 23.59'dan itibaren İstanbul ve Ankara'dan bazı büyükeşehirler ile sınırlandırılmıştır
    Thoros, beni altıncı kez hayata döndürdü. Yaşamaktan yoruldum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    897
    Bu hafta yine ortalik kirmizi olacak gibi. Short acip ekrani kapatmak lazim

3. 2 haftaya dünyadan virüsün kontrol altına alınmaya başladığı haberleri gelmeye başlar,4-5 haftaya kadar da üretim, ticaret zinciri harekete geçer, yaz ortaları işler rayına oturur. Sadece Mart-Nisan-Mayıs ayları bilançolarda biraz bozulmaya neden olur, bunun etkisi ile ülke ekonomileri ve dünya ekonomisinde biraz daralma yaşanır, bizde turizm kayba neden olurken enerji maliyeti düşeceği için kayıp minimum olur.
    Ben böyle düşünüyorum, devletin tüm kurumları ile olağanüstü gayret göstererek iyi bir sınav verdiğini sanıyorum.

4. İçecek olarak ne tercih ediyorsunuz

Alıntı Originally Posted by efe78 Yazıyı Oku
    2 haftaya dünyadan virüsün kontrol altına alınmaya başladığı haberleri gelmeye başlar,4-5 haftaya kadar da üretim, ticaret zinciri harekete geçer, yaz ortaları işler rayına oturur. Sadece Mart-Nisan-Mayıs ayları bilançolarda biraz bozulmaya neden olur, bunun etkisi ile ülke ekonomileri ve dünya ekonomisinde biraz daralma yaşanır, bizde turizm kayba neden olurken enerji maliyeti düşeceği için kayıp minimum olur.
    Ben böyle düşünüyorum, devletin tüm kurumları ile olağanüstü gayret göstererek iyi bir sınav verdiğini sanıyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by efe78 Yazıyı Oku
    2 haftaya dünyadan virüsün kontrol altına alınmaya başladığı haberleri gelmeye başlar,4-5 haftaya kadar da üretim, ticaret zinciri harekete geçer, yaz ortaları işler rayına oturur. Sadece Mart-Nisan-Mayıs ayları bilançolarda biraz bozulmaya neden olur, bunun etkisi ile ülke ekonomileri ve dünya ekonomisinde biraz daralma yaşanır, bizde turizm kayba neden olurken enerji maliyeti düşeceği için kayıp minimum olur.
    Ağzından bal damlıyor.Hayeller ve gerçekler uyuşursa bu dediğin güzel birşey.

bu ülkedeki zihniyet virüsten daha beter.

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, bugün saat 17.00 itibariyle otobüsle şehir dışına çıkışlar durdurulduğunu duyurdu. Koronavirüs salgını nedeniyle otobüs seferlerine kısıtlama gelmesinin ardından otogara giden vatandaşlar ise bilet fiyatlarını görünce neye uğradıklarını şaşırdı. Mardin'den 20 gün önce gelen Arif Akbulut "Mardin'den 90 liraya geldim. Şimdi 280 liraya gidiyorum. Bu kadar fiyat artışı nasıl olacak bilmiyorum. Ben bu 20 günde, daha yol paramı çıkarmadım." ifadelerini kullandı

https://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/...liyor-41480311
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Alıntı Originally Posted by efe78 Yazıyı Oku
    11 Eylül sonrasında dünya bir daha asla eskisi gibi olmayacak dediler. Bende ne olabilir ki demiştim. Sonra yaşayarak öğrendim.
    Şimdi dünya eskisi gibi olmayacak diyorum. Bu değişime ayak uyduramayanlara güle güle diyorum.
    Artık yapılan her hesaplamada, yapılacak her yatırımda hatta siyasi propagandalarda bu risk hesaba katılacak. Yerli kaynak kullanımı, stratejik sektörlerin yeniden belirlenmesi, sağlık yatırımları ve yabancı şirketlere karşı önyargı ön plana çıkacak.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

8.  Alıntı Originally Posted by efe78 Yazıyı Oku
    Bence her vatandaşın sizin gibi pozitif düşünmesi gerekir. Umarım herşey yolunda gider. İyi düşünelim iyi olsun. Üzüldüğüm tek şey ülkenin batmasından mutlu olabilecek ne kadar hainimiz var. Yazık..

Sayfa 134/1003 İlkİlk ... 3484124132133134135136144184234634 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •