Sayfa 610/1003 İlkİlk ... 110510560600608609610611612620660710 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 4,873 - 4,880 arası.

Konu: Viop - XV

1.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    daha iddialısını söyleyeyim katıldığım 3 ayrı yıldaki 19 mayıs törenin
    sadece 1 tanesinde hava 20 derecenin üstündeydi, bu arada batıda yaşıyorum..
    Ya ona bakarsan Ben ufakken istanbula karpatlardan cig dusuyodu
    Bos ver gecmisi
    Su an soguk mu degil mi

Daha önceki yazımda belirtmiştim 1 ay içinde ilk 10 a gireriz diye ve bugün itibariyle girdik 20 günde

Haber türkte tartışma programı var abd california türk doktor var türkiyede ki halk sağlığı uzmanı abd dekine laf attı şöyle dedi siz abd dedesini burayı pek bilmezsiniz dedi abd deki doktora sıra geldiğinde adam açtı ağzını yumdu gözünü siz ne anlatıyorsunuz ya yok evde otur yok maske tak takma vs. Ula burası Amerika dünyanın en zengin en akıllı en güçlü teknoloji vs. Hepsi burada burayı bok götürüyor siz neyin peşindesiniz sokağa çıkma diyorsunuz adamlar sokaklarda vs. sunucu korktu canlı yayın diye bu şimdi dümdüz gidecek diye ama adam harbi konuştu izliyorum sizleri hergün 10 kişi 10 kere aynı şeyi söylüyor arkadaş maske tak dışarı çıkma bunu yapı ve diyor vs.

Duhul
    May 2019
    İkamet
    35.5 KARSIYAKA
    Gönderi
    2,212
    tek care ilkel komunyal yasam...sehirler derhal terkedilmeli...20 li 30 lu grublar halinde dogaya cayira cimene yayilmali...
    son faprika kapandiginda, son insan issiz kaldiginda...fed paranin yenemeyen bisi oldugunu anlayacaktir
    ...ytd...by beybaba

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Ariston bir sey yazdi. Eger bu krizde birileri batmazsa cok sacma olur diye.

1929 krizi ile kiyasliyoruz. Devasa issizlik rakamlari kuculen ekonomiler, parasal genislemeler ama insanlarda ya bir kac haftaya kalmaz gecer dusuncesi hakim.

Daha hicbir sey gormedik belki de. Sp500 2008 krizinde dibi gormus ve sonra tepki vermis. Insanlar tamam ralli basladi demis ama sp500 tam 6 yeni dip yapmis.

Arjantin krizinde borsa dibi gormus ve tepki vermis. O dipten alanlar yuzde 50 kaybetmis
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

5. Corona bir miktar canimi sıkmaya basladin evlat. Haberin olsun. Yildiz Tilbe. Ara beni boya beni.

6.  Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Ya ona bakarsan Ben ufakken istanbula karpatlardan cig dusuyodu
    Bos ver gecmisi
    Su an soguk mu degil mi
    değil, mart yeni bitmiş bu hava soğuk mu..?

Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    ilkokulda 23 nisan törenine çıktığımızda kar yağdığını görmüşümdür..!!
    Avril 5'i derler....
    Nisan 20'ye kadar havalar iyi gider. 21-24 nisan arasında soğuk yapabilir.

Korkma kışın kışından
    Kork avrilin beşinden

8.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    değil, mart yeni bitmiş bu hava soğuk mu..?
    Meteoroloji onumuzdeki on gun icin tahmininde yanilmazsa
    Oldukca bariz
    Mevsim normalleri altinda bu degerler

Sayfa 610/1003 İlkİlk ... 110510560600608609610611612620660710 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •