Sayfa 997/1003 İlkİlk ... 497897947987995996997998999 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 7,969 - 7,976 arası.

Konu: Viop - XV

1. Bist100 için 87-88 altı kriz fiyatlaması olur..şu anda kapıdan krize baktık ve kapıyı hemencik geri kapattık.. şu ana kadar vaka ölümler ve ekonomiye etkileri saymazsak kriz teğet geçiyor..
     Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    bana nedense kriz varmış gibi gelmiyor. 6 7 ay önce aldığım bazı hisseler hala karda. yeni aldıklarımda zarar var.

yani kriz dediğin böyle olmaz. beni düşündüren şey bu.

2. Forumun, ekonomiden siyasete, askeri konulardan iç ve dış politikaya, sosyoloji fizik kimya biyolojiden psikolojiye vb. Bi sürü bilimle ilgili her b.ku bilen uyesi volna dan resitalleri okuyoruz yine. Adama bıyık birakiyormusun diye soruyor 30 yıllık profesyonel ekonomistmis Google a teşekkür ederim demiyor üstün ve engin bilgisi konusunda sana sakinlikle ve samimiyetle açıklama yapan o forum uyesinide gercekten kutluyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by foxmulder Yazıyı Oku
    Bu ölüm oranlarına fazla takılmayın. Son dönem hastaları bu işe dahil edilmediğinde ölüm oranınız düşük çıkar. Dahil ettiğinizde yüksek. Tedavi anlamında hiç bir ülkenin diğerine hiç bir üstünlüğü yok.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Biz bu konuda tesadüfen iyi durumdayız şehir hastaneleri bunu düşünerek yapılmadı ama tesadüfen işimize yarayacak. Birde bizde sağlıkçı çalışanlar Avrupa ve ABD ye göre çok ucuz. Örnek bir biyokimya uzmanı bizde 5-8 bin alır sadece ruhsatta ismi var. Avrupa'da ABD de bu milyon dolarlar alıyor ama bir kısmı tazminata gidiyor orda bizde bu yok bedava bizde tetkikiler ha bir örnek daha vereyim Hollanda kan tahlili için bir tanesine 100-1000 arasi öderken bizde bu nerdeyse bedava tomo bizde 80 TL devlet öder Hollanda 1500-2000 TL bu yüzden Avrupalı ki bizim acıbadem türü hastanelere ameliyat ve tedavi için gelir gider bize aşırı pahalı gelir. Onlara bedava gibi geliyor.

4. Sabaha şöyle güzel bir artı GAP gelse

Uğraşmadan alıversek nasibi ? Diyorum

Gelirmi artı GAP ?? 😊😊
    Yazılarım ve Paylaşımları YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

5.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    % 30 gider derken ? aşağımı anlamadım.
    %30 en az aşağı

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    fdow açıldı....+290 puan...

7. Şöyle terbiyesizçe ahlaksızça

Dow jonsu alıverseler zabaha kadar

Kol gibi artı oluver se DİE geçiyor geçiyor içimden 😊😊😊🚀🚀🚀🚀🚀
    Yazılarım ve Paylaşımları YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

8. AçılışlarScreenshot_20200406-010438.jpg

General Mobile 4G Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    .

Sayfa 997/1003 İlkİlk ... 497897947987995996997998999 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •