Special Days Image
Sayfa 143/1003 İlkİlk ... 4393133141142143144145153193243643 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 1,137 - 1,144 arası.

Konu: Viop - XV

1. GSM operatörleri güya rekabet ortamı sağlayacaktı. Birisi çıkıyor 5 Gb, 1000 dk, 1000 sms 35 diyor, diğeri 4GB, 750 dk 30 diyor. Aslında hepsi aynı kapıya çıkıyor. Birine kızıyor diğerine geçiyoruz, 3- 4 ay sonra başlıyor sms göndererek % 20 - 30 zam yapmaya.

birde operatör değiştirince tüm bankalarda bloke oluyor, günlerce uğraşıyoruz bloke kaldırmaya. Dün E devlet üzerinden rekabet kurumu, BTK ve ulaştırma bakanlığına ayrı ayrı şikayet formu gönderdim. SESSİZ KALMAYALIM. LÜTFEN YAPILAN HER ORANTISIZ ZAM İÇİN ŞİKAYET OLUŞTURALIM.

2. İlacı bulmuşsunuz ama weekend Dow halen dün kapanışa göre 420 puan aşağıda....
    Dow kapanış 21636
    Weekend 21211

aşıyı bulan değilde bulmayan ülkeleri saysak da az kafa yorarız.

bu zamana kadar 654654535431556 kere buldum diye açıklama okuduk.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

4.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Bostan salatası güzel bazı kebapçılarda var

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
    Zamanında bir kebapçı yemeğin yanında getiriyordu, ismini sormamıştım. Bir seferinde getirmediler dedim bir salata gibi bir şey vardı vs, sahibi değişmiş, ne olduğunu da bulamadılar, çoban salataya nar ekşisi koyup getirdiler. Çok sonra bir yerde yine geldi sordum, adam malzemeleri filan söyledi, kaşık ile içiliyor. Ben çocukken dolapta bir önceki günden kalan salatayı severdim formül o şekilde olması muhtemel yani biraz beklemesi gerekiyor olabilir.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Bütün Dünya kafayı kırdı, bu Yunan dölü ise eyicenem çözütmüş.
    ....................
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

6.  Alıntı Originally Posted by Serkan23 Yazıyı Oku
    Böyle bir zamanda garanti bankası 50 bin limitli kartımın limitini şafak operasyonuyla 17.700 e düşürmüş. 1 gün bile gecikmesi olmadan ekstre tutarının tamamını ödüyorum yaklaşık 15 yıldır
    Aynen öyle banada msj atmış. 1 nisandan itibaren ticari kartımın nakit avans niteliği taşıyan islemleri %10 a düşürülmüştür diye. Yanı şu olanlar bitsin ben garanti bankası ve iştirakleri ile bütün işlemlerimi kapatacagim. Garanti yatırım, kredi kartları vs..

7.  Alıntı Originally Posted by ahfado Yazıyı Oku
    İlacı bulmuşsunuz ama weekend Dow halen dün kapanışa göre 420 puan aşağıda....
    Dow kapanış 21636
    Weekend 21211
    İlaç var zaten icat etmeye gerek yok 1955 yılında bulunmuş sıtma ilacı Amerkada bulunmuş İşte bu ilacı Fransız doktor korona için kullanmış ve hastaların % 75 iyileşti buraya kadar hikaye bu şekilde ama buradan sonrasi kötü Fransa hükümeti ilacın korona için kullanımına izin verdi ve kendi resmi gazetelerinde yayınlandı , ilaç şu anda kullanılabilir durumda fakat Fransızlar ilacın ihracatını yasaklamışlar.Yurtdışına vermiyorlar sıkıntı burada Ynai koronaya % 75 fayda ilaç dünyada mevcut.Bizim Türkiye olarak o ilacı bir şekilde ithal etmemiz gerekiyor.Tahminim ortada büyük paralar dönüyor.Bu ilacı (sıtma ilacı) nı koronaya karşı kullanan doktor ise ölüm tehditleri alıyormuş.Yani buralarda sıkıtı var.Benim basından öğrendiğim bu şekilde.
    FAİZLE ALIŞVERİŞ YAPANIN , FAİZLE YATIP KALKANIN BURNU B.....K DAN KURTULMAZ.

8. İtalya’nın durumu mantıklı olmaktan çıktı. Ne sosyo kültürel, ne etnik, ne coğrafi, ne istatistik, ne tıbbi, kısacası aklınıza gelen tüm “ne” ile başlayan soru cümlelerinin burada olanlarla ilgili karşılığı yok. Ancak şöyle bir karşılığı olabilir; genel algının karşısında bir tavır izlerseniz başınıza gelecek budur.! Hele ki İngiltere ve Trumph’ın tavırlarındaki 180 derecelik dönüşü ve son uygulamalarını gördükten sonra bu şekilde düşünmekten alamıyorum kendimi.
    Oluşturulan algının rotasında ilerleyen ülkelerdeki cari otorite kutsanmış ve tek kurtarıcı haline getirilerek ödüllendiriliyor.
    Algının tersinde tavır sergilemeye niyetlenen ülke otoriteleri ise adeta telofonla uyarılmış, yönünüzü değiştirmezseniz italya örneğini sizde de yaşatır iktidar etme gücünüzü elinizden alırız denilmiş gibi davranmaya başlıyorlar.
    Kraliyet ailesinin herhangi bir ferdinin, bırakın ölümcül bir hastalığı, nezle olmaları dahi kamuoyu ile paylaşılmaz.
    İtalya’dan dünyaya yayılan sadece rakamlar ve yasaklamalar. Salgının ilk gününden bu yana kullanılan görüntüler hep aynı. Tüm İtalya virüsü kendine enjekte etmiş olsa ancak böyle bir rakam çıkabilir.
    Son bir aydır kendimi, 1991’de El-reşit otelinden yayın yapan Peter Arnett’in tüm dünyaya yaydığı yalanları dinliyor gibi hissediyorum.
    Ne demek istediğimi, nereye varmak istediğimi benim kuşağım üç aşağı beş yukarı anlayabiliyordur. Yaşı biraz daha genç olanların, 1991 körfez savaşı ile başlatılan global yalan kampanyasını araştırmasını tavsiye ederim.

Esen kalın

Sayfa 143/1003 İlkİlk ... 4393133141142143144145153193243643 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •