Sayfa 156/1003 İlkİlk ... 56106146154155156157158166206256656 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 1,241 - 1,248 arası.

Konu: Viop - XV

1. Altında spot ile vadeli arasında fark olmuş.

Altında hareketlenmeler finans piyasalarını tehdit edebilir, işler kontrolden çıkar ise altın bulundurmak yasaklanır diye tahmin ediyorum. 3000 dolar vs etkilememesi lazım hayatın normal akışı içinde olur, 10 bin dolardan sonra işin rengi değişir tabi.

https://www.borsagundem.com/haber/ab...eriyor/1480594

ABD'de Kovid-19 salgınında vaka sayısı günden güne hızlı bir artış gösterdiği ortamda Wall Street Journal gazetesi, salgın endişeleriyle fiziksel altına talepleri artan yatırımcıların ve bankacıların salgınının yayılmasına orantılı olarak külçe altın ve sikke açığı ile karşılaştıklarını belirtti.

Londra'da bankacılar altını New York'a ulaştırmak için uçak arıyor

Haberde, “Satıcı bayileri her şeyi sattı ya da geçici olarak kapatıldı. 1856'dan bu yana kendi külçelerini basan Credit Suisse Group AG, bu hafta müşterilerine sormalarına dahi değmediğini bildirdi. Londra'da bankacılar, külçelerini New York'ta borsalara ulaştırmak için özel uçaklar kiralıyor ya da askeri kargo uçakları bulmaya çalışıyor†denildi.
    ...
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

2. Domuz gribide Meksika da cogalmisti.
    Gribal virüslerin nerde ne zaman ölümcül olacağı belli olmuyor.

Seyis arkadasin dediği sanırım gribal virüslerin sürekli mutasyona uğraması ve aşıların zamanla etkisizlesmesi.

Yine de aşı salgini onleyicidir. Şuan aşısı bulunsa bu meretin vaka sayısı hızla azalır.

Bu arada Banvit in satın alinmasinin Yahudilerle ve onlarla ilistirilen komplolarla bir alakası yok..

G008 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

3. Bana gelecek hafta alınacak
    Senet ve altın orta vade kazandırır görünüyor
    Bilmem ne kadar doğru
    Borsalar için daha kötü ne olabilir

4.  Alıntı Originally Posted by TCM Yazıyı Oku
    İlginç, yıllarca kızamık, kızamıkçık, kabakulak, çocuk felci, su çiçeği, hepatit b, kuduz hastalıkları ilk aklıma gelenler, bunlara neyle müdahale edildi, ediliyor yıllardır, muskayla mı? Cahil cesaretine güzel bir örnek bence bu yazdıklarınız. Bilmeyebilirsiniz, yanlış bilebilirsiniz ama bu şekilde yorum yapılmaz..
    Viral’den kastım “GRİBAL” hastalıklar.
    Tashih kabul oldu ise ilgili yazımı, içindeki anafikri sündürmeden bir daha okumanızı tavsiye ederim.
    Eklemeden de geçemeyeceğim, mesajımdan sonra, hatta belki epey bir müddet daha görebileceğim tepkimeler tam da dikkat çekmek istediğim noktaydı zaten. Ne idi o nokta; algı oluşturulduğu anda muhalif durabilme refleksleri törpülenmiş, sadece algının yönünde, algının işini kolaylaştırıcı tek tip davranışlar sergileyen toplumlar.

Esen kalın.
    Son düzenleme : seyis; 28-03-2020 saat: 21:36.

5. I am giving consideration to a QUARANTINE of developing “hot spots”, New York, New Jersey, and Connecticut. A decision will be made, one way or another, shortly.

İtalya geneli yeni ölüm 889. Toplam ölüm 10.023 oldu

7.  Alıntı Originally Posted by cokısacı Yazıyı Oku
    I am giving consideration to a QUARANTINE of developing “hot spotsâ€, New York, New Jersey, and Connecticut. A decision will be made, one way or another, shortly.
    Bu durumda borsası açılır mı ?

haftaya G-T noktası endekste bana göre 88,500

tamam mı devam mı bölgesi
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Sayfa 156/1003 İlkİlk ... 56106146154155156157158166206256656 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •