Sayfa 167/1003 İlkİlk ... 67117157165166167168169177217267667 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 1,329 - 1,336 arası.

Konu: Viop - XV

Trump herhalde new york ve new jersey de karantina ilan edecek bu gidisle. Trump icin buyuk sinav oldu bu ve su ana kadar pek iyi yonetemedi

2 + 4 trilyon dolarda yetmez. Haftaya daha yuksek rakamlarin konusulmasi dogal olur. Bu da daha fazla anomali yaratir.

Hollanda Devlet Televizyonu, (NOS) Çin'in Hollanda'ya sattığı 650,000 N95 maskenin Kovid-19 virüsüne karşı koruma sağlamadığını duyurdu.

Çin zaten kötü olan ürün imajını iyice yerlere düşürüyor.

kitabın orta yerinden soralım madem.

amerika 1 triyon doları basmak isteseydi . corona olmasaydı. neden bastı diye ne oluyor ya falan diye 2 bilemedin 3 hafta konuşurduk.

bizde de tcmb viopta işlem yapmaya başlamıştı.

sonuç ?
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

4.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Devlet para bulmak mi istiyor. 92 ya da 181 gunluk yuksek faizli korona bonosu ihrac etsin o zaman parayi bulur.
    Yerlinin olamayan parasına faiz vermek istemiyorlar, kurlar yeterince yükselince yurt dışından IMF, büyük bankalar vs bir yerlerden borç alacaklar diye tahmin ediyorum.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

5.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Bugun hava guzeldi. Cocuklari ormana goturdum temiz hava gunes icin. Malta da kucuk bir orman var. Yesil alan bulmak biraz zor.

Gittigim yerde Turunc buldum. Adana da cok meshurdur. Caddelerde cokca gorursunuz. Salataya cok yakisir. Bir poset topladim.

Malta erigi de vardi. Ondan da yedim. Henuz eksiydi ve olgunlasmamisti.

Coronavirus gunlerinde guzel bir gundu
    Çok güzel bir kesit. Aslına bakarsanız hayat bunun gibi küçük küçük parçacıkların bileşiminden fazlası değil. Bu yüzden de her anı çok değerli ve iyi değerlendirmemiz gereken bir sayaç.

Esen kalın

CHP'den koronavirüs raporu: Türkiye'de vaka sayısı 1 milyona ulaşabilir, savaş ihtimali artar https://sptnkne.ws/BQHh

7. valla diğer maskelerin de koruduğu şüpheli..o kadar küçük bir mikrop gözeneklerden çok rahat geçebilir..virüs gözden dahi girebiliyorken bir bez parçasından virüsün ağız ve buruna girmesi zor olmaz heralde..

Alıntı Originally Posted by 777 Yazıyı Oku
    Hollanda Devlet Televizyonu, (NOS) Çin'in Hollanda'ya sattığı 650,000 N95 maskenin Kovid-19 virüsüne karşı koruma sağlamadığını duyurdu.

Çin zaten kötü olan ürün imajını iyice yerlere düşürüyor.

Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    kitabın orta yerinden soralım madem.

amerika 1 triyon doları basmak isteseydi . corona olmasaydı. neden bastı diye ne oluyor ya falan diye 2 bilemedin 3 hafta konuşurduk.

bizde de mb viopta işlem yapmaya başlamıştı.

sonuç ?
    Su ana kadar vadedilen/basilan para 10 trilyon dolar dunya genelinde ama sadece abd nin ekonomisinin 21 22 trilyon oldugunu dusundugumuzde bu para yetersiz kalir. En az bir bu kadar yada 2 kati kadar daha para basmalari gerek.

Bu isler bittik sonra her sey gulluk gulistanlik olmayacak. Sureci iyi yonetemeyen devletlerin iktidarlari tek tek cokecek. Avrupa Birligi tartismaya acilacak. Korumacilik artacak.

Bir cag kapanip bir cag acilacak belki de. Bu olay bir milat olacak.

Sayfa 167/1003 İlkİlk ... 67117157165166167168169177217267667 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •