Sayfa 169/1003 İlkİlk ... 69119159167168169170171179219269669 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 1,345 - 1,352 arası.

Konu: Viop - XV

Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    işte enkaz bilinmiyor veya hesaplanamaz. bütün bunlar bir kurgu diyenler için diyorum.

belki yazın virüs muhabbeti bitebilir herşey normale dönebilir. veya dediğin gibi tüm dünya için bir milat olabilir.
    Tarih tekerruden ibarettir derler ya iste o yuzden diyorum. Bu tarz olaylar tarihsel sureclerde hep bir seylerin degismesine onculuk etmistir. Halk mutlaka bir suclu bulur.

Bu hicbirimizin tahmin etmedigi ve dunyanin hazirliksiz yakalandigi bir olay. Guclu sandigimiz dunyanin aslinda ne kadar kirilgan oldugunu gorduk. Halk bunun hesabini mutlaka soracaktir

Hicbir ulkenin cikis recetesi yok. Ancak 2 3 haftaya pik yapar, asi buluruz, ilac vs dogmamis cocuga don biciliyor

2 hafta once bu virus icin mart sonu pik yapar deniliyordu. 2 haftada goruntu daha da olumsuzlasti. Simdiden temmuz agustos senaryolari konusulmaya baslandi.

Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    I think about more than I forget
    diyo
    aşağıda şair şarkıcı
    tam 01:00 da

unuttuğumdan fazlasını düşünüyom ben diyo

https://www.youtube.com/watch?v=KV2ssT8lzj8

yani tabi ki , total crash down olmadan, bi şekilde
    unutulcak gitçek ya

ama önce kim batçak oyununu oynuycak işte avrupalı bankalarla, abd li bankaların bi kısmı

yakar top

onlar aralarında oynaşurkene

tabi biz 3. dünya da, aldığımız borçla kalacaz gene. alabilirsek.

gerçi şu anda borçlanma maliyetinden öte, borçlanma yapılınılabiliniyo mu , o sorgulanıyodur heralde.
    Buna benzer soyle bir cumle var

Ben senin bildiklerin kadarini unuttum

Bunu bir filmde duymustum. Cok hosuma gitmisti

Alıntı Originally Posted by KARADUMAN Yazıyı Oku
    valla diğer maskelerin de koruduğu şüpheli..o kadar küçük bir mikrop gözeneklerden çok rahat geçebilir..virüs gözden dahi girebiliyorken bir bez parçasından virüsün ağız ve buruna girmesi zor olmaz heralde..
    Sovyetler Birliği döneminde çekilmiş olan İbn-i Sina filminde vebaya karşı alınması gereken önlemler böyle anlatılmış.

https://twitter.com/rusencenter/stat...89127122563073

Yüz yıllar öncesinde viral salgınlarda ne yapılması gerektiği biliniyormuş,günümüz modern dünyası ise çaresiz ?

4. TV de bir uzman şu sıralar fazla abartmamak kaydı ile tuzlu yemekte fayda var dedi. Onu da kenara not edelim.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

5.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    TV de bir uzman şu sıralar fazla abartmamak kaydı ile tuzlu yemekte fayda var dedi. Onu da kenara not edelim.
    Turşu tavsiye ediyorlar.
    Pancar turşusu özelliklen.
    Bir de tonik hikayesi var.
    İlaç ayarında denk getirmek için günde 50 kilo tonik içmen lazımmış
    Yatırım tavsiyesi değildir.

birde millet sürekli şu şuna iyi geliyor bu buna iyi geliyor diye ne kadar yazı varsa paylaşıyor.

internette okuduğunuz herşeye inanmayın. iyi geliyor diye abanmamak lazım. bu zamana kadar beslenme alışkanlığınızı birden değiştirmek veya sürekli yeni şeyler alerjide yapabilir.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

7. Bu arada dow haftasonu daha fazla düşmüyor
    %1.8 de kaldı

8.  Alıntı Originally Posted by 777 Yazıyı Oku
    Sovyetler Birliği döneminde çekilmiş olan İbn-i Sina filminde vebaya karşı alınması gereken önlemler böyle anlatılmış.

https://twitter.com/rusencenter/stat...89127122563073

Yüz yıllar öncesinde viral salgınlarda ne yapılması gerektiği biliniyormuş,günümüz modern dünyası ise çaresiz ?
    tarihçeye gelirsek
    normal şartlarda o esnada stalin gibi bi g*veren baştaykene
    almanyayı yenmesi zate imkansızdı rusyanın, ama Dzukov diye biri kazara çıktı , Jukov , çocuu kodu
    ama asıl taktik deha
    olayın arka planında gizli idi
    1.alman tanklarının yakıt hortumlarını kemirip yiyen farelerin laboratuarda üretilmesi
    2. korkusuz moğol askerlerinin cepheye doğudan getirtilmesi oldu , yoksa rus bıraktı silahı fıydırdı ya, çoktaan
    neyse
    o zaman bunlar bi çözüm olarak akledilebiliyodu
    şu an çok daha kompileks , bu işler
    yani şimdi sovyet rusya ilaç buldum filan deyerek beyanatta anca
    sermayedarların ya elini rahatlatabiliyo, ya da kendini kandırıyo
    sinyal , hangi bilgisayardan çıkıp hangine gidiyo takip dahi edilemiyo bence şu anda.
    tek gerçeklik
    her zamanki gibi
    ezilen çimenler.

Sayfa 169/1003 İlkİlk ... 69119159167168169170171179219269669 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •