Sayfa 197/1003 İlkİlk ... 97147187195196197198199207247297697 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 1,569 - 1,576 arası.

Konu: Viop - XV

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Şişli-İstanbul
    Gönderi
    1,653
    Jas abi zaten cogunluk dedim. Sizi biliyoruz. Kesinlikle haklisiniz ama pozu geregi gelip trilyonlar EM'lere ve tr'ye akacak diyen ve ölümlerini tepe yapmasını doların tepe yapması gibi analiz edenler var. Pozisyon geregi wishful thinking, self fullfilling prophecy kasanlar.

Bu ekonomik bir krizden öte insani bir krize evriliyor.
     Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    İnsanlar aldığı poza göre yazı yazıyor şeklinde bir yazı gördüm.
    Ne zaman hisse toplamaya başladığımı, hangi seviyelerden hangi yüzdeyle aldığımı yazdım, hepsi kayıtlı. Hisse taşıyorum ama paylaşımlarımın poz ile ilgisi yok.
    Sağlık personelimiz yakında patır patır dökülürse bu işin sonu çok kötü olur. Borsasının da, hissesinin de, pozunun da canı cehenneme, sağlık elemanları bu risk altında iken.

2. Covid de belirtilerinin takvimi hacetepe ü. hazırlamış https://twitter.com/TansuYegen/statu...12742207275014
    Çocuklar, Deliler ve Cahiller. Tüm siyasi ve ekonomik fikirlerinizi TARTIŞMASIZ başımı sallayıp onaylıyorum.
    Selametle.....

3. O şekilde çok hasta var onu diyorum işte..
    Ve artık alınan önlemler vs de daha hızlı ve yaklaşım da covid ile aynı.. Demek istediğim.. Yoğun bakıma yattiysa ki hep başımıza geliyor.. Çalışan personelin çalışma akışı ile yaklaşımı zaten covid 19 şeklinde...
     Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    dostum kişi covid şüphesi ile yatan bir hasta değil normalde daha önceden yoğun bakımda yatan biri. artık ne hastası bilmiyorum.

bana söylenen bu.
    MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    5,796
     Alıntı Originally Posted by Hermesj Yazıyı Oku
    Yok hocam ara ara çıkıyorum maalesef. Şirkete 3 günde bir gidiyorum ama kimse yok orada. Markete de alışveriş işte bildiğin.
    Burun akıntisı yok korona da en azından başlangıçta yok. Kuru öksürük var balgam gelmez yani, ciğerden boğulur gibi öksürürsün. Ateş 39 üstüne çıkar ve yataktan kalkamazsın. Titreme gelir donuyor gibi hissedersin
    Canın bile emanetken, Kaybedecek neyin olabilir ki?

5. Oldun mu yoksa
     Alıntı Originally Posted by Serkan23 Yazıyı Oku
    Burun akıntisı yok korona da en azından başlangıçta yok. Kuru öksürük var balgam gelmez yani, ciğerden boğulur gibi öksürürsün. Ateş 39 üstüne çıkar ve yataktan kalkamazsın. Titreme gelir donuyor gibi hissedersin

6.  Alıntı Originally Posted by oyunagelenadam Yazıyı Oku
    Halk bu kadar pervasız iken sıra bize de gelecek..
    Maalesef bizde alınan tedavi şekli bile sade vatandaşa göre olmuyor..
    Millet 14 gün yatar biz 5 gün.. 5 gün sonra iş arkadaşları ile ekipce birbirimizi 14 gün periyoduna göre takip ediyoruz..
    Yani normal vatandaş gibi bile tedavi muamelesi görmüyoruz iş yükünden ötürü..
    Halk böyle devam ederse hastane de cidden İtalya gibi olacağız..
    Covid çabuk mutasyon geçiren bir hastalık ileride yeni covid diye de ataklar gelecek..
    Cidden çok çok ciddi bir durum.. O zaman ne borsa kalır ne ekonomi..
    Ama sağduyulu olur ve yavaslarsa herkes düzgün tedavi görür ve yavaşlar hastalık..
    Bence cidden dışarı çıkma yasağı gelmeli..
    An itibariyle hastaneye covid şüphesiyle başvuru sayımız 42...

Evet malesef 5 gün gibi bir uygulama yapılmış. inanmamıştım...
    Açık söyleyeyim 1991 de terör bölgesinde idim. oradakiler ne kadar kahramansa şu anda milleti için canını sakınmayan bütün sağlık çalışanları o kadar kahraman...
    hepsine selam olsun,
    Hepsini Allah korusun...
    Çocuklar, Deliler ve Cahiller. Tüm siyasi ve ekonomik fikirlerinizi TARTIŞMASIZ başımı sallayıp onaylıyorum.
    Selametle.....

Alıntı Originally Posted by asgaridr Yazıyı Oku
    Açık söyleyeyim 1991 de terör bölgesinde idim. oradakiler ne kadar kahramansa şu anda milleti için canını sakınmayan bütün sağlık çalışanları o kadar kahraman...
    hepsine selam olsun,
    Hepsini Allah korusun...
    kesinlikle..
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

8. Doktor asistan hemşire sağlık memuru yardımcı personel vs gerçekten birbirimizi sakınır olduk..
    Sizler evde iken benim bir ekip arkadaşım belirti gösterdiği vakit tecrit mekanizması devreye giriyor ve evime bile gidemiyorum şuan yurtta kalıyorum..
    Neyse değerini bilin keşke evde kalsam kös kös otursam..
    Maalesef durum bu sağlık ekibi yıkılırsa imam falan kurtaramaz bu ülkeyi
     Alıntı Originally Posted by asgaridr Yazıyı Oku
    hepsine selam olsun,
    Hepsini Allah korusun...

Sayfa 197/1003 İlkİlk ... 97147187195196197198199207247297697 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •