Sayfa 205/1003 İlkİlk ... 105155195203204205206207215255305705 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 1,633 - 1,640 arası.

Konu: Viop - XV

1. Avrupa merkez bankası 2.bir yardim planı düşünüyormuş...Malum italya ve ispanyada çatırdamalar var birlik hakkında...y.t.d...

Alıntı Originally Posted by ahfado Yazıyı Oku
    0.40 artı ...
    Cuma kapanış değerine geldi..
    Fazlası bozar bizi alen.
    Olan bizim shortlara olacak bu gidisle

Bugun kendime bakim yapacam. Berber kuafor her yer kapali magara adama donduk. Sac sakali direk makineye vurayim. Cilt bakimi falan ciks olalim biraz.

4.  Alıntı Originally Posted by yarımada Yazıyı Oku
    10 ay diye bir şey yok. Büyük düşüşlerde ilk bir ayda ciddi değer kaybı olur. Ondan sonra bir-iki ay tepki gelir. İkinci dalga düşüş te 1-2 ay civarı sürer. Toplamda 4-5 ayda dip bulunur.
    Öyle olursa dow 16 larda bulur dibini
    Ama corona bir ay sonra biterse ne olur bu sefer

5. Oncekiler ile farki var iste sorunda burda .. suan ornek THY hissesi almak istiyorsun endeks 82.000 i yeniden gorurse alirmisin . alabilirsin gerekce aciklanan verilere gore nisan sonunda her sey normale doner beklentisi ile .. oldu ya nisan sonunda hersey normale donmedi .. thy 2 ay daha ucus yapmadi .. o zaman 82.000 de aldigin thy icin musteri bulamazsin .. evet suan viopda pozisyon alinir ama geceye pozisyon birakan kisi %5-10 zarar- kar goze alarak birakir . suan hisse alan kiside ayni sekilde , Bizler hicbirsey bilmiyoruz verileri giriyorlar dogruluguna bile inanmasi zor .bende suan hisse almak icin bekliyorum .. garanti 1 euroi ya gelirse alirim diye yazdim gunler once 1 euroya geldi ama elim gitmedi almaya .. 14.x den 12.x lerden gumus aldim 2016 yilindan beri bu zamani bekliyorum normalde 14 seviyesinde nakitin buyuk cogunlugunu gumuse gecirip geriye kalan ile hisse alip 2 ayil ekrana bile bile bakmiyacaktim gumus 11.70 leri gordu 14 den fullerim diyen birisi olarak 12 den fulleyemedim . Acaba yeni bir dip olurmu sorusunun cevabi belirsiz . belirsiz olan bir seye full yatirim yapmakda mantikli degil yatirimlarda orta ve uzun vadeci olsam dahi

Alıntı Originally Posted by gerekli Yazıyı Oku
    Önceki krizlerde 10 ayda yaptığınıı iki ayda yaptı.
    Bunuda irdelemek lazım
    ....

6.  Alıntı Originally Posted by Culpable Yazıyı Oku
    Oncekiler ile farki var iste sorunda burda .. suan ornek THY hissesi almak istiyorsun endeks 82.000 i yeniden gorurse alirmisin . alabilirsin gerekce aciklanan verilere gore nisan sonunda her sey normale doner beklentisi ile .. oldu ya nisan sonunda hersey normale donmedi .. thy 2 ay daha ucus yapmadi .. o zaman 82.000 de aldigin thy icin musteri bulamazsin .. evet suan viopda pozisyon alinir ama geceye pozisyon birakan kisi %5-10 zarar- kar goze alarak birakir . suan hisse alan kiside ayni sekilde , Bizler hicbirsey bilmiyoruz verileri giriyorlar dogruluguna bile inanmasi zor .bende suan hisse almak icin bekliyorum .. garanti 1 euroi ya gelirse alirim diye yazdim gunler once 1 euroya geldi ama elim gitmedi almaya .. 14.x den 12.x lerden gumus aldim 2016 yilindan beri bu zamani bekliyorum normalde 14 seviyesinde nakitin buyuk cogunlugunu gumuse gecirip geriye kalan ile hisse alip 2 ayil ekrana bile bile bakmiyacaktim gumus 11.70 leri gordu 14 den fullerim diyen birisi olarak 12 den fulleyemedim . Acaba yeni bir dip olurmu sorusunun cevabi belirsiz . belirsiz olan bir seye full yatirim yapmakda mantikli degil yatirimlarda orta ve uzun vadeci olsam dahi
    Bu virüs etkisini kaybetmeden borsalar riskli

7. Bazen borsada bir haber düşüyor anında yükseliyor/düşüyor sonra haberin ayrıntısı geliyor veya yalanlanıyor eski yerine tornistan ediyor.

Bu virus için aşısı bulunmuş, artık kimse takmıyor aga diyebileceğimiz bir durum bence yok. Cami kilise sinagog kapattıran bir olay, oysa felaket filmlerinde arada oralarda toplananlar da gösteriliyordu.

Tivibu'da Derviş Zaim'in Rüya filmi var şimdi tekrarı var. Film bana göre çok güzel, ama beğenilmemiş sinema açısından. Bence yönetmenin(aynı zamanda yazarın) kafa karışıklığını çok güzel anlatmış, yani kafa karışıklığını anlaşılır bir şekilde anlatmak da bir maharet.

Şu an traderların vs herkesin kafası karışık olmalı.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

8. bu vırus bıtse bu 2aylık ekonomık zarar bıtecek mı bu kadar kuculme ve borc.....hayal kuruyonuz.....gercekte vırus yuzunden dusmuyor....ekonomık belırsızlıkten dusuyor dusecek.....bu işi bırakın bence vırus bıtınce hersey bıter...
    147 gecılmezse .....ay sonu 136 beklerım.......takıp edelım.........

Sayfa 205/1003 İlkİlk ... 105155195203204205206207215255305705 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •