Sayfa 958/1003 İlkİlk ... 458858908948956957958959960968 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 7,657 - 7,664 arası.

Konu: Viop - XV

1.  Alıntı Originally Posted by bb79 Yazıyı Oku
    Belarus ve Nikaragua halen futbol oynanıyor garip bir durum acaba onlara bir şey olmayacak mı düşüncesi hakim
    yayin haklarini okyanus otesi satmislar . iptal ederlerse sozlesme iptalinden dogacak yukumlulukleri yerine getiremeyeceklerinden dolayi onlarin federasyon devam karari aldi .. yalniz bu seferde seyirci boykot a gitti . bu haftadan itibaren seyirciler maclara gitmiyor devlete gore gitmeleri serbest .. belarus a ulke diyemezsin . demokrasi var diyemezsin zaten .. nasil bir kafaya sahiplerse artik . iktidar babadan ogula gecicek secimlerde karsisina kimse cikamiyor saglam bir kisi ciksa zaten hemen iceriye atiyor tum dunya ucuslari iptal bir tek belarus hava yollari ucuslari iptal degil . italya bunlara kapatmasa bunlar hala gunde en az 3 ucus yaparlardi oraya .
    ....

2.  Alıntı Originally Posted by bb79 Yazıyı Oku
    1.40 krş için benim ailemin tc no. adres tel vs.

yav arkadaş kalsın belediye dağıtsa şu adrese 5 tane verdim dese 1 TL için bu kadar bilgiye ne gerek var
    Doğrulama yöntemi yapmışlar işte o bilgileri girmeden verirse emin olun 1 kişi 100 sipariş verirdi...
    Paylaşımlarım Yatırım Tavsiyesi Değildir

Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Nikaragua ve corona ... Corona orada cücük soğan gibi kalır.
    Tehlikeli bir ismi var sanki 😁

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    beni duydular sanırım

güzel olması gereken zaten bu...ama eksik...tek seferde gönder 100-150 tane isteyen her eve insanlar soyguncuların eline düşmesin...

Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    ePttAVM.com üzerinden ücretsiz olarak maske temini sağlanacaktır.
    Kişi başına haftalık 5 adet maske ücretsiz kargo ile gönderilecek.
    https://maske.epttavm.com/

5.  Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Nikaragua ve corona ... Corona orada cücük soğan gibi kalır.
    12 bin nufuslu ulke nauru muydu ? daha bundan daha az nufuslu bir ulkemi vardi tam hatirlamiyorum . adamlar butun int ucuslari iptal etmis kimseyi almiyorlar ulkelerine gerci senede 180 turist geliyormus .. 1 tane hastaneleri varmis solunum cihazida yokmus orda
    ....

6.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    ePttAVM.com üzerinden ücretsiz olarak maske temini sağlanacaktır.
    Kişi başına haftalık 5 adet maske ücretsiz kargo ile gönderilecek.
    https://maske.epttavm.com/
    Hocam tüm bilgileri dolduruyorum sipariş vere tıklıyorum fakat herhangi bir sipariş alındı veya alınmadı ibaresi çıkmıyor sizdede böylemi oluyor denedinizmi

Alıntı Originally Posted by Culpable Yazıyı Oku
    yayin haklarini okyanus otesi satmislar . iptal ederlerse sozlesme iptalinden dogacak yukumlulukleri yerine getiremeyeceklerinden dolayi onlarin federasyon devam karari aldi .. yalniz bu seferde seyirci boykot a gitti . bu haftadan itibaren seyirciler maclara gitmiyor devlete gore gitmeleri serbest .. belarus a ulke diyemezsin . demokrasi var diyemezsin zaten .. nasil bir kafaya sahiplerse artik . iktidar babadan ogula gecicek secimlerde karsisina kimse cikamiyor saglam bir kisi ciksa zaten hemen iceriye atiyor tum dunya ucuslari iptal bir tek belarus hava yollari ucuslari iptal degil . italya bunlara kapatmasa bunlar hala gunde en az 3 ucus yaparlardi oraya .
    Desenize derebeyliği ile yönetiliyormuş

Thanks

Alıntı Originally Posted by Culpable Yazıyı Oku
    12 bin nufuslu ulke nauru muydu ? daha bundan daha az nufuslu bir ulkemi vardi tam hatirlamiyorum . adamlar butun int ucuslari iptal etmis kimseyi almiyorlar ulkelerine gerci senede 180 turist geliyormus .. 1 tane hastaneleri varmis solunum cihazida yokmus orda
    Aynı bizim ev gibi bizdede bir solunum cihazı var 😁

Sayfa 958/1003 İlkİlk ... 458858908948956957958959960968 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •