Sayfa 261/1003 İlkİlk ... 161211251259260261262263271311361761 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 2,081 - 2,088 arası.

Konu: Viop - XV

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,789
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Bizde onu yazıyoz zaten.. Tesla ve westinghouse kazandı..
    Alternatif akım ile aydınlattılar fuarı.
    Reha okudun umarım...

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

Alıntı Originally Posted by Serkan23 Yazıyı Oku
    Geçenlerde ptt den para çektim hiç kullanılmamış paralar verdi. Pek nakit kullanmam o yuzden duruyolar hâla. Arabayla falan takas edebilirim
    İlk sahibi, bayandan BMW 1.16İ 27.000 km de çok temiz,takasa gireriz.(paran temizse-ciddiyim)

3. Çok sağlık işlerinden anlamam ama

Normal zamanlarda tıp işlerinde estetik, psikiyatri, kadın doğum, kalp damar gibi dallar daha önde, bulaşıcı hastalık üzerine uzman ise ancak toplu hastalık zamanı öne çıkıyor. Prof.Dr. Mehmet Ceyhan ilk TV ye çıktığında diğerlerine posta koydu, sonradan ikna ettiler her akşam TV ye çıkıyor gibi. Enfeksiyon üzerine uzman.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Sen oku yazdığını, Edison koo.. 'dan ne anlıyorsan...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by G.explorer Yazıyı Oku
    O meshur dernekler parayi nasil saklariz millete koklattirmayiz derdindeler. Kizilayin adini bile icraatta duymadik, en son bir bağış reklamini gormustum o da mesaj atin yardim edin diyordu.
    Bu vakif ve dernekler simdi milletin yaninda olmayacaksa kurulus amaci nedir? Yonetim yapisini kokten degistirmek lazim.
    Kızılay'ın en son Endonezya'da cami yıkadığını ve İtalya'ya koli gönderdiğini okumuştum hastanelerimizde sağlık çalışanları giyecek tulum bulamazken. Birçok hastanede tulum yok, n95 maske yetersiz. Bu konuda yardım için Kızılay yok. Ama Kızılay'ın bizden bağış almak için mesajları var. Çok beklerler. Tulum bulabileceğim yer bilsem, alıp sağlık çalışanlarına hediye edeceğim. Klasik önlüklerle korona servislerinde hizmet veriyorlar. Kahrolmamak elde değil.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,789
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Sen oku yazdığını, Edison koo.. 'dan ne anlıyorsan...
    Işte açık açık yazsak ban yiyecez. Tesla o fuar ihalesini westinghouse ile alınca Edison a kapak yaptı. Anla işte...

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Işte açık açık yazsak ban yiyecez. Tesla o fuar ihalesini westinghouse ile alınca Edison a kapak yaptı. Anla işte...
    Ben Edison, onlara koydu anlarım.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

8.  Alıntı Originally Posted by emektar Yazıyı Oku
    cumadan bu akşama dünyada değişen bir şey yok...bildiğimiz şeyler...borsalar yatay açılır...korona virüste ne zaman tepe yapıp aşağı yönlü haberler düşmeye başlar borsalar coşar..
    faiz indirimleri parasal genişleme dünyada hane halkına para dağıtma bizde emekli ikramiyelerinin erken ödenmesi petroldeki düşüşler..korona virüsünü kabullenme onunla yaşamaya alışma...ve olası ilac haberi...
    kısacaa yukarı yönlü hareketleri daha yakın görüyorum..

Sayfa 261/1003 İlkİlk ... 161211251259260261262263271311361761 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •