Sayfa 349/1003 İlkİlk ... 249299339347348349350351359399449849 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 2,785 - 2,792 arası.

Konu: Viop - XV

1.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Watch out my friend
    Aga bugün yarın bu hafta yukarıya oynamak daha mantıklı geliyor bana. Göstergeleri düzeltmesi lazım. İşini yarın bırakmamalı. Ama büyük resim aşağıya, onda sıkıntı yok.
    Burada yer alan paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Benim görüşümdür.

Alıntı Originally Posted by ajfa Yazıyı Oku

fyi
    Eyvallah.

Tepkiye oynuyorum ya bunda. Ne kaldirac var ne bir sey. Sacma sapan bir hisse.

3. ortalık aşı haberi aynıyor.
    >>>>>>>>>>
    Johnson & Johnson (J&J), Eylül ayına kadar deneysel koronavirüs aşısının insan testini başlatmayı ve 2021'in başlarında acil kullanıma hazır hale getirmeyi planladığını açıkladı..

J&J ayrıca, daha önceki bir işbirliğini genişleterek aşı araştırmalarını finanse etmek için ABD ajansı Biyomedikal İleri Araştırma ve Geliştirme Kurumu (BARDA) ile birlikte 1 milyar dolardan fazla yatırım yaptı.

J&J, Ocak ayında deneysel Ebola aşısını yapmak için kullanılan teknolojileri kullanarak koronavirüs için olası bir aşı üzerinde çalışmaya başladığını açıklamıştı..
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

4.  Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Dostum,
    1) Bu ralli falan değil, tepki, ho'lara ve indiklere bakan bunu görür,
    2) Tepki boyutu 105 e kadar çıkabilir, py'nin düşüş bitti algısı vermesi için.
    83 e doğru inebilir bu jas

Alıntı Originally Posted by sazeli Yazıyı Oku
    MNUCHİN : UZUN VADELİ YATIIRMCILAR İÇİN ABD'DE YATIRIM YAPMAK İÇİN EN İYİ ZAMAN

Söylemene gerek yok Mnuchin duyumlarıma göre çinliler kapış kapış abd şirketlerinin hisselerini alıyormuş
    En kotu zaman o zaman. Politikaci ne derse tersi olur

6. 1 dakikalıkta obo ihtimali var. 105750 altında formasyon teyidlenir. 106100 short, stop 106700, hedef 105.000

7. Borsada hisse satan senatörlerin işlemlerini araştırıyorlarmış ABD de.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

8. bakın tam oradan nasıl daldı

dow

Sayfa 349/1003 İlkİlk ... 249299339347348349350351359399449849 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •