Sayfa 591/1003 İlkİlk ... 91491541581589590591592593601641691 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 4,721 - 4,728 arası.

Konu: Viop - XV

1. Karanlık odayı bekleyelim belki biseyler olur tek umut karanlık oda

2. 105.275 flat oldum. bir süre mola...
    Yatırım tavsiyesi değildir. Dalga geçiyorum zarar edersin beni dinlersen.

Alıntı Originally Posted by fibonacci55 Yazıyı Oku
    Petkim sasa gibi kağıtları bile galip kağıdı yaptılar iyice. Bi maske haberi veriyolar biri tavan diğeri tavan. Turizm gümlemiş,uçakları yerde olan pega uçuyor :D çok garip bir borsamız var. Bir gün fena patlayacak ama yakındır. Herkesin "yok ya daha düşmez artık" dediği anda çakacaklar
    Ülkenin özeti. Ülkede böyle işte. Ne hiyerarsi ne demokrasi ne kuvvetler ayrılıgı var

Önceden XU30 kagıdı al denirdi şimdi onlarında Galibin kagıtlarından farkı kalmadı

Sistem tamamen yatırımcıları batırma üzerine kurulmus.

Bizim borsamız sıg bir piyasa oldugu icin az para ile istediği şeyi yapabiliyor

Uzun vadeli yatırım yapmak icin uygun bir piyasa değil.

Bu piyasada ancak trade edilir ama o da kolay değil.

4. Hala bazı arkadaşlarımız akıl yürüterek olayları anlamaya çalışıyorlar. Bırakın bu işleri oturun dizi seyredin ara sıra kağıt alin kar olursa tereddütsüz satın zarar olursa canınız sağ olsun

Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    Karanlık odayı bekleyelim belki biseyler olur tek umut karanlık oda
    Petkm icin diyorsan o zor.

6. Dolar korkutucu yerlere gelmeye başladı biri beynine indirse de rahatlasa piyasa

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Olurda DOW düser 14 - 15k lara ki sürpriz olmaz. O zaman yatırım yapacaksan oraya yapacaksın

ABD batarsa zaten paranın da bir anlamı kalmaz. Orada bir sirket batsa borsalar zaten tepetaklak olur

DOW icin 14.15 k SP500 icinde 2000 - 2100 seviyeleri su anlık güzel duruyor.

--------------------------

Benim tahminim yakında secim anketleri de belirleyici olur. Trumpın kazanacagını düsünmüyorum. Bu da satıs icin ekstra bir neden olur.

8.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Ülkenin özeti. Ülkede böyle işte. Ne hiyerarsi ne demokrasi ne kuvvetler ayrılıgı var

Önceden XU30 kagıdı al denirdi şimdi onlarında Galibin kagıtlarından farkı kalmadı

Sistem tamamen yatırımcıları batırma üzerine kurulmus.

Bizim borsamız sıg bir piyasa oldugu icin az para ile istediği şeyi yapabiliyor

Uzun vadeli yatırım yapmak icin uygun bir piyasa değil.

Bu piyasada ancak trade edilir ama o da kolay değil.
    Eskiden galip kağıtlarında olurdu böyle şeyler. Şimdi bist-30 kağıtlarında yapıyorlar.
    Habere bak maske yapacakmış hooppp tavan. Öbürü ise hopp taban :D
    iki gündür flatım oturdum izliyorum aşkı memnu gibi borsa. Aşçı uşağa, uşak şöföre, sonra hepsi uşağa... 😬

Sayfa 591/1003 İlkİlk ... 91491541581589590591592593601641691 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •