Sayfa 598/1003 İlkİlk ... 98498548588596597598599600608648698 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 4,777 - 4,784 arası.

Konu: Viop - XV

1. Bu akşam SP500 Fut baktım

https://youtu.be/OdSM9WXjRBs

Keyifli seyirler...

Bol kazançlar dostlar...

2.  Alıntı Originally Posted by talsuw Yazıyı Oku
    sanırım bugün 270 civarı gelecek. Eğer 280 üzeri gelirse %25 oranını bulur ki o zaman alttaki rakamlara ulaşabilir Allah korusun. Sokağa çıkma yasağı koymayanlar ve zamanında söylenen uyarılara kulak tıkayanların boynuna vebali
    Yoğun bakım da yatan çok entube çok sayı ve yaşa bağlı fazlada olur

Sasa maske üretiyor ve Petkm de hammadde saglıyor

Petkm bugünkü haberde hammadde üreteceğiz demiyor üretmeye devam ediyoruz diyor

Yani haberde aslında hicbir şey yok bu Arceliğin camasır makinesi üretiyoruz demesi gibi bir şey

Petkm Sasa nın işine comak sokmuyor ama Sasa yı tabana bunu tavana alıyorlar

Ayrıca vadeli tarafın aynı anda tavana kitlemesi de ilginc. Bu karsılasmadıgımız bir şey daha önce

Spot tarafta acıga satıs olmadıgı icin ve tek taraflı oldugu icin tavan anlasılır ama vadelide olması garip

Yarın vadelinin tavan acacagını sanmam spot taraf acabilir

-------------------------------

Dow teknik olarak güzel bir ayı tuzagı yapmıstı ve 21.200 üzerine cıkınca yukarı gitmesi gerekirdi

Ama bu kez de boga tuzagı yapmıs ve yeni dibi yokluyor.

Testere piyasasından nefret ediyorum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    5,796
    Şerefsiz petkim sadece 120 lot aralik vade var 3-4 bin lot varken kimildamazdi. Ama Vadelide ilk defa tavan gördüm
    Canın bile emanetken, Kaybedecek neyin olabilir ki?

6.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Sasa maske üretiyor ve Petkm de hammadde saglıyor

Petkm bugünkü haberde hammadde üreteceğiz demiyor üretmeye devam ediyoruz diyor

Yani haberde aslında hicbir şey yok bu Arceliğin camasır makinesi üretiyoruz demesi gibi bir şey

Petkm Sasa nın işine comak sokmuyor ama Sasa yı tabana bunu tavana alıyorlar

Ayrıca vadeli tarafın aynı anda tavana kitlemesi de ilginc. Bu karsılasmadıgımız bir şey daha önce

Spot tarafta acıga satıs olmadıgı icin ve tek taraflı oldugu icin tavan anlasılır ama vadelide olması garip

Yarın vadelinin tavan acacagını sanmam spot taraf acabilir

-------------------------------
    Saat 13:00 - 18:00 arası devamlı long kaldı, bozmadılar. Bozacak olsalar short açıp beleşe para kazanırdık. Vadeli boşa tavanda kalmadı anlayacağın.

7.  Alıntı Originally Posted by Hermesj Yazıyı Oku
    Valla eksi mi açar bilemem ama yarın yine tavan gider. Kademelere bakmadınız sanırım yapıştı ve tavandan deli gibi aldılar.. ben kapanışta uzun süre sonra long girdim 3.34 den

Kesinlikle tavandan alan enayi değilse bencede öyle olması gerekiyor

Ytd
    Yazılarım ve Paylaşımları YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

haberleri izliyorum patronlar işçileri kapının önüne koymuş adamlar çaresiz..devletin bu süreçte kimse işçi çıkarmayacak maaşının yarısını biz karşılayacağız demesi gerekirdi..para yoksa varlık fonu bir iki varlık satsın vatandaşa yardım etsinler..lafa gelince devlete toz kondurmayız..
    Ne içindeyim zamanın ne de büsbütün dışında; yekpare geniş bir anın,parçalanmaz akışında bir garip rüya rengiyle uyumuş gibi her şekil,rüzgarda uçan tüy bile benim kadar hafif değil.

Sayfa 598/1003 İlkİlk ... 98498548588596597598599600608648698 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •