Sayfa 606/1003 İlkİlk ... 106506556596604605606607608616656706 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 4,841 - 4,848 arası.

Konu: Viop - XV

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Benim bu tavanla ilgili komik bir anım var martı ve mrgyo nun halka arzında martı tavanda keyiften cukulata yiyorum. Tavanda iken salındı salındı dip oldu o zaman anlık veri de yok cukulatanin kabuğunu bulamadım o stres ve heyecanla kabuğu da yemişim.

Ben de çok kere zengin oldum, inanılmaz fiyatlandı senetlerim, ama rüya olduğunu uyanınca anladım. Defalarca kez hem de

Alıntı Originally Posted by BeerIsGold Yazıyı Oku
    Uzaktan dizi arası ara sıra bakıyorum bugün canını sıktılar sanırım. Genç olduğun için acele ediyorsun. Oysa piyasanın hiç bir yere gittiği yok. Açığa satış olmayan yerde viop ile pozisyon açmak çok tehlikeli.
    Viopta oynamak zordu simdi nefret ettirdiler. Diyor ki viop oynama. Ellerinden gelse buraya da el atarlar.

Bugun sinirle sacma sapan islemler yaptim. Gidecekse gitsin dedim.

Alıntı Originally Posted by bedo Yazıyı Oku
    syn. aleni adam yada kurum korono ciddi bir olaya dönüşmeden mallanmıştır..... malı boşaltmak için sahte bir haber .... tavan sonrası belli bir fiyattan boşaltacak.... açığa satış yasak olduğu için sığ pıyasada biraz daha kaldırması gerekir ... bence durum bu
    Oyle goruluyor.

4. Verilerim eksik ama PC bir süre kapalı kalmıştı

TEB yatırım netmiş öyle felaket long açmış

Diğer Short 60 bine dayanmış
    Yazılarım ve Paylaşımları YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

Bugün epeyce işlem yaptım ama bunlardan bahsedecek moral yok.
    İlk hekim kaybını yaşadık, 1 profesör covid-19 nedeniyle vefat etti. 700 civarı sağlık çalışanı şu anda ciddi risk altında.
    Virüs ülkenin her tarafına yayılmış durumda. Ölü sayısı her geçen gün artarak devam ediyor.
    Sağlık çalışanları, hayatlarını riske atmalarının karşılığında bir de aşağıdaki muameleye maruz kalıyor. Lanet olsun.
    Bunlar yetmezmiş gibi, bir de İsviçre gazetelerinde birilerinin İsviçre ve İngiltere bankalarında 29 ton altını olduğu haberini okuyorsun.
    Lanet olsun, lanet olsun, lanet olsun.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Şu zor durumda herkese iş düşüyor kavgayı siyaseti herkesin bir kenara bırakması gerektiğini düşünüyorum sağduyumuzu hiç bir zaman kaybetmeden daha kötünün yaşanmaması için elimizden geleni yapmamız gerektiği aşikardar

7. Eninde sonunda birileri kurban edilecek birileri batmadan asla sap ile saman ayrılsın bu krizden herkes.kurtulamaz.

%5 küçülme ve benzer rakamlar çok iyimser.. son iki seneyi hatırlayın.. her şey "yolunda" giderken yani en azından fabrikalar çalışırken bile %5 küçülebiliyor ekonomi.. şimdi ekonomi bir çok alanda durdu.. resmen durdu.. mesela kafeler.. sinemalar.. bazı fabrikalar.. insanlar evde.. havayolları..bağlı sektörler.. inşşaat..bir çok sektör zincirleme biçimde durdu veya aşırı yavaşladı..

%5 gibi rakamlar çok iyimser.. yıl genelinde %20 bandına gelmesi şaşırtcı olmaz..ki bu bile iyimser olabilir.. ihracatta ciddi daralma.. turizmdeki olası ciddi daralma ile bu resme bakıldığında kriz bitişinde dunya ile bir toparlanma olsa bile akabinde yeni bir krize girme olasılığı var.. zaten iki senedir krizde olan bir ekonomi..mevcut durumda sürekli sihirbazlıklar yaparak dengelemeye çalıştılar ama artık yama tutacak gibi değil..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

Sayfa 606/1003 İlkİlk ... 106506556596604605606607608616656706 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •