Sayfa 607/1003 İlkİlk ... 107507557597605606607608609617657707 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 4,849 - 4,856 arası.

Konu: Viop - XV

Alıntı Originally Posted by BeerIsGold Yazıyı Oku
    Eninde sonunda birileri kurban edilecek birileri batmadan asla sap ile saman ayrılsın bu krizden herkes.kurtulamaz.
    Ben su anda isinma hareketleri yapiyorum. Bu piyasaya uzun vadeli yatirim yapmayacagimi da daha iyi anladim. Abd yi takip ediyorum. Orada firsatlar olursa yatirim yapacam. Alirim 5 10 buyuk sirketi unuturum. Yeri geliyor sadece bir hisse gunde 50 milyar dolarlik hacim yapiyor orada. Ne isimiz var bu coplukte.

Belki izlemişsinizdir 2011 yapımı salgın filmi yarasa domuz temas izolasyon ağız burun asansör 9 yıl önce bugünü anlatıyorlar artık bu öngörüdür yada komplodur inkarı saflıktır

İlahi ayasofya abi. Akşam akşam amma güldüm haaa. Tadından da mı anlamadın yaw.
    Bir de şöyle bir şey var. 2008 krizinde kimler batmıştı hatırlar mısınız? Bu defa batan duydunuz mu? Söylentisi var ama kesinleşen yok. Dibi bulduğumuzu düşünenler bir de buradan baksın.
    Şunu da belirteyim çünkü bizin insanımızın anlama kapasitesi belli. Kimsenin batmasını istediğimden veya umduğumdan değil ama bu durum bir kriz ise ciddi batıklar olmalıdır diye düşünüyorum. Umarım bizim ülkemizde olmaz. Ha bu kriz değil diyorsanız orası başka.

4.  Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    ...
    Sağlık çalışanları, hayatlarını riske atmalarının karşılığında bir de aşağıdaki muameleye maruz kalıyor. Lanet olsun.
    ...
    Lanet olsun, lanet olsun, lanet olsun.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    bir bilgi daha aktarayım lanet olsun serisine...
    hekimsiniz ve devletten emeklisiniz diyelim...eğer çalışır iseniz emeklilik sonrası 2.500-3.000 tl emeklilik hakedişinizden kesinti yapıyor emekli sandığı her ay iyimi!...bir lanet olsun da benden o vakit...
    Yatırım tavsiyesi değildir. Dalga geçiyorum zarar edersin beni dinlersen.

Alıntı Originally Posted by bb79 Yazıyı Oku
    Belki izlemişsinizdir 2011 yapımı salgın filmi yarasa domuz temas izolasyon ağız burun asansör 9 yıl önce bugünü anlatıyorlar artık bu öngörüdür yada komplodur inkarı saflıktır
    Eger ki bilsek ne zaman bitecegini sikinti olmaz ama bu bekleyis ve her gun gelen kotu haberler psikolojimizi allak bullak etti resmen.

Ingiltere diyor 6 ay bile surebilir. Italya ispanya bityi simdi de abd ve ingiltere basladi.

CORONAVİRÜS COVİD-19 canlı takip:
    https://www.youtube.com/watch?v=qgyl...lu6xR7oglnODHM

7.  Alıntı Originally Posted by bb79 Yazıyı Oku
    Dün izledim o filmi. Oradaki virüs bir de direk merkezi sinir sistemine yerleşiyor.
    Evlerden ırak.

Çözüm basit bundan sonrası için; hiç bir canlının yaşam alanına müdahale edilmeyecek. Her canlının doğal ortaminda yaşamasına izin verilecek.

Dünya ekoloji örgütü kurulacak. Her ülke GSMH sinin yüzde 5 i kadar bu orgute aktaracak. Para aktaracak ki kontrol etsin ülkeler ekolojik dengeyi.

G008 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

8. Vakaların %60ı İstanbuldaymış. 8852 vaka.

Arkasından 853 Vaka ile İzmir ve 712 vaka ile Ankara var. İstanbulun nüfusa oranla diğer illeri fazla fazla katladığını görüyoruz

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 607/1003 İlkİlk ... 107507557597605606607608609617657707 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •