Sayfa 186/1003 İlkİlk ... 86136176184185186187188196236286686 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 1,481 - 1,488 arası.

Konu: Viop - XV

1. benim banka hissesi düşer.diğeri bakmaz dowa

2. Bu virüsün vücutta ne yaptığını görüp işin ciddiyetini bildiğimden insanların korunmayı ciddiye alıp uyarılara ve söylenenlere harfiyen uyduğunda bu işin çok uzun sürmeden atlatılabilecegini düşünüyorum.En büyük sıkıntı olusturabilecek durum ise insanların söylenen tavsiye ve kurallara uymaması olur.

3.  Alıntı Originally Posted by sazeli Yazıyı Oku
    Niye uğraşıyorsunuz aşı felan yaradan bağışıklık sistemini yaratmış 1 hafta hapşururuz , burnumuz akar geçer gider.Biz ne yangınlar , ne gripler atlattık , domuz gribi sars aids hiç konuşan var mı ?????? Hiç endişelenme zamanı gelince bu konu da tarihin tozlu sayfalarında yerini alacaktır.
    Sn şazeli bu ne yazıkki dikkat edilmeli gripler gibi değil hatta neden grip deniyor anlamıyorum.

Alıntı Originally Posted by sazeli Yazıyı Oku
    Ben de diyorum ki almassan namertsin.Neyse arkadaşlar benden bu kadar iyi uykular.Güzel rüyalar.
    '' Hayaller dolu dünyada gerçekleri bulmak zordur '' Sokrates

5.  Alıntı Originally Posted by dovs06 Yazıyı Oku
    Bu virüsün vücutta ne yaptığını görüp işin ciddiyetini bildiğimden insanların korunmayı ciddiye alıp uyarılara ve söylenenlere harfiyen uyduğunda bu işin çok uzun sürmeden atlatılabilecegini düşünüyorum.En büyük sıkıntı olusturabilecek durum ise insanların söylenen tavsiye ve kurallara uymaması olur.
    ben halsizlik ve göz yanmasıyla atlattım.bir hafta sürdü.
    ablamda boğaz yanması ve hafif ateş yaptı
    86 yaşındaki annemde sadece 38.5 ateş yaptı
    hatunda sadece üşüme titreme yaptı
    ülkede herkes aldı virüsü
    kimine de bişey yapmıyor
    normal gripten farklı etkileri var
    ama bir hafta sürüyor
    kısmetine bağlı

6. yakalanıpta kötü seyrederse
    10 sn den çok nefesini tutamıyorsan
    hastaneye gidecen

7. yani tabiiki
    ülkede herkes almamış olabilir.
    ama%70 almıştır
    yayılmasını geciktirmek lazım
    hastaneler sıkışmasın

8.  Alıntı Originally Posted by Culpable Yazıyı Oku
    Ariston sen bari yapma .. az once umre rakamlari yazdim .. pakistandan 1.7milyon endonezya 1milyon misir 500bin turkiye 400 bin .. bu 4 ulkede vaka sayilarini karsilastir .. sacmaligi gorursun zaten ..

11milyonluk bir sehirde cikiyor bu virus . otoyollar kapanincaya kadar evlerine tikilincaya kadar bu 11 milyonluk nufuslu sehirder 1.4 milyarlik cindeki baska bir sehire gitmedilerde virus bulasanlar sadece avrupaya mi gitti ? bugun 60 milyonluk ulkede vaka sayisi 100bine ulasti ise bu rakam cinde milyonlari bulmasi gerekiyor ..
    basit bir mantik Wuhan da bir yanardag patliyor binlerce kilometre otedeki italyada 100bin insana hasar veriyor ama cinde 80.000 de duruyor aklina mantigina yatiyormu ? wuhan hebei bolgesinde yani bu havalimanini o bolge kullaniyor .. o bolgenin nufusu 70 milyon ..

beijing mertrosu 700km paris metrosu 200km italya 100km .. avrupada pazar diye bir mantik olsa bile kac kisi gidip burada alisveris yapiyor ? avrupadaki gunluk yasami ve cindeki gunluk yasami karsilastir bu bile mantiksiz oldugunu gosterir
    İtalya’nın rakamlarında sorun olamaz mı?
    Sadece merak ve fikir jimnastiği açısından soruyorum.

Esen kalın
    Son düzenleme : seyis; 29-03-2020 saat: 03:47.

Sayfa 186/1003 İlkİlk ... 86136176184185186187188196236286686 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •