Sayfa 673/1003 İlkİlk ... 173573623663671672673674675683723773 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 5,377 - 5,384 arası.

Konu: Viop - XV

100 bin tl var

ahada seçenekler

faiz: 900 tl ( aylık )
    hisse: thy aldım 5 bin lot 12 tl den 3 ay önce 13 oldu satmadım şimdi 9 tl yani 15 bin içerdeyim dur bekleyeyim belki çıkar
    viop: hep 1 lot al masada kal yok ama hep 10 lot 10 gün sonra 50 bin kazan 2. 10 gün sonra 100 bin kaybet yani 50 bin içerde
    varant: 1000 tl yatır %1 çıktımı %10 kazan ok iyide çıkmıyor meret ulan bir çıksa paranın emanukesini becericem dur biraz daha bekle bekle bekle hobaaa para nerede lan teta beta gama birleşti emanuke
    döviz: 7 tl dolar aldım 6 ay önce 8 tl oldu satmadım şimdi 5 tl önemli değil sonunda çıkacak evet çıktı ülkede savaş çıktı dolar tl 25 tl oldu ama ben savaşta öldüm yine para yok emanuke
    altın: al yat üstüne dokunma çıkar düşer çıkar düşer ama sonunda çıkar iyide 20 yıl dokunmayacağım paranın taaa neyime yarar.
    vadeli: 100 bin tl bir hisseye gömeceğime 3 sağlam hisseye gömerim. ve 1 yıl beklerim bir bakıyoruz mal çoğunluk ky'da. bir yıl daha bekle vs. anlaşmalar zararlar yaptırımlar batık krediler el koymalar vs. ben bu riski niye alayım girerim vadeliye 10 da bir paraya aynı kazancı yaparım. hehe öyle diyorlar gel buraya bak spot tavan al sende 1 koy 10 kazan tamam da alamıyorum hadi aldım satamıyorum hadi sattım ne oldu ya taban oldu ben ne yaptım.

yani

alavere dalavere kimin eli kimin cebinde

yatırım yapacağız diye diye adamlar her kulvarda bizi yatırıp yatırıp ..........

saygılar

Alıntı Originally Posted by Hermesj Yazıyı Oku
    Az öncede 3.41 den long açtım petkm de, spot 3.43 dü... 3.48 e hemen stop yazdım.
    Şimdi spot 3,54, spot 43 de kaldı. 1 kademe karım var, ama 10 kademe kalktı.. büyük oyun bu. Doğru yön bilsen de kazandırmıyor.
    Pay vadeliler kumar oldu, sanırım endekse geçicem tekrar oradada 6 aydır işlem yapmıyorum
    Allah yardımcımız olsun

bütün kapılar kapanıyor

Alıntı Originally Posted by boschyatirim Yazıyı Oku
    Eregli/Tupras vardi bir zamanlar.
    Uzun zamandir gozukmuyor.
    muhtemelen iflas etmiştir....burada oyuncu sürekli değişiyor....spot da hisse almak daha mantıklı....

4.  Alıntı Originally Posted by bb79 Yazıyı Oku
    100 bin tl var

ahada seçenekler

hisse: thy aldım 5 bin lot 12 tl den 3 ay önce 13 oldu satmadım şimdi 9 tl yani 15 bin içerdeyim dur bekleyeyim belki çıkar
    viop: hep 1 lot al masada kal yok ama hep 10 lot 10 gün sonra 50 bin kazan 2. 10 gün sonra 100 bin kaybet yani 50 bin içerde
    varant: 1000 tl yatır %1 çıktımı %10 kazan ok iyide çıkmıyor meret ulan bir çıksa paranın emanukesini becericem dur biraz daha bekle bekle bekle hobaaa para nerede lan teta beta gama birleşti emanuke
    döviz: 7 tl dolar aldım 6 ay önce 8 tl oldu satmadım şimdi 5 tl önemli değil sonunda çıkacak evet çıktı ülkede savaş çıktı dolar tl 25 tl oldu ama ben savaşta öldüm yine para yok emanuke
    altın: al yat üstüne dokunma çıkar düşer çıkar düşer ama sonunda çıkar iyide 20 yıl dokunmayacağım paranın taaa neyime yarar.
    vadeli: 100 bin tl bir hisseye gömeceğime 3 sağlam hisseye gömerim. ve 1 yıl beklerim bir bakıyoruz mal çoğunluk ky'da. bir yıl daha bekle vs. anlaşmalar zararlar yaptırımlar batık krediler el koymalar vs. ben bu riski niye alayım girerim vadeliye 10 da bir paraya aynı kazancı yaparım. hehe öyle diyorlar gel buraya bak spot tavan al sende 1 koy 10 kazan tamam da alamıyorum hadi aldım satamıyorum hadi sattım ne oldu ya taban oldu ben ne yaptım.

yani

yatırım yapacağız diye diye adamlar her kulvarda bizi yatırıp yatırıp ..........

saygılar
    Tamda beni tarif etmisin.kah:kah..

Alıntı Originally Posted by bb79 Yazıyı Oku
    Allah yardımcımız olsun

bütün kapılar kapanıyor
    vob da işlem yapanın aklına şaşarım.....batan batana....
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

6.  Alıntı Originally Posted by bb79 Yazıyı Oku
    100 bin tl var

ahada seçenekler

yani

saygılar
    Dediklerine katılıyorum, tam olarak olan olay viop alttaki resimdir.

7.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    muhtemelen iflas etmiştir....burada oyuncu sürekli değişiyor....spot da hisse almak daha mantıklı....
    O da spotcuydu.Çalı arkasinda mı acaba.

8. Her daim masanın başında,sizinki yatırım değil düpedüz kumar! Kumarda da kimin kazandığı herkesin malumu...

Sayfa 673/1003 İlkİlk ... 173573623663671672673674675683723773 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •