Sayfa 419/1003 İlkİlk ... 319369409417418419420421429469519919 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 3,345 - 3,352 arası.

Konu: Viop - XV

1.  Alıntı Originally Posted by MCMIII Yazıyı Oku
    Mansur Yavaş çok büyük aksilikler olmadıkça gelecekteki cumhurbaşkanımız; ama ben şu anda, şu günlerde yönetimin başında olmasını isterdim. neyse...
    Chp imamoğlunu çıkarırsa büyük hata yapar. Ancak mansur yavaş kazanır.
    Kendisi inanılmaz vizyonlu ve tasarrufu iyi bilen, ğarayı nasıl yöneteceğini bilen çalışkan bir devlet adamı. Dürüstlüğünü söylemeye gerek bile yok.

2. söylenen: siz bize yetersiniz Türkiye'm.
    olması gereken: ben/biz size yeteriz Türkiye'm.
    ''insan gerçek dostlarını felaket anında tanır; yenilgi yılları iyi bir okuldur.''

3. trump seçilebilmek için Dow u da petrolü de yükseltmek zorunda para baronlarıyla anlaşır bi kaç tedavi haberi yollar ilaç bulduk der ralli başlar
    Ya da Corona Trump ı borsaları ve bizi bitirir

4.  Alıntı Originally Posted by dalgacı Yazıyı Oku
    fdow 22.183 kapamış sabah bizi 20.500 le karşılayıp19.500 lere düşerse lonk denemelerim olacak takribi 101.000 lerden. belli mi olur 1/10 u devreye sokarlar...(1/10 ve 2/10 latifen de çok şık idi...)
    Bi daha oralara gelmez dow.. Boşuna bekleme.. Senin gibi carry traderlara saygımız sonsuz..

5.  Alıntı Originally Posted by Hermesj Yazıyı Oku
    Chp imamoğlunu çıkarırsa büyük hata yapar. Ancak mansur yavaş kazanır.
    Kendisi inanılmaz vizyonlu ve tasarrufu iyi bilen, ğarayı nasıl yöneteceğini bilen çalışkan bir devlet adamı. Dürüstlüğünü söylemeye gerek bile yok.
    çok kısa: Mansur Yavaş bu ülkenin şansıdır.
    umarım tepmeyiz.
    ''insan gerçek dostlarını felaket anında tanır; yenilgi yılları iyi bir okuldur.''

Alıntı Originally Posted by ekinoks9798 Yazıyı Oku
    trump seçilebilmek için Dow u da petrolü de yükseltmek zorunda para baronlarıyla anlaşır bi kaç tedavi haberi yollar ilaç bulduk der ralli başlar
    Cumhuriyetciler demokratlar kadar zengin degil. Ornegin Jeff Bezos ile Bloomberg in ikisinin toplam serveti 200 milyar dolar var.

Demokratlar kazanmak icin elinden geleni yapacaktir.

7.  Alıntı Originally Posted by ekinoks9798 Yazıyı Oku
    trump seçilebilmek için Dow u da petrolü de yükseltmek zorunda para baronlarıyla anlaşır bi kaç tedavi haberi yollar ilaç bulduk der ralli başlar
    tahminim dow seçimleri trump için 10.000 altında karşılayacak. hem de trump ve ekürilerine rağmen
    Yatırım tavsiyesi değildir. Dalga geçiyorum zarar edersin beni dinlersen.

8. Dow başladı
    Şimdi gittiği yere gideriz yarın

Sayfa 419/1003 İlkİlk ... 319369409417418419420421429469519919 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •