Sayfa 423/1003 İlkİlk ... 323373413421422423424425433473523923 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 3,377 - 3,384 arası.

Konu: Viop - XV

1.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Alacağı maaş Lami cebindeki paraylami bu maaş 7 maaş peşin mi yaptıracak damat hesaba
    ilhan irem'in çok güzel bir parçası var: konuşamıyorum )
    ''insan gerçek dostlarını felaket anında tanır; yenilgi yılları iyi bir okuldur.''

2.  Alıntı Originally Posted by 777 Yazıyı Oku
    Evet diğer dandik şirketlerde tokatlıyorlar küçük yatırımcıyı,aslında borsa acemiler için pek tekin yer değil,adamı çarparlar.
    bir ay da çok ustayı bile çarptılar bazen yakalanıyorsun hissede ve bakliyorsun bekleneni aşı mı tedavi mi neyse bulun artık

Ne hasta bekler sabahı,
    Ne taze ölüyü mezar.
    Ne de şeytan, bir günahı,
    Seni beklediğim kadar.

Geçti istemem gelmeni,
    Yokluğunda buldum seni;
    Bırak vehmimde gölgeni
    Gelme, artık neye yarar?

3. Eğer bu borsa dip yaptı ve orta vade çıkacaksa
    Buradan dönüp 86 gapını kapamalı
    Ama 95 veya 105 e giderde dönecekse
    O zaman yeni dip yapar

Alıntı Originally Posted by 777 Yazıyı Oku
    Ben SPK da yetkili olsam,hisse senedi işlemi olmayana Viop da pozisyon almayı yasaklarım.
    Hisse senedi olmadan Viop da pozisyon almak çok saçma.

YTD
    Gece seansı kadar aptalca seans olabilir mi?
    VİOP hisseleri işlem görmeden (+ -) %3 marjlı işlemler oluyor,neye göre oluyor?

YTD

5. tam gidecekken yukarda işbank iş yatırımla alakalı bir mesaj gördüm.

şunu da ekleyeyim o vakit: iş yatırım son birkaç gündür varantlarda nitelikli piyasa dolandırıcılığı yapmıştır ve yapmaya devam etmektedir. düşüş varantlarında, piyasa düşmekte ve yukarı çıkması gereken varant yüzde 25 civarı düşmektedir.
    şaka gibi ama değil :9
    spk'ya yazıldı gerçi. sonuç çıkar mı? çok zor.
    iyi sabahlar tekrardan.
    ''insan gerçek dostlarını felaket anında tanır; yenilgi yılları iyi bir okuldur.''

6.  Alıntı Originally Posted by 777 Yazıyı Oku
    Evet diğer dandik şirketlerde tokatlıyorlar küçük yatırımcıyı,aslında borsa acemiler için pek tekin yer değil,adamı çarparlar.
    Borsa da acemi usta ayırımi yapmadan Koç'un tabiriyle levye ile dalıyor az dinleniyor bir daha bir daha ula eccuk parayla bu kadar zarar mı edilir. Yav bir emir gönderiyorum bu her ne zıkkım sa bir saniye önce benden hep böyle.

7. TUPRS takas,
    Citi toplu satmış ufak ufak alıyor

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Alıntı Originally Posted by 777 Yazıyı Oku
    İş bankası-Sabancı-Koç gibi benzer gruplar oyun masasını kurmuşlar her şekilde parayı cebimizden alıyorlar.
    Örneğin:İş bankası nın borsada işlem gören 10 larca şirketi var,bunları halka açmış,parayı almış,sonrasında İşyat vs ara şirketlerden aynı halka açık şirketi yatırım kurumu olarak 2 ci defa halka açarak paramızı alıyorlar.
    İşmen,YF gibi gibi aracı kurumlardan oyun oynattırıp yine paramızı alıyorlar.(matruşka sistemi)
    Evire çevire hep yatırımcıyı öpüyorlar.
    Sizler böyle sistematik bir güce karşı VİOP ta para kazanabilirmisiniz?

YTD
    Bu düzeni 80 milyon insanın kanını emen sistematik matruşka düzenini,Corona denen virüs bunlarada bulaşarak yerle yeksan ederse şaşırmam.

https://www.youtube.com/watch?v=Zmc6FvUcH4k

YTD

Sayfa 423/1003 İlkİlk ... 323373413421422423424425433473523923 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •