Special Days Image
Sayfa 874/1003 İlkİlk ... 374774824864872873874875876884924974 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 6,985 - 6,992 arası.

Konu: Viop - XV

DO
    & CO Aktiengesellschaft kamuoyu
    duyurusu aşağıdaki gibidir.

Süregelen
    COVID-19 salgını dolayısıyla dünya genelinde uçuşlarda meydana gelen ciddi
    azalma ve resmi makamlar tarafından organizasyonlar ve restoran işletmelerine yönelik
    getirilen kısıtlamalar ve yasaklamalar sebebiyle, analistlerin 1 Nisan
    tarihinde başlayan 2020/2021 mali yılı ile ilgili ciro ve kar beklentilerine
    ulaşılamamaktadır.

Yönetim
    kurulumuz personel ve üretim giderlerinden tasarruf edilerek faaliyetlerin
    südürülmesine yönelik, halihazırda yürürlüğe konulmuş olan kapsamlı tedbir
    paketi kararları almıştır.

Buna
    ek olarak, 2019/2020 mali yılına ait olumlu operasyonel sonuçların, krizin
    yarattığı olağanüstü yüklerden ve bunların ticari faaliyetler üzerindeki sonuçlarından
    olumsuz etkileneceği göz önünde bulundurulmalıdır.

Bugünden
    bakıldığında, gelecekte şirketimizin sürdürülebilirliğini garanti altına almak
    amacıyla, geçtiğimiz haftalar içerisinde yeterli nakit miktarı şirketimiz tarafından
    güvence altına alınmıştır.

Salgının
    sebep olduğu devam eden gelişmeler ve güçlü dinamikleri nedeniyle, 2020/2021
    mali yılı ile ilgili tahminlerin ne zaman verileceği öngörülememektedir.

Toplantı
    yasağı nedeniyle 15 Temmuz tarihinde Viyana'da yapılması planlanan yıllık
    Olağan Genel Kurul Toplantısı yapılamayacaktır. Yeni tarih ilerleyen zamanlarda
    bildirilecektir. Yönetim Kurulu, Genel Kurul'a 2019/2020 mali yılı ile ilgili
    kar dağıtımı yapılmamasını önerme kararı almıştır.

2.  Alıntı Originally Posted by emektar Yazıyı Oku
    altın analizim..
    borslar ne zaman yukarı döner..
    ekonominin çarkları ne dönmeye başlar
    işte o zaman altın düşmeye başlar...
    altında tululan paralar ekonomiye borsaya kayar..
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...62#post4226962
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,215
    Günaydın, hayırlı günler.. )))

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    3,047
     Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Daha 2-3 hafta önce 7.4x e kadar thyao toplandığımda, 4-5 ten almayı düşünenler vardı. 7.4x ucuz mu değil mi, tartışmıyorum, sadece bu fiyattan aldığında yukarıdan satış imkanını çok büyük olasılıkla verir diyorum, verdi ve hala veriyor.
    Bak THY işi ayrı.baskanin çıktığı günden bugüne bak ziraat yatırım kesintisiz alım yapıyor. Zaten başkan havacılık sektörü demedi THY dedi yani borsadan hisse alarak düşüşün önüne gecilmeye çalışıyor.

Yani bu fiyat kazanç, öngörü,teknik falan değil.devlet eliyle manipülasyon...
    biliyorsunuz ya işte yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir falan...filan...

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    Bursa
    Gönderi
    1,428
    Bitcoin bile 20k$ zorladı 2018’de, ons altın neden 10k$ veya üzeri olması da (beklenmedik olsa bile) şaşırtmamalı bence.
    Ama gene de Komplo teorisi diyorum bunun için.
    Dünyada her şey için, medeniyet için, hayat için, muvaffakiyet için en hakiki mürşit ilimdir, fendir. İlim ve fennin haricinde mürşit aramak gaflettir, cehalettir, dalalettir. Atatürk 22/09/1924 Samsun

Alıntı Originally Posted by acm Yazıyı Oku
    Bak THY işi ayrı.baskanin çıktığı günden bugüne bak ziraat yatırım kesintisiz alım yapıyor. Zaten başkan havacılık sektörü demedi THY dedi yani borsadan hisse alarak düşüşün önüne gecilmeye çalışıyor.

Yani bu fiyat kazanç, öngörü,teknik falan değil.devlet eliyle manipülasyon...
    Onun için yazdım "fiyat ucuz mu pahalı mı tartışmıyorum" diye. Ama tepenin ruhunu bilen böyle bir müdahaleyi tahmin etmeliydi. Bu konuda da yazacağım çok şey var ama gerek yok. Anlayan anlamıştır.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    3,047
    Bu arada çin'in yaptığı şere...lik ya da büyük yalan karambol de gözden kaçmasın,

Önce yalan olayını açıklayayım.bu işi 1.5 milyarlık ülkede 3 bin ölüyle( hem de yolculukların zirve yaptığı bahar bayramı döneminde)atlattiklarina inanmak, böyle bir merkez eyaletten başka kısımlarına sicramadigina inanmamizi beklemek yalanın daniskasi...

Şimdi de gelelim serefs.... Olay şu.diyelim ki olayın öyle bir tehlikeli boyuta evrilebilecegini öngörüler,

Komünist yönetimin getirdiği tüm kısıtlamaları,hapis cezalarını uyguladılar ana öyle böyle değil vahşice bir şiddetle yaptılar ki bir kişi bile virüsü yayamadi...

O zaman kendini koruyup geriye kalan tüm ulkeleri, insanlığı ateşin içine atmaları o. Çocuklugunun daniskasi değildir de nedir???

Bu durumda ya serefs... önde gideni bu pislikler ya da yalancıligin dibine vurdular ve iş iyice b... saracak demektir...
    biliyorsunuz ya işte yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir falan...filan...

,...............
    Aňlamamakta direnenler için gereksiz bir yazı idi. Sildim.
    Son düzenleme : JAS; 04-04-2020 saat: 12:01.

Sayfa 874/1003 İlkİlk ... 374774824864872873874875876884924974 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •