Special Days Image
Sayfa 984/1003 İlkİlk ... 484884934974982983984985986994 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 7,865 - 7,872 arası.

Konu: Viop - XV

1. Yahu ulkenin en zeki cocuklari tip seciyor. Zipkin gibi hepsi. Bari saglik alaninda yuzumuz gulsun.

Alıntı Originally Posted by Serkan23 Yazıyı Oku
    Turizm sektörü istihdam açısından çok önemli1-2 milyon arası kişi bu sektörde çalışıyor veya bu sektöre yönelik ticaretin içerisinde. Yani yaklaşık Türkiye nin nüfusunun %10 unu etkileyecek bir sektör.
    3 yıldan fazla Çeşme’de 2* Lu butık otel işletıp devrettım.Esım Doğu Alman kökenli.Kayınvalidenin kronik Sağlık probleminden dolayı sık sık TR yeye gelirdi.Otel devrınden sonra sermayemizle kcekmecede 1+1 daıreler aldık kiraya Verdim.Bir tanesındede buraya gekdıgımızde Ramazan’da bayramlarda tatıllerde kakıyoruz.Dıs tedavisi için Nisa’n ortasında kayınvalide gelecekti artık gelmem diyor.Avrupalının canı tatlıdır en ufak rısk görürse gelmez.Benimde yurtıcı ve dışı eski mısafırlerlerımle görüşüyorum.Bu sene için tatil düşünen tek bir kişi yok...ne TR ne Italya ne Ispanya ne Tayland nede Maldıvler....Ancak 2021 yazına...Bu sene turızm yok maalesef...ytd

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,788
    Blog Entries
    1
    Sıtma ilacı biliniyor zaten. Sanırım talep olmadığı için formül olarak arşiv de idi...

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

4.  Alıntı Originally Posted by bb79 Yazıyı Oku
    Zaten Trump peşinde yazmış ya o gerçek olduğunu ispatlamış sanki 😁
    İlacın değil hammaddenin peşindeymiş

Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    ilacı fransa buluyor zaten. bizde ilacı inceleyip hammadeyi alıyoruz üretiyoruz.

iyi de trump neden peşinde
    Bak şöyle anlatayım

Hizmetçi şoföre
    Şoför aşçıya
    Aşçı uşağa

Uşak bahçıvana

Trump hepsine

Yav salla gitsin işte

Haber mi haber

6. Arkadaşlar benim böyle hastalığa karşı yaşama şansım %5 bile değildir. Bunun için sağlıkçı bir kardeşiniz olarak size koruyucu önerileri son kez yazayım. Eve ayakkabı ile girmeyin. Dışarda bırakın ve imkânınız varsa dezenfektan ile silin yıkanması mümkünse yakayın. Sirkeli su ile de içi dışı silinebilir. Eve girişte dezenfektan yada sirkeli su ile eliniz burnunuz kafanızı sılin ve üstünüzü banyoda değiştirip yıkanın. Anne baba çocuklar vs küçükse tavsiyem biz bu mikropla uzun süre beraberiz bunun için size gümüş suyu yapın derim çok basit ve ucuz ama çok etkili bir koruyucu ve önleyici tedavi edici bir şey YouTube de var nasıl yapıldıgi özelden de yardımcı olayım. Bir de kekik yağı var her evde bulunması gerekir. udi hindi diye bir toz var süper etkili onuda boğaz enfeksiyonu icin tavsiye ederim son olarak gribal enfeksiyon icin maydanoz limon sarımsak sirkesi bunuda
    bulundurun kullanın bunlar hayatınızda olursa riskiniz çok az olur.

Alıntı Originally Posted by bb79 Yazıyı Oku
    Belki zeki ama nedense bir türlü hiç bir kulvarda birinciliğimiz yok nedense

Oda düşündürücü
    çoğu şeyin kurnazlığına ve kolayına kaçıyoruz.

markalaşmak yerine . kısa yoldan voleyi vurayım derdindeyiz.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

8. Bence de bu sene turizm nanay.. salgının ilk zamanlarinda Çinden tedarik edemiyorlar ibre bize döndü diyenlere benzetiyorum bu iyimserliği.
     Alıntı Originally Posted by ALİBEYOĞLU Yazıyı Oku
    3 yıldan fazla Çeşme�de 2* Lu butık otel işletıp devrettım.Esım Doğu Alman kökenli.Kayınvalidenin kronik Sağlık probleminden dolayı sık sık TR yeye gelirdi.Otel devrınden sonra sermayemizle kcekmecede 1+1 daıreler aldık kiraya Verdim.Bir tanesındede buraya gekdıgımızde Ramazan�da bayramlarda tatıllerde kakıyoruz.Dıs tedavisi için Nisa�n ortasında kayınvalide gelecekti artık gelmem diyor.Avrupalının canı tatlıdır en ufak rısk görürse gelmez.Benimde yurtıcı ve dışı eski mısafırlerlerımle görüşüyorum.Bu sene için tatil düşünen tek bir kişi yok...ne TR ne Italya ne Ispanya ne Tayland nede Maldıvler....Ancak 2021 yazına...Bu sene turızm yok maalesef...ytd
    bang bang you shot me down..

Sayfa 984/1003 İlkİlk ... 484884934974982983984985986994 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •