Sayfa 292/1003 İlkİlk ... 192242282290291292293294302342392792 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 2,329 - 2,336 arası.

Konu: Viop - XV

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    İşte iblis bizim tarafa geç gel katalogdan seç, biz ona yerleri de sildiririz diyor.

Şimdi hatırladım FETÖ bile aynı taktiği uygulamış.
    Tarafını seç ve geç,neden olmasın?Kadın dediğin saçını süpürge yapmalı.

2.  Alıntı Originally Posted by 777 Yazıyı Oku
    Sanıyorum RİSK alacak yaştasınız.
    Dediğiniz gibi zamanlama ve cesaret önemli.
    Hakkınızda hayırlısı olsun,umarım başarılı olursunuz.

YTD
    teşekkür ederim çok başarılıyım yada amirlerim öyle düşünüyor bir devlet memurunun alabileceği tüm ödülleri aldım 1600 öğrencim 103 öğretmenim var para kazanılır bi şekilde aldığım sotumluluğun yaptığım işin karşılığı komik rakamlar olsa da mutluyum eüitim sektöründen para kazanmak zor by riski alabilecek birikimim yok 2 ay maaş alamazsam evimi geçindiremem

Alın gidin yav, ne kadar lazımsa!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

New Yorkun belli bölgelerinde hastanelerine park etmiş birçok buz donanımlı kamyonlara,coronavirüsten hayatını kaybedenler konuyor.Hastanelerin morgları dolu.

Vaka 142.152 - Ölüm 2.485 - Toplam test edilen : 831,351

5.  Alıntı Originally Posted by 777 Yazıyı Oku
    New Yorkun belli bölgelerinde hastanelerine park etmiş birçok buz donanımlı kamyonlara,coronavirüsten hayatını kaybedenler konuyor.Hastanelerin morgları dolu.

Vaka 142.152 - Ölüm 2.485 - Toplam test edilen : 831,351
    Otoyolların durumu nasıl acaba, Armagedon vs felaket filmlerinde millet New York'dan kaçardı ve otoyollar tıkanırdı.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

6.  Alıntı Originally Posted by 777 Yazıyı Oku
    Tarafını seç ve geç,neden olmasın?Kadın dediğin saçını süpürge yapmalı.
    Çok etraflı düşünmek lazım, bir şartı eksik söyleriz oradan iblislik yapar çifte kavrulmuş olarak yanarız.

Güzellik ve bu dünya hayatı geçici, az bir şeye nankörlük yapmamak lazım. Ama öyle biri olur, millet der beyler adam haklı dağılın. Yani insanın aklını alacak biri olmalı.

Şiiri türküsü vs de var.

"Bir yiğidin sevdiği dünyalara değmeli"

"Ayten'i hiç ayıplamadım. O anda kim olsa ölürdü"

Çok meraklı olan mevlasını da bulur, belasını da demişler.
    https://www.bbc.com/turkce/haberler-dunya-42352200
    Son düzenleme : ariston; 30-03-2020 saat: 04:38.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

7. allaha hakkıyla kul peygamberime hakkıyla ümmet olabilirsem o benim için onurdur. anamı babamı seçme özgürlüğüm yok gurur duyuyorum ayrı şey
    hiç biriniz de kendi soyunuzu sopunuzu seçerek yer yüzüne gelmediniz. bu dünyadaki varlığınız tercihiniz değil.

Alıntı Originally Posted by ekinoks9798 Yazıyı Oku
    teşekkür ederim çok başarılıyım yada amirlerim öyle düşünüyor bir devlet memurunun alabileceği tüm ödülleri aldım 1600 öğrencim 103 öğretmenim var para kazanılır bi şekilde aldığım sorumluluğun yaptığım işin karşılığı komik rakamlar olsa da mutluyum eğitim sektöründen para kazanmak zor bu riski alabilecek birikimim yok 2 ay maaş alamazsam evimi geçindiremem
    Kredi imkanları ve teşvikler var,103 öğretmen çevreniz de var.
    Yağ var,un var, şeker var ama bilirim,RİSK sadece 4 harfli kelime değildir.

YTD
    Son düzenleme : 777; 30-03-2020 saat: 04:44.

Sayfa 292/1003 İlkİlk ... 192242282290291292293294302342392792 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •