Sayfa 293/1003 İlkİlk ... 193243283291292293294295303343393793 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 2,337 - 2,344 arası.

Konu: Viop - XV

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Çok etraflı düşünmek lazım, bir şartı eksik söyleriz oradan iblislik yapar çifte kavrulmuş olarak yanarız.

Güzellik ve bu dünya hayatı geçici, az bir şeye nankörlük yapmamak lazım. Ama öyle biri olur, millet der beyler adam haklı dağılın. Yani insanın aklını alacak biri olmalı.

Şiiri türküsü vs de var.

"Bir yiğidin sevdiği dünyalara değmeli"

"Ayten'i hiç ayıplamadım. O anda kim olsa ölürdü"

Doğru söz ama aradığınız AKÜ özelliğinde olmaz öylesi..

https://www.hismedya.com/tuvana-turkay/

2. emek, emekçi...
    çok saygı duyduğum kelimeler ve kavramlar.
    dinlediğim bir parçanın bestecisini, güftecisini hep merak ederim; ve orijinalini ararım.
    en güzeli odur genellikle.

işte onlardan biri:
    https://www.youtube.com/watch?v=XeYl87BE8_s

iyi sabahlar...
    ''insan gerçek dostlarını felaket anında tanır; yenilgi yılları iyi bir okuldur.''

3.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Abd de hastanelerde yer yok neredeyse ve adamlar gemi hastanesi getirdiler. Abd de gidisat hic iyi degil.
    Trumph’ın dün gece ki açıklamasını burada konuşmuştuk, Amerika şimdi yandı diye. Hangi ülkeden salgını küçümseyici açıklama gelirse, o ülkede vaka sayısı patlama yapıyor. İtalya’dan, İngiltere’den, İspanya’dan ve en son olarak da Amerika’dan geldi bu tarz açıklama. Sonrasında ise, küçümseyen ülke hemen çark edip, en katı tedbirleri uygulamaya geçiyor. Çok basit bir algoritması var sürecin işleyişinin. Küçümsediğini deklare eden ilk üçe giriyor, tehlikenin farkındayız ve tedbir alıyoruzu deklare eden rutininde ilerliyor.

Esen kalın.

4.  Alıntı Originally Posted by 777 Yazıyı Oku

Doğru söz ama aradığınız AKÜ özelliğinde olmaz öylesi..

https://www.hismedya.com/tuvana-turkay/
    O kadın konuştu bitti.

Var bir çöpsüz üzüm, o da Audrey Hepburn/Natalie Portman/Alicia Vikander vs karışımı
    Ama kadın ben iblisim diyor insanın aklı almıyor. Bana ben adamın aklını alırım da dedi.

Öte yandan Rebecca Ferguson nispeten kaliteli bir insan evladı, ama ben kendime güvenemiyorum.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Alıntı Originally Posted by seyis Yazıyı Oku
    Trumph’ın dün gece ki açıklamasını burada konuşmuştuk, Amerika şimdi yandı diye. Hangi ülkeden salgını küçümseyici açıklama gelirse, o ülkede vaka sayısı patlama yapıyor. İtalya’dan, İngiltere’den, İspanya’dan ve en son olarak da Amerika’dan geldi bu tarz açıklama. Sonrasında ise, küçümseyen ülke hemen çark edip, en katı tedbirleri uygulamaya geçiyor. Çok basit bir algoritması var sürecin işleyişinin. Küçümsediğini deklare eden ilk üçe giriyor, tehlikenin farkındayız ve tedbir alıyoruzu deklare eden rutininde ilerliyor.

Esen kalın.
    Valla şakası bile hiç hoş değil ama, düşündüklerimi çok güzel ifade etmişsiniz, maşallah diyen gidiyor!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    O kadın konuştu bitti.

Var bir çöpsüz üzüm, o da Audrey Hepburn/Natalie Portman/Alicia Vikander vs karışımı
    Ama kadın ben iblisim diyor insanın aklı almıyor. Bana ben adamın aklını alırım da dedi.

Öte yandan Rebecca Ferguson nispeten kaliteli bir insan evladı, ama ben kendime güvenemiyorum.
    sn Ariston,hani derler ya armudun sapı,üzümün çöpü,ince eleyip sık dokumak.
    Bu işler biraz nasip işi,Allah iyiye çattırsın,hakkınızda hayırlısı olsun.
    Herkese iyi sabahlar dilerim.

8.  Alıntı Originally Posted by 777 Yazıyı Oku
    sn Ariston,hani derler ya armudun sapı,üzümün çöpü,ince eleyip sık dokumak.
    Bu işler biraz nasip işi,Allah iyiye çattırsın,hakkınızda hayırlısı olsun.
    Herkese iyi sabahlar dilerim.
    Amin, Allah herkese gönlüne göre versin. Önemli olan ahiretik bir dost bulmak.

Allah bir yerden kısınca başka yerden veriyor.

Bir ihtimal daha var o da alt kat komşu, görüntüyü bırak içeriğe bak diyeceğim, ki kadın da fena değil, saçını esmer yaptığı anda 2 tık yükselir.

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Sayfa 293/1003 İlkİlk ... 193243283291292293294295303343393793 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •