Sayfa 516/1003 İlkİlk ... 16416466506514515516517518526566616 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 4,121 - 4,128 arası.

Konu: Viop - XV

1. Film veya roman tavsiye edilince genelde sonu söylenmiyor, eskiden garipserdim, gerçeği söylemek gerekirse hala garipserim ama akıllandık, kime ne ve ne kadar söyleyebileceğini zamanla öğreniyorsun. Titanik filminde kandırıldığımı düşündüm ama geminin batışı güzel verilmişti, salona belki soğuk hava verildi baya etkilenmiştim teselli oldu.

Aslında hayat nerede nasıl davranacağını öğretmekten başka bir şey yapmıyor. Tam bir şeyleri öğrendiğinde muhtemelen vaden doluyor.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Benim aylik islem hacmim 50 milyon tl civari. Ortalama gunde 1.5 20milyon . Bugun nrredeyse islem yapmadim onda bile 900 bin tl olmus.

Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Abi 1.5 2 milyon hacim cok degil ki gunde. Niye sorgulama geregi duydu anlamadim.

10 kkntrat al sat zaten etti sana 250 bin tl

Bu akşamki(dün)tartışma bana faydalı oldu.
    Aracı kurumu değiştirecektim yazılanlara göre değiştirmeme gerek olmadığı kanısına vardım.
    Son düzenleme : 777; 01-04-2020 saat: 04:07.

Sebep; mart ayına kadar alınmayan veri yayın ücreti.
    Aracı kurum ile telf. görüşmemiz de benim az işlem yaptığımı belirttiler.
    Ben AL-YAT uzun vadeci olduğumu belirttim.
    Yukarıda ki Alenicihev ve Ahfado gibi yatırımcıların olduğunu örnekler verdi.
    Bu gün gördüm ki aracı kurum haklıymış.

4. istanbul için basılmış para latin alfabesi olacak elbet. Neden Türkçe değil dediğin an İmparatorluğu çökertmeye başlarsın.
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by yasemin5566 Yazıyı Oku
    istanbul için basılmış para latin alfabesi olacak elbet. Neden Türkçe değil dediğin an İmparatorluğu çökertmeye başlarsın.
    Tarih bilgim zayıf,güncelde İlber hocadan duyduklarım ve aklımda kalanlar sadece.
    Okulda öğrendiğim tarih bilgisi yetersiz,bize hep Türk kahramalıkları öğretildi,Yahudilerin bu hallerini yeni öğreniyorum.
    Osmanlı, Türk imparatorluğu değil mi sizce?

6. Yahudiler ticaret erbabıdır bu nedenle çağırdık onları, hareket sağlansın diye.
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,567
     Alıntı Originally Posted by 777 Yazıyı Oku

Sebep; mart ayına kadar alınmayan veri yayın ücreti.
    Aracı kurum ile telf. görüşmemiz de benim az işlem yaptığımı belirttiler.
    Ben AL-YAT uzun vadeci olduğumu belirttim.
    Yukarıda ki Alenicihev ve Ahfado gibi yatırımcıların olduğunu örnekler verdi.
    Bu gün gördüm ki aracı kurum haklıymış.
    280 tl çok, sadece viop ise

hep viop hem hisse derinlik ise ok
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,780
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by yasemin5566 Yazıyı Oku
    istanbul için basılmış para latin alfabesi olacak elbet. Neden Türkçe değil dediğin an İmparatorluğu çökertmeye başlarsın.
    Biz de şu an latin alfabesi kullanyoruz. Türkçe konuşup bu alfabe ile yazıyoruz.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

Sayfa 516/1003 İlkİlk ... 16416466506514515516517518526566616 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •