Sayfa 209/1003 İlkİlk ... 109159199207208209210211219259309709 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 1,665 - 1,672 arası.

Konu: Viop - XV

1.  Alıntı Originally Posted by Bakışaçısı Yazıyı Oku
    Şu anda salgın filmini izliyorum. En kötü senaryoyu 2011 senesinde çekilen filmde görebiliriz.
    Göstergeleri iyi takip etmek lazım, bence aceleye gerek yok. Bende shortlarimi kapatıp, günlük poz açıp kapayacağım.
    Hollywood cu lawuklar
    Walking deads filimi cekeli
    20 yil var ya

2. ABD basınında yer alan haberlere göre doktorlar HIV ve meme kanseri için kullanılan ilaçlar sayesinde hastaları iyileştirdi.

https://www.finansgundem.com/haber/r...a-etti/1480627
    FAİZLE ALIŞVERİŞ YAPANIN , FAİZLE YATIP KALKANIN BURNU B.....K DAN KURTULMAZ.

3. bızde vobda 106500 107400 onemlı burdakı satıcı cuma gun u gosterdı kendınıu .......110 ustu rahatlar ama su ortamda zor.....vade bıtınce marrtta varantlarla ılgılı carsambadan sonra yenı bır dalga gelebılır......
    147 gecılmezse .....ay sonu 136 beklerım.......takıp edelım.........

4. Virusün ilacı çok basit olmalı, yoksa sıtma ilacı, HIV ilacı, kanser ilacı çare olacak ise işimiz iş demektir.

Mesela çay, yoğurt, portakal suyu, limon vb günlük insanların kullanabileceği şey olmalı, gerekirse sabahları bir tek mentollü sigara veya yarım kadeh kırmızı şarap vs bir şekilde kabul görülebilir.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Bu hastalıkta tansiyon nasıl seyrediyor forumdaşlar Oyunagelenadam ve Asgaridr

SM-C5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. İlaç bulunması gibi bir durum hemen olamaz...
    Yeni bir ilacın piyasaya sürülmesi için çok uzun bir süreç var, hayvan deneyleri , klinik çalışmalar, ırklara göre, yaş gruplarına göre falan...
    Yani bir ilacın çıkması öyle ben buldum sabaha hazır olamaz...
    Çok bilgi kirliliği var maalesef, şu an için yapılan mevcut ilaçların veya ilaç kokteyllerinin denenmesi...
    Aşı işi zaten ayrı ve uzun bir süreç...
    Şu an herşeyden daha etkili çözüm bireysel izolasyon...
    İnşallah yayılım durur ve kontrol altına alınır biran önce...

7.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Virusün ilacı çok basit olmalı, yoksa sıtma ilacı, HIV ilacı, kanser ilacı çare olacak ise işimiz iş demektir.

Mesela çay, yoğurt, portakal suyu, limon vb günlük insanaların kullanabileceği şey olmalı, gerekirse sabahları bir tek mentollü sigara veya yarım kadeh kırmızı şarap vs bir şekilde kabul görülebilir.
    Simdi gel sen
    Zakkumcu doktoru Arama
    Vardi ya abd ye kacti
    Zakkumun koku

8. Ben onlem olarak her gun bi dene kirmizi kan greyfurt u yiyom

Sayfa 209/1003 İlkİlk ... 109159199207208209210211219259309709 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz