Sayfa 477/1003 İlkİlk ... 377427467475476477478479487527577977 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 3,809 - 3,816 arası.

Konu: Viop - XV

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,789
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by mrfatih Yazıyı Oku
    aralık sonu thy 9.5 yani ben bu iddaya girsem en kötü 9.5 den geri alacak yani öyle mi üstü benim ve diyelim 3-4 ay sonra 15 oldu ben satıp çıkabilecem doğru mu anladım?
    Sanırım anlamadınız. Aralık vade 9.5 tl
    üstü olur ise kazanç altı olur ise zarar. Eğer uzlaşmaya bırakır iseniz 9.5 tl den THY leri almak zorundasınız. Üstü olur ise mis altı olur ise zarar.
    Tabi aralık vadeye kadar beklemenize gerek yok. Kontratı başkasına satabilirsiniz.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

İngiltere'deki ünlü restoran zinciri Carluccio's iflas etti

Merkezi İngiltere'nin başkenti Londra'da bulunan dünyaca ünlü İtalyan restoran zinciri Carluccio's iflas etti.

Restoran zincirinden yapılan açıklamada, koronavirüs (Kovid-19) salgının yarattığı zorlu faaliyet şartları nedeniyle şirketin iflas ettiği bildirildi.

21 yıl önce Londra'da İtalyan şef Antonio Carluccio tarafından kurulan Carluccio's'un bünyesinde yaklaşık 2 bin kişi çalışıyordu.

Zincirin, iflasın ardından çalışanların üç ay boyunca İngiliz hükümeti tarafından maaşlarının yüzde 80'inin 2 bin 500 sterline kadar ödenmesini öngören hibe programından faydalanması bekleniyor.

Restoran zincirinin iflas sürecini yöneten FRP şirketinin ortaklarından Geoff Rowley ise, "Daha önce hiç örneği görülmemiş bir dönemden geçiyoruz. Konaklama ve ağırlama sektörünün koranavirüs nedeniyle karşılaştığı zorluklar ortada." ifadelerini kullandı.

Zincirin İngiltere ve İrlanda'da toplam 73 restoranı vardı.

Kaynak : Anadolu Ajansı

Halkbank davasinda bir cacik olmamis herhalde

Alıntı Originally Posted by *bozkurt Yazıyı Oku
    gecen gün ariston abi cok güzel bir şey yazdı.
    Düşmesini istediğiniz hisse varsa onu alın demişti.
    Yarına biraz tüp biraz froto biraz tav alıyım diyorum
    Reis tüyo ya ihtiyacın yok ama.
    Aleni takip et ne yapıyorsa tersini yap.
    Cankıt...

5. bas dolaresi aşağıya ver coşkuyu dow da sen de seans sonunda vob da mal çık. oh ne ala mualla.(yarın bir sürpriz yapar ise yanılmış olur stop patlatırım.)
    Yatırım tavsiyesi değildir. Dalga geçiyorum zarar edersin beni dinlersen.

KAP: TOASO [ ] TOFAŞ TÜRK OTOMOBİL FABRİKASI A.Ş. Faaliyetlerin Kısmen veya Tamamen Durdurulması ya da İmkansız Hale Gelmesi

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/833623

Dünyayı
    ve ülkemizi etkisi altına alan Yeni Tip Koronavirüs (Covid-19) etkilerini
    azaltmaya yönelik alınan önlemler çerçevesinde, yurtdışından gerçekleşen
    tedarik ve teslimat süreçlerindeki aksamalar değerlendirilerek, 03
    Nisan 2020 akşamı mesai bitiminden itibaren iki hafta süreyle ve 20 Nisan
    2020 tarihine kadar Bursa fabrikamızda üretim faaliyetlerine ara verilmesi
    kararlaştırılmıştır.

Son
    dönemdeki gelişmeler nedeniyle alınan söz konusu kararın etkilerinin asgari
    seviyede tutulması amacıyla, üretime ara verilen süre içerisinde bazı periyodik
    bakım çalışmaları da mümkün ölçüde gerçekleştirilecektir. Şirketimizin İş
    Sürekliliği Planı ve çalışanlarımızın sağlığına yönelik tedbirler çerçevesinde,
    üretim dışında kalan operasyonlar ve son dönemde Koronavirüs ile mücadele
    kapsamında başlanan sağlık ekipmanları üretimi koşullar el verdiği sürece devam
    edecektir. Konuyla ilgili önemli gelişmeler yatırımcılarımızla ayrıca
    paylaşılacaktır.

Sercann.......

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    3,047
    Beyaz Saray, Erdoğan ile Trump'ın telefonda, "Suriye ve Libya'da ateşkesin desteklenmesinin eskisinden de önemli olduğunu vurguladıklarını" bildirdi. -AA

hay sizin libyanızın da...suriyenizin de...tövbe tövbe...( gerçi bizimkisi kampanya fos çıkınca para istemek için aramış olabilir )
    biliyorsunuz ya işte yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir falan...filan...

8. hacimli olan hisselerin birinde 2 tavandan sonra %7 üzerine satış koydum o gün benimkine 2 kademe kala almadı aşağı bastı devre kesti sonra bir devre daha taban oldu hisse .

ertesi gün bir taban hareketi sonra yukarı hareket yapınca zor kaçtım hisseden .

zaten öyle bir robot var ki aktife emir girebilmenin imkanı olmuyor

Sayfa 477/1003 İlkİlk ... 377427467475476477478479487527577977 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •