Sayfa 990/1003 İlkİlk ... 4908909409809889899909919921000 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 7,913 - 7,920 arası.

Konu: Viop - XV

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    3,047
     Alıntı Originally Posted by Berk Dogan Yazıyı Oku
    Çok şükür her gün yeni bir ünversitemiz aşıyı veya virüsü yok etme yöntemi buluyor. önce konya sonra gaziantep şimdide ankara ünv. vay canına.
    Seçim zamanı da devamlı bir yerlerde petrol buluyor süper zeka sahibi yöneticilerimiz...

Tam seçim haftası kandile giriyorlar... örgütü cokertiyorlar...

4 hafta önce aldığımız muhteşem (!) Önlemlerle hastalığı bertaraf etmişlerdi...

Elimizdeki 500 bin kiti ABD ye gönderip sonra Çin'den kit almak için sıraya girmişti bizim ileri görüşlülerimiz...

Yani kesin bulmuşlardır... Vücuda girdikten 5 dakika sonra mutasyon geçiren virüsün aşısını sadece bizimkiler bulacaktır...eminiz...
    biliyorsunuz ya işte yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir falan...filan...

Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    aha ben bu haberin yalacısıyım...
    https://www.independentturkish.com/n...%C3%BCzenlendi
    Bunlardan kadında alınmaz akşama yemekte ne var hayatım bizim sarı öküzün sildiği 😁

Alıntı Originally Posted by Zinedrimed Yazıyı Oku
    Hocam belki bende arkadaşla aynı fikirde değilim ama tarzınız hiç hoş değil...
    Farkındayım ama dün çok atışmıştık ve ben genelde tiye alırım gırgır seviyorum

4.  Alıntı Originally Posted by Volna Yazıyı Oku
    Yok...

Horst ve graben anlatın ...

Ekonomi , ilaç , aşı bunlar sizi aşar ..
    Hiç kimseye sen bundan anlamazsın diyecek bilgi birikimine ulaşamadım ama Cahil gibi her şeyi bilirim demedim öğreniyoruz

Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    ariston abi ve sn laguna yazmıyor şu sıralar.
    Ariston bu akşam yazdı eğer yazan yenge değilse 😁

Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    Bunun ön yargı ile alakası yok ama..
    Ahaber izlemem karşıt görüşünden dolayı falan değil, her hangi bir görüşü olmadığı ve tamamen militanlık yaptığı için izlemem, haberlerin tamamının yalan olduğu için izlemem....
    İstanbul'da yaşıyorum ve biz 2 defa seçime gittik. O esnada hergün izledim...Pontus mu dersin, Makaryos mu dersin ne yalanlar anlattılar millete..Neyse yazarsam şimdi saatler sürer
    Herhangi kişiliği, benliği olmayıp, ihale kazanmak ve ayakta durmak için her şeylerini satanlar tabi ki yalan söylemek zorundadır..
    Bu nedenle Ahaber'e karşı ön yargım yok olamaz da..Yok hükmünde benim için
    Aslında önyargı bende de yok ta işte kıssadan kestirme diyelim

7.  Alıntı Originally Posted by acm Yazıyı Oku
    Seçim zamanı da devamlı bir yerlerde petrol buluyor süper zeka sahibi yöneticilerimiz...

Tam seçim haftası kandile giriyorlar... örgütü cokertiyorlar...

4 hafta önce aldığımız muhteşem (!) Önlemlerle hastalığı bertaraf etmişlerdi...

Elimizdeki 500 bin kiti ABD ye gönderip sonra Çin'den kit almak için sıraya girmişti bizim ileri görüşlülerimiz...

Yani kesin bulmuşlardır... Vücuda girdikten 5 dakika sonra mutasyon geçiren virüsün aşısını sadece bizimkiler bulacaktır...eminiz...
    Seçim ayrı bir olay herkes istediği yere verir algıya kapılma

8. Göreceğiz şuanki duruma göre nisan ayı kayıp
    Mayıs ayında avrupada işler açılır
    Bizde ramazan etkisi olur bu kez.

Ramazan bayramındaki hareketliği göz önüne alarak büyük ihtimal bayram sonuna kadar şehirlerarası hareketlilik şuandaki gibi kısıtlı olur.

Bayram sonrasına toparlarız

YTD
     Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    O iki gun once Fransa huzur evlerinde ölenleri toplu bildirdi. Dunde bildirdi. Onun etkisi var.
    Tabi pik mik hikaye. Geri donusu sag salim nasi yapicaz soru bu. İzleyip ogrenecegiz agalardan.

Sayfa 990/1003 İlkİlk ... 4908909409809889899909919921000 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •