Sayfa 450/1003 İlkİlk ... 350400440448449450451452460500550950 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 3,593 - 3,600 arası.

Konu: Viop - XV

1.  Alıntı Originally Posted by metalurjist_88 Yazıyı Oku
    açığa satış yasağı tüm fiyatlamaları mahvetti. thy spot 8.97 nisan vade 8.70. spottaki thyleri satıp nisan vade longladım ama saçma yani.
    sanırım nuri sevgendi..... hissede açığa satamayanlar vadelide satıyor.. buda vadelide saçma fiyatlara sebep oluyor yazmıştı.

Alıntı Originally Posted by metalurjist_88 Yazıyı Oku
    açığa satış yasağı tüm fiyatlamaları mahvetti. thy spot 8.97 nisan vade 8.70. spottaki thyleri satıp nisan vade longladım ama saçma yani.

8-10 günlük peryotlarda çaktırmadan yaptıkları hisseler arası geçişlere dikkat.. ciddi pair trade fırsatları verdi son 1 ayda..garan/akbnk veya endeks/thyao gibi.. bir ara garan/akbnk 1.30 u görmüştü.. şimdi 1.46 mesela.. temkinli olmak şartıyla, endeksten bağımsız değerlendirilebilecek bir hareket..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

3.  Alıntı Originally Posted by Sercannn Yazıyı Oku
    Ufak tepki diyosanız saygı duymak lazım.. O seviyeleri görürse bizede haber edinde mal alalım 70 binlerden..
    Bunlaı şimdi demiyoruz. Borsa 148 bindeyken diyorduk. Şimdi de söylediklerimizi hatırlatıyoruz. 70 binli rakalara gelince tekrardan hatırlatırım kuşkunuz olmasın.
    Buradaki yorum ve önerilerim sadece kendimi bağlar. Hiç bir kişi veya kurum için yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım araçlarında vahşi doğa kuralı geçerlidir. Yatırım tercihin acvı veya av olması sağlar.

4.  Alıntı Originally Posted by dalgacı Yazıyı Oku
    106.700 2/10 corta dönüldü
    106.550 1/10 flatlandi diğeri 106.350 de flatlenir.
    Yatırım tavsiyesi değildir. Dalga geçiyorum zarar edersin beni dinlersen.

5. Yakında gayrimenkul fonu oluşturur onuda alır MB

6.  Alıntı Originally Posted by asgaridr Yazıyı Oku
    Palalar arası bir taht savaşı var sanki...
    Ben kazanangilleri tutuyorum....
    Fazla anlam yüklemişim..
    Pala zehra diyeceksiniz ülen gibi bir hayali yokmuş.
    klasik ...ü kurtarma çabası imiş...
    Tıknefes palasusla devam...
    Çocuklar, Deliler ve Cahiller. Tüm siyasi ve ekonomik fikirlerinizi TARTIŞMASIZ başımı sallayıp onaylıyorum.
    Selametle.....

Ne zaman fanatik boğa ve fanatik ayı yazısı görsem aklıma hep aşağıdaki nötron karikatürü ve "ben işime bakarım" diyen horoz fıkrası gelir. Tam olarak beni anlatıyorlar. Düştükçe alır, yükseldikçe satar maliyet düzeltirim. Yazdım yine 4 hisse, 3 fonda tabana kadar pasif alımları.

Lenovo P1a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by dalgacı Yazıyı Oku
    106.550 1/10 flatlandi diğeri 106.350 de flatlenir.
    flat biraz mola karar versin bakalım ne yapacağına...
    Yatırım tavsiyesi değildir. Dalga geçiyorum zarar edersin beni dinlersen.

Sayfa 450/1003 İlkİlk ... 350400440448449450451452460500550950 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •