Sayfa 131/1003 İlkİlk ... 3181121129130131132133141181231631 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 1,041 - 1,048 arası.

Konu: Viop - XV

1. çin zaten hapı yuttu,virüsün arifesinde,herkesin derdi başından aşkın ama ilk fırsatta bilet kesilecektir.

öyle o bu şu felanda kurtaramaz artık,adres net belli,,
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

2. Kardeşlerim abilerim sağlıkçı olarak üstelik bünyesi çok zayıf ilaç kullanamayan antibiyotik yok kullanabileceğim hepsi yoğun bakımda kullanılmış koruma tedbirlerini sıralayım herşeye tedbir alırsınız ama en zayıf yerden girer. En iyi mikrop öldürücü virüs dahil oxono dediğimiz ACE Domestos gibi deterjandir bir iki kapak koyun bir litreye temasli yerleri silin. Ayakkabıyı eve sıkmayin o bölgeyi de sirkeli su ile silin ayakkabı dahil. Eldivenle yapın bunları. Pişmemiş yiyecekleri sirkeli su ile yıkayın. 10 dk yeter. Odayı havalandirin. Dışarda giydiğiniz elbiseleri direk banyoda çıkarıp yıkayın. Tertemiz elbise giyin evde dışarı ile temas etmemiş. Bu arada elleri ilk önce sirkeli su sonra sabunla yıkayın. Burun dahil. Dışarda bere giyin onuda evde çıkarıp yıkayın. Meyveler dahil sirkeli su ile yıkayın etli çiğ köfte yemeyin Yerseniz de bol acılı olsun. Ben gümüş suyu ve sirke ile dezenfekte ediyorum çarşıya çıkıyorum kızım markette çalışıyor maskesiz eldivensiz ama eve girerken bunları yapıyoruz şu ana kadar iyi gittik benim temas halinde bu virüse hiç şansım yok. Beni çok rahat götürür. Öldürür. Yani el yüz burun saç elbise ayakkabı bunlar açık tehdit yerleri bunları iyi temizleyerek korunacağız. Bu virüs şaka değil göründüğünden daha kötü bir virüs. On yıl önce yaşadığınız virüsün kendini geliştirip süper virüs haline gelmiş hali. Şöyle anlatayım kendimden örnek vererek. Ben omurilikten ameliyat oldum. Üç yıl sonra sırtımdan parça kemik çıktı enfeksiyon oluştu. Bakteri hastanede üreyen klebsiella pnomonia isimli bakteri öldürücü ve ilacı nerdeyse yoktu benim için dört kez ameliyat ile temizlendi aylarca tecrit altında antibiyotik kullandım böbreklerim iflas ediyor du ilacın yan etkisi sebebiyle. Güç bela bir yılda kurtuldum. Hiç umudum yoktu bundan kurtulmaya. En kötü yanı etkili antibiyotik yoktu. İki tane antibiyotik var biri bloke ediyor diğerinin öldürme zehirleme ve böbrekleri iflas ettirme özelliği var üç günde böbrekleri m gidiyordu böyle bir süreç ten geçtim. Bu virüs de böyle gelişmiş bir süper virüs. Zayıflari bünyesi zayıf onları öldürebilir

3.  Alıntı Originally Posted by abartin Yazıyı Oku

Kuresel mafya orgutu IMF ye simdiye kadar 100 ulke basvurmus.

Bakalim biz ne yapacagiz.
    Dünya Liderimiz Şak diye çıkarır 5 milyar dolar borç verir IMF.ye Demişti ya eskiden biz borc alıyorduk şimdi biz ImF.ye borc veriyoruz diye.
    Para bizde gani. bu krizde bile kanal istanbulu yapacak kadarda zenginiz.
    Buna rağmen vatandaş başının çaresine baksın. Dünya Liderimizi rahatsız etmeyin eyyy Fakirler..

4.  Alıntı Originally Posted by soros74 Yazıyı Oku
    Suriyeli din kardesime 40 milyar dolari sacarken iyiydi. Simdi para yok deniyor.
    He Canım He 40 Milyar dolar harcanmış.

5. bende dahil forumda alayımız paronayak belirti ğöstermeye başladıkben ğidiyom yaww
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

6.  Alıntı Originally Posted by ahfado Yazıyı Oku
    Gazlamaya devam...
    Dün mal alıyorlar milleti döküyorlar dedin dedin 3500 puan girdi şimdi 1500 gap diyon bir 3500 daha girerse malda olan long olan battı .
    Ondan sonra çıksa ne yazar sermaye erimiş kuş kadar kalmış olur yazık yapma..
    Burası viop hisse topiği değil..
    Ben % 50 maldayım pazartesi alabildiğim kadar tekrar alıcam , merkez bankaları paketleri onaylancak onaylanmayacak durumları vardı.Okeylediler piyasa da dolar bollaşır.Dolardan kaçan hisseye yönelebilir ....fiatlar zaten uygun seviyelerde diye tahmin ediyorum.Herkesin kararı kendine ....
    FAİZLE ALIŞVERİŞ YAPANIN , FAİZLE YATIP KALKANIN BURNU B.....K DAN KURTULMAZ.

7. 1 Hafta Önce

İç hatlara KDV İndirimi

1 Hafta Sonra

İç hatlara Uçuş Yasağı

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

8. Piyasa kapalı gene forum dellenmiş. Dünya savaşı çıkarandan, sebepsiz artı gap bekleyene kadar. En iyisi haftasonu hiç uğramamak. Hatta hafta içi de pek gelmemek sanki daha iyi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 131/1003 İlkİlk ... 3181121129130131132133141181231631 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •