Sayfa 499/1003 İlkİlk ... 399449489497498499500501509549599999 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 3,985 - 3,992 arası.

Konu: Viop - XV

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    5,796
     Alıntı Originally Posted by emir77 Yazıyı Oku
    Aşırı imam hoca kadrosu ihtiyaç olduğu düşünülen bir dönemde kaliteden ödün verilerek kadrolar dolmuş olabilir.
    Hayatım boyunca nerde ve ne zaman olursa olsun allahümme salli duyunca tüylerim diken diken olurdu. Bu cami hoparlöründen okunan eroinmana sigara vermek gibi bisey oluyo anlamadım gitti
    Canın bile emanetken, Kaybedecek neyin olabilir ki?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    5,796
     Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    yaw.. sen kimsin bik bik konuşuyorsun.. konu sn abartin in yazısı değil.. sn volna nın yazısına serkan23 ün cevabı.. oradan konu başladı.. işte böyle konuyu anlamadan ortaya atlarsan rezil olursun..
    777 ye vekalet verdim bu forumda avukatlik dahil benimle ilgili her türlü yorumu yapabilir. Kendisi sözü dinlenecek kişilerdendir

Alıntı Originally Posted by Serkan23 Yazıyı Oku
    Anlayanlar varmış demek ki.
    yazdığın yazının anlaşılmayacak bir yönü yok.. çok açık.. hoş olmamış karşılaştırma..müslüman vs others şeklinde..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

4. yarın vade bası 6.7 gundur zıgzag yaptı......herkes poz ıyı dusunsun.....
    147 gecılmezse .....ay sonu 136 beklerım.......takıp edelım.........

5.  Alıntı Originally Posted by ahfado Yazıyı Oku
    Dün akşam seansında kapanışa doğru risk almamak için long pozisyonumun yarısını kapatmak için satış yazdım bir kademe için almadı pala full uzunda kaldım sabaha kadar yusuf yusuf..
    Sabah rakamları görünce dedim nasip varmış pala vesile oldu..
    Sabaha kadar çok şey değişebilir ama Dax 'a bakınca long kalmak mantıklı ben % 50 ile long kalacam kapanışta ayar çekecem..

Long kalmakta şu an için hiçbir sakınca görmüyorum...

Hele buralardan poz açılmışsa, en kötü 200-300 puana stop olunabilir, düşük bir risk...

106.400 altına inerse ben stoplarım mesela, bu durumda 105.100' den tekrar long açarım...

Ama şu an için şort kalmak long kalmaktan kesinlikle daha tehlikeli...

En ufak güzel haberde 2000 - 3000 yukarı yapabilir, dakikalar içerisinde...

Alıntı Originally Posted by Serkan23 Yazıyı Oku
    777 ye vekalet verdim bu forumda avukatlik dahil benimle ilgili her türlü yorumu yapabilir. Kendisi sözü dinlenecek kişilerdendir
    yanlış karar vermişsin ama keyfin bilir..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    5,796
     Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    ahlaken kötü bir şeyi "müslümanlara" yakıştıramıyorsun ama diğerleri (ateist, deist vb) yapsaydı şaşırtıcı olmaz gibi bir sonuç çıkıyor yazından..bu ülkede milyonlarca müslüman olmayan insan var..
     Alıntı Originally Posted by 777 Yazıyı Oku
    İç borçlanma stratejisi (2) -AA

ANKARA (AA) - Hazine ve Maliye Bakanlığı, nisanda 30 milyar, lira mayısta 30 milyar lira ve haziranda 22 milyar lira iç borçlanmaya gidecek.

Bakanlığın nisan-haziran dönemine ilişkin iç borçlanma stratejisinde, nisanda 20,6 milyar liralık iç borç servisine karşılık 30 milyar liralık, mayısta 18,8 milyar liralık iç borç servisine karşılık 30 milyar liralık, haziranda da 12,1 milyar liralık iç borç servisine karşılık 22 milyar liralık iç borçlanma yapılması öngörülüyor.

Nisandaki iç borçlanmanın 26,8 milyar lirasının piyasadan, 1,4 milyar lirasının kira sertifikasından, 1,8 milyar lirasının kamuya satışlardan, mayıs ayındaki iç borçlanmanın 28 milyar lirasının piyasadan, 1,3 milyar lirasının kira sertifikasından, 0,7 milyar lirasının kamuya satışlardan, haziran ayındaki iç borçlanmanın ise 20,8 milyar lirasının piyasadan, 1,2 milyar lirasının da kamuya satışlardan oluşması bekleniyor.

Söz konusu dönemde dış borçlanmaya gidilmeyecek.

Bu dönemde 19 tahvil ihalesi düzenlenecek, 2 hazine bonosu ve 2 kira sertifikasının doğrudan satışı gerçekleştirilecek.

Nisanda 24 milyar liralık, mayısta 35,4 milyar liralık haziranda ise 27,1 milyar liralık ödeme yapılacak. Bu ödemelerin 35,1 milyar lirası dış borç servisinden oluşacak.

Öte yandan, nakit bazlı faiz dışı denge, özelleştirme gelirleri, 2/B satış gelirleri, TMSF'den sağlanan gelirler, devirli/garantili borç geri dönüşleri, kasa banka değişimi ve kur farkı kalemlerini içeren borçlanma dışı kaynakların da nisanda eksi 6 milyar lira, mayısta 5,4 milyar lira ve haziranda ise 5,1 milyar lira olması öngörülüyor.

(Bitti)

Kaynak : Anadolu Ajansı
    Aradaki farki kim alacak fed dermişim
    Tcmb alacak alın size 2. Parasal genişleme

8. Neler oluyor orda

dow düşüşte yine..
    TAŞIDIĞIN ŞEYİN AĞIRLIĞINI BİLECEKSİN!..

Sayfa 499/1003 İlkİlk ... 399449489497498499500501509549599999 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •