Sayfa 224/1003 İlkİlk ... 124174214222223224225226234274324724 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 1,785 - 1,792 arası.

Konu: Viop - XV

1. Ereğli temettüsü iptal mi değil mi...
    İptal olunca spot endeks ile vadeli arasındaki makas sıfırlanacak mi..
    Son cuma uzlaşmada makas nerdeyse sıfırlandı..
    Şimdi iptal edilmediyse yarın makas tekrar açılabilir değil mi.
    Bu da şortlara avantaj sağlar...
    Yanlış düşünmüyorum değil mi..

2. İyi akşamlar dostlar,

ONS inceledim:

https://youtu.be/QRNIxDxd2-A

Keyifli seyirler,
    Sağlıcakla...

3.  Alıntı Originally Posted by Sercannn Yazıyı Oku
    Borsada yükselişin kalıcı olabilmesi için devletin bi an önce coronavirüs ile ilgili haber yasağı getirmesi gerekir
    Can alıcı nokta burası. Hiçbir otorite, gerekli filtrelemeyi yapmadan, olayın tamamına hakim olmadan, başladığı ve biteceği noktalara vakıf olmadan, manüple edip edemeyecğini tartmadan, tüm bu donelerle süreci yönetebileceğinden emin olmadan vakanın prime time’da görünmesine izin vermez. Hele ki yirmi dört saat görünür olmasına kesinlikle müsade etmez. Bu tavır bizde de böyledir, dünyanın geri kalanınında da. Acaba diye düşünen varsa, yaşadığımız veya dünyanın yaşadığı herhangi bir (büyük) olay sonrasındaki medya davranışını mercek altına alsın ve kanaatini oluştursun.

Esen kalın

4.  Alıntı Originally Posted by Sercannn Yazıyı Oku
    Borsada yükselişin kalıcı olabilmesi için devletin bi an önce coronavirüs ile ilgili haber yasağı getirmesi gerekir
    O kalın kafanız anca buna mı basıyor Sercannn, Coranaya aşı, ilaç bulunsun dünya yeniden yeşillenir

sen tutmuş sansürden bahsediyorsun jxwqkhxşğ..

5. Rusya/Moskova'da 30 Mart'tan itibaren sokağa çıkma yasağı ilan edildi.

6.  Alıntı Originally Posted by ugolnili Yazıyı Oku
    1 milyon olacak dedin,çorabımıza kadar sattık,hisse aldık,sonuç yüzde 20 zarardayız.........
    1 miyon olacak olan şey nedir ugolnili ???

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Ben kendimi kimseye örnek göstermem tavsiye de etmem, kurtulmak da artık zor. Yani ben artık ateistim demek ile ateist olunmuyor. Öte yandan iblisin bizim tarafa geç şeklinde baskısı var gibi.

Doğru olan şey kişinin önce kendini düşünmesi ama vadeyi uzun tutması. Zaten şirketlerde artık 360 derece ve sürdürülebilirlik ilkesi yaygınlaşıyor.
    Önceleri,benim için 2 tür insan vardı ,iyi insan ve kötü insan.(Irk-din-renk ayrımı yapmadan)
    Güncelde fikrim biraz değişti''sadece iyi insan var'' diğerlerini insan kategorisine bile almıyorum artık.

8.  Alıntı Originally Posted by thunder Yazıyı Oku
    Rusya/Moskova'da 30 Mart'tan itibaren sokağa çıkma yasağı ilan edildi.
    son yılların en başarılı lideri putin halkı için büyük şans tam bir dünya lideri dağılan ülkeyi tekrar dünyanın süper gücü yapan süper adam helal olsun ..

Sayfa 224/1003 İlkİlk ... 124174214222223224225226234274324724 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •