Sayfa 713/1003 İlkİlk ... 213613663703711712713714715723763813 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 5,697 - 5,704 arası.

Konu: Viop - XV

Fitch bugun petrol daha dibi gormedi dedi aksamina Trump aciklama yapti. Bunlarin hepsi pij.

2.  Alıntı Originally Posted by Bakışaçısı Yazıyı Oku
    Tebrikler ustad. Yine yakalamissin
    teşekkürler sayın Bakışaçısı fakat daha kar almadığım için yani flatlemediğim için kar cepte değil. şimdi merak ettiğim açılışta 107.350 üstünü gösterirse manuel stop çalıştıracağımdan kafam karışacak. en kötü maliyetten kaparım komisyonlar zarar yazar diye düşünmekteyim. hayırlısı bakalım...
    Yatırım tavsiyesi değildir. Dalga geçiyorum zarar edersin beni dinlersen.

3.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Fitch bugun petrol daha dibi gormedi dedi aksamina Trump aciklama yapti. Bunlarin hepsi pij.
    Dediğin gibi aga, Abd şu an pala gibi takiliyor.

4.  Alıntı Originally Posted by boschyatirim Yazıyı Oku
    Eregli genel kurulu 18.06 2020 tarihine ertelenmistir.
    Dava ertelemesiymis galiba.Yanlis bakmisim özür dilerim forumdan.

5.  Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Bana 67-73 arası mal yıkan düşünsün.
    Daha önce de yazmıştım; “günlük marj ve geriye kesicinin getirilmesi iyi olmadı, bazı resimler sırf bu yüzden eksik kalıyor, kopukluk oluyor” diye. Bunun örneklerinden biridir Tüpraş tabelası. 46/50 arasına ebe deyip bugüne gelecekti ve siz çok daha fazla teşekkür edecektiniz. Neyse buna da şükür.
    En usta ressamı da brent için tutmuşlar. Çizimi, haber akışını resme yansıtması, gölge oyunları ile keneleri tuvalden uzak tutması ve daha ne ustalıklar sormayın.
    Güzel çizimlerde görüşmek üzere.

Esen kalın

6.  Alıntı Originally Posted by dalgacı Yazıyı Oku
    teşekkürler sayın Bakışaçısı fakat daha kar almadığım için yani flatlemediğim için kar cepte değil. şimdi merak ettiğim açılışta 107.350 üstünü gösterirse manuel stop çalıştıracağımdan kafam karışacak. en kötü maliyetten kaparım komisyonlar zarar yazar diye düşünmekteyim. hayırlısı bakalım...
    Senin maliyetlere bugün geleceğini sanmıyorum ama gelirse bende başarım short.

7.  Alıntı Originally Posted by Bakışaçısı Yazıyı Oku
    Senin maliyetlere bugün geleceğini sanmıyorum ama gelirse bende başarım short.
    bugünün pozlarımın maliyeti 107.600. fakat gelirse oralara komisyon zararına razı olur terk ederim pozu dedim. ayrıca cort bir süreliğine lonk kollamaya dönüşür bende...(yai demem o ki 106.600 den cortladım ama 107.600 den cortlamam.)
    Yatırım tavsiyesi değildir. Dalga geçiyorum zarar edersin beni dinlersen.

BDDK'dan bankacılık operasyonlarına kolaylık -AA

İSTANBUL (AA) - Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadele sürecinde bankalara operasyonel kolaylık sağlayacak kararlar aldı.

Kurul kararına göre salgına karşı alınan önlemler çerçevesinde operasyonel süreçlerde görevlendirilen personel sayısının sınırlandırılması nedeniyle bankalar, banka dışı mali kuruluşlar (finansal kiralama, faktoring ve finansman şirketleri), bağımsız denetim kuruluşları, derecelendirme kuruluşları ve varlık yönetim şirketlerinin 2019 yıl sonu ve 2020 ilk çeyreğe ilişkin finansal raporlamalar, bağımsız denetim raporları, faaliyet raporları için belirlenmiş süreler 60'ar gün uzatıldı.

31 Aralık 2020'ye kadar geçerli olmak üzere ilgili yönetmeliklerde düzenlenmiş muhtelif bildirimler için belirlenmiş olan sürelere de 60 gün ilave edildi.

Bankaların kredi tahsislerinde meydana gelebilecek olan aksaklıkların giderilebilmesini teminen, 100 milyon lira ve üzeri kredisi bulunan müşterilerinden mevzuat gereği talep edilen ilave belgelerin temininde kolaylık sağlandı.

Kaynak : Anadolu Ajansı

Sayfa 713/1003 İlkİlk ... 213613663703711712713714715723763813 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •